volvo uzkabes agregāts ekskavators hydra

Hidrauliskie āmuri

Laužot robežas

Pastāvīga jauda, izturība un atlaušanas spēks

Lai kāds būtu veicamais darbs, Volvo hidrauliskie āmuri ir veidoti, lai nodrošinātu iespaidīgus rezultātus. Ar nepārspējamu trieciena jaudu, divu ātrumu vadību un plašu pieejamo darbarīku klāstu, Volvo drupinātāji pielāgojas dažadiem risinājumiem katrā pielietojuma jomā. Ikviena Volvo āmura detaļa ir veidota, lai darbotos saskaņā ar jūsu Volvo mašīnu. Volvo āmuri tiek piegādāti "viss vienā" komplektā – tostarp ar jūsu izvēlētajām šļūtenēm, sakabēm un instrumentiem – lai darbs vedas no rokas.

Volvo zīmola uzticamība, serviss un plašais dīleru tīkls ir kā papildus garantija Volvo hidrauliskajiem āmuriem. Āmuri un to sakabes tiek pārdoti un apkalpoti pie vietējā Volvo dīlera un tiem ir ražotāja noteikta garantija. Jūtaties atbalstīts, izmantojot mūsu visaptverošo Volvo mehāniķu, rezerves daļu, darbarīku, servisu un dīleru tīklu.

Volvo hidrauliskie drupinātāji - galvenās produktu funkcijas

Video, kas iepazīstina ar Volvo Construction Equipment ekskavatoriem paredzēto hidraulisko drupinātāju klāstu. Šie izturīgie uzkabes agregāti ir konstruēti, lai izveidotu perfektu darbības saskaņotību ar Volvo ekskavatoriem – konkrētos apstākļos un pielietojumos.

Kompaktais ekskavators

Sākot ar komponentu dizainu, līdz perfektam svara un jaudas līdzsvaram, katra Volvo hidrauliskā āmura detaļa ir veidota darbam harmonijā ar jūsu Volvo kompakto ekskavatoru.

Hidraulisko drupinātāju pārskats
kāpurķēžu ekskavators

Jauda, veiktspēja un pielāgošanās spēja. Lai kāds būtu veicamais darbs, Volvo hidrauliskie āmuri ir veidoti, lai nodrošinātu nepārspējamus rezultātus.

Hidraulisko drupinātāju pārskats
Riteņu ekskavators

Būvēts, domājot par smagu darbu; ar Volvo hidraulisko āmuru jūs varat paveikt vissmagākos darbus un kļūt vēl produktīvāks – uz ilgāku laiku.

Hidraulisko drupinātāju pārskats
Volvo pārstāvju meklētājs uzkabes agregāti
Sazināties

Vēlaties pasūtīt vai uzzināt vairāk? Nosūtiet mums ziņu.

Sazināties