volvo uzkabes agregāts riteņu ekskavators

Riteņu ekskavatoru uzkabes agregāti

Pats savā klasē

Agregātu pagriešana

Plašs ērti uzstādāmu agregātu klāsts var ietaupīt jūsu laiku, samazināt izmaksas un izveidot daudzfunkcionālu mašīnu. Ar Steelwrist® sasvērējrotatoriem, vieglsvara ātrajām sakabēm, izturīgajiem kausiem un drupinātāju, Volvo riteņu ekskavatori var rakt, kraut, lauzt un pārvietot materiālus visefektīvākajā un produktīvā veidā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka uzkabes agregātu piedāvājums mašīnu modeļiem dažādos tirgos var atšķirties.

Ātrās sakabes mehānismi

Ātro sakabju klāsts, kas ļauj operatoram ātri un viegli pievienot VOLVO uzkabes agregātus.

Agregātu pārskats

Kausi

Izvēlieties kausu no Volvo oriģinālo kausu klāsta, kas ir izstrādāti saskanīgam darbam ar Volvo ekskavatoru. Kausi ir pieejami ar tiešas uzstādīšanas vai Volvo ātrās sakabes savienojuma punktiem. GPX, TGX un CAX ir speciāli paredzēti darbam ar sasvērējrotatoru.

Agregātu pārskats

Hidrauliskie drupinātāji

Lai pieveiktu virkni blīvu materiālu, jūsu Volvo hidrauliskais drupinātājs nodrošina pastāvīgu jaudu, izturību un atlaušanas spēku. Mašīnām, kuru masa ir desmit tonnas un mazāka, mūsu Volvo drupinātāji ir ideāli saderīgi ar jūsu kompakto ekskavatoru, iekrāvēju-ekskavatoru un mini iekrāvēju.

Agregātu pārskats

Tiltrotators

Volvo ekskavators un kauss kopā ar rūpnīcā uzstādītu ātro sakabi un Steelwrist® sasvērējrotatoru nodrošina ideālu augstas produktivitātes, drošības, precīzas vadības un samazināta degvielas patēriņa kombināciju. Iegūstiet jauna veida darba pieredzi un paveiciet darbu ar Volvo.

Agregātu pārskats

Citi

Citi darbarīki padara jūsu Volvo ekskavatoru vēl daudzpusīgāku.

Agregātu pārskats
Volvo pārstāvju meklētājs uzkabes agregāti
Sazināties

Vēlaties pasūtīt vai uzzināt vairāk? Nosūtiet mums ziņu.

Sazināties