Swecon SIA Latvija
volvo uzkabes agregāts skidstīrs

Mini iekrāvēju uzkabes agregāti

Tikai vislabākais ir pietiekami labs jūsu Volvo

Uzturiet savu Volvo visu kā Volvo

Volvo mini iekrāvēji visā pasaulē ir pazīstami ar savu augsto kvalitāti, un Volvo uzkabes agregāti piedāvā tieši to pašu augsto kvalitāti. Kādēļ iziet uz kompromisu? Uzturot savu mini iekrāvēju viscaur kā Volvo, jūs iegūstat sirdsmieru un lielisku ekonomiju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka uzkabes agregātu piedāvājums mašīnu modeļiem dažādos tirgos var atšķirties.

Iekrāvēju kausi

Volvo piedāvā plašu kausu klāstu, lai nodrošinātu ideālu jūsu mašīnas atbilstību darba vietai.

Agregātu pārskats

Greifera kausi

Volvo savā uzkabes agregātu līnijā mini iekrāvējiem piedāvā lūžņu, krūmu un kūtsmēslu satvērējus, nodrošinot maksimālu daudzpusību pielietojumos, kur jāsatver liela apjoma materiāls.

Agregātu pārskats

Dakšas

Palešu dakšas ir ideāli piemērotas darbam ar paletēm un materiāliem. Lielas slodzes konstrukcija nodrošina, ka dakšas var izturēt visas slodzes, ar kurām var strādāt mašīna. Ērta un ātra dakšu atstatuma regulēšana lielākai elastībai.

Agregātu pārskats

Hidrauliskie drupinātāji

Volvo hidrauliskais drupinātājs apvieno izcilu darba veiktspēju ar zemu trokšņa vibrācijas līmeni. Tas ir uzticams un viegli uzturams. Hidrauliskie drupinātāji ir aprīkoti ar vienu cirtņa asmens darbarīku un hidrauliskajām šļūtenēm.

Agregātu pārskats

Lāpstas

Piemērota zemes pārvietošanai un attīrīšanas darbiem. Lāpstai ir arī hidrauliskas pagriešanas un sasvēršanas funkcija. Tā pagriežas 30° leņķī pa labi vai pa kreisi no centra un saveras par 10° horizontāli abos virzienos.

Agregātu pārskats

Birstes

Leņķa slaucītājs ar savām lielajām suku sekcijām, kas ļauj veikt tīrīšanu vienā piegājienā, ir ideāls darba vietas uzkopšanai un sabiedriskās uzturēšanas darbiem. Slaucītāji–savācēji ir piemēroti viegliem un smagiem tīrīšanas darbiem, kuros nepieciešama uzkrājušos gružu savākšana, piemēram, metāllūžņu savākšanas laukumos

Agregātu pārskats

Sniega pūtēji

Sniega lāpsta ar hidrauliski regulējamu leņķi efektīvai sniega tīrīšanai no stāvvietām, braucamās daļas, ietvēm u. tml. Optimāla veiktspēja tiek nodrošināta, izmantojot regulējamus slīdes atbalstus, izliektu asmeni un gājiena funkciju, lai samazinātu bojājumus, saduroties ar šķērsli.

Agregātu pārskats

Skābbarības smalcinātāji

Skābbarības smalcinātāju izmanto ļoti sablīvējušās skābbarības smalcināšanai ar regulējamām vadotnēm griešanas dziļuma regulēšanai. Griezējs ir izgatavots no izturīga materiāla, kas ir noturīgs pret berzi, ilgam kalpošanas mūžam. Konstrukcija ļauj skābbarības smalcinātājam griezt blakus sienām un taisni līdz tvertnes aizmugurējai daļai.

Agregātu pārskats

Koku pārstādītāji

Koku pārstādītājus koku sakņu izrakšanai izmanto, lai pārstādītu vai izraktu kokus ar visu sakņu sistēmu. Konstrukciju raksturo īss un šaurs tornis, kompakts dizains ar platu atvērumu, lai būtu viegli aptvert kokus.

Agregātu pārskats

Celmu drupinātāji

Celmu drupinātājs ir ideāli piemērots drupināšanai un celmu laušanai. Tajā darbojas lielas slodzes smalcinātāja zobi 60 grādu kustību diapazonā, nodrošinot augstu produktivitāti.

Agregātu pārskats

Iežu zāģi

Akmens zāģi izmanto ļoti cietu materiālu pārgriešanai, piemēram, ceļu uzturēšanas gaitā vai spraugu zāģēšanai betonā.

Agregātu pārskats

Aukstie planētāji

Aukstais planētājs ir ideāls ceļu uzturēšanā un būvlaukumu sagatavošanā. Nofrēzē sala radītos izcēlumus, darbojas ap ceļa skatakām un apstrādā pilna dziļuma pazemes komunikāciju rakšanas iegriezumus. Tas ir piemērots arī seguma pretslīdes faktūras veidošanai.

Agregātu pārskats

Grābšanas kausi

Jaudīgais ainavu labiekārtošanas grābeklis veic nobeiguma līdzināšanu, augsnes irdināšanu, gružu savākšanu, augsnes aizpildīšanu un atslāņošanu. Divvirzienu veltnis apstrādā grunti virzienā gan uz priekšu, gan atpakaļ, un to var pagriezt par 20 grādiem gan pa kreisi, gan pa labi.

Agregātu pārskats

Sagatavotāji

Ainavu sagatavotājs paaugstina attīrīšanas, akmeņu aizvākšanas un augsnes sagatavošanas efektivitāti. Tas satver akmeņus no 1 līdz 20 collu (25-500 mm) diametrā un ļauj izsijāt smiltis/grunti un mazus gružus perforēta spainī.

Agregātu pārskats

Kultivatori

Ainavu kultivatori ir ideāli piemēroti dobju sagatavošanai, komposta jaukšanai un ainavas sagatavošanai. Divvirzienu darbība ļauj veikt griešanu no apakšas un griešanu no augšas virzienā uz priekšu vai atpakaļ.

Agregātu pārskats

Krūmgriezēji

Krūmgriezējs ir ideāls krūmāju, garas zāles un nelielu koku novākšanai. To izmanto daudzās dažādās jomās, sākot no lieliem laukiem, publiskajiem parkiem un ceļa nomaļu uzturēšanā. Asmens indikators brīdina operatoru un apkārtējos par kustīgu asmeni.

Agregātu pārskats

Vibrācijas veltņi

Vibroveltņi var efektīvi pieblietēt dažādus grunts veidus, tostarp granti, smiltis, gružus un asfaltu. Tie ir ideāli piemēroti ceļiem, gājēju celiņiem, veloceliņiem, golfa laukumiem, tiltiem, stāvvietām un citām vietām ar līdzīgām virsmām. Ir pieejami veltņi ar izciļņiem un gludie veltņi.

Agregātu pārskats

Tranšeju zāģi

Tranšeju racēju izmanto ātrai un precīzai tranšeju rakšanai, ierīkojot pazemes kabeļus un nelielus cauruļvadus. Tam ir divu pozīciju sāniskās nobīdes funkcija rakšanai tuvu tranšejas sienai, augsta griezes momenta hidrauliskais motors un lielas jaudas ķēdes piedziņas reduktors.

Agregātu pārskats

Gliemežurbji

Gliemežurbi izmanto caurumu urbšanai zemē. Ir pieejami uzgaļi standarta slodzei, smagai slodzei un koku/krūmu stādīšanai. Ierīce ir aizsargāta pret bojājumiem, izmantojot hidraulisko pārplūdes vārstu, kad gliemežurbis atduras pret lielu nekustīgu objektu.

Agregātu pārskats
Volvo pārstāvju meklētājs uzkabes agregāti
Sazināties

Vēlaties pasūtīt vai uzzināt vairāk? Nosūtiet mums ziņu.

Sazināties