volvo uzkabes agregāts šablons abg vari

ABG kāpurķēžu asfalta klājēji

Variomatic šabloni

Volvo Variomatic ieklāšanas šabloni – asfalta klājēja sirds

Volvo piedāvā dažādus asfalta klājēju blīvētājus, jebkurām klienta vajadzībām. Ar moderno DuoTamp High Density blīvētāju var iegūt ļoti lielu blīvēšanas efektivitāti, kas mazina veltņa lietošanas nepieciešamību vai padara to pavisam nevajadzīgu.Rezultātā tiek iegūts vienmērīgs blīvējums un optimāli līdzens asfalta klājums. Variomatic blīvētājus var viegli paplašināt līdz pat divkāršam platumam, tāpēc tie ir ļoti plaši pielietojami.

VB 30 ETC ieklāšanas šablons

Neskatoties uz to, ka Volvo Variomatic ir vismazākais ieklājējs ieklājēju klāstā, VB30 rāda lielisku sniegumu. Augstas kvalitātes mašīnbūve apvienojas ar intuitīvo ieklājēja vadības bloku atvieglotai darbībai, uzlabotai veiktspējai un darba kvalitātei.

Pieejams priekš: P2820D ABG

Detaļas

VB 40 ETC ieklāšanas šablons

Volvo pieredzes desmitgades ceļu būvniecībā ir veicinājušas VB40 izveidi, kas ir daļa no Volvo Variomatic ieklājēju portfeļa. Rezultāts ir augstas veiktspējas un kvalitātes ieklājējs, kas nodrošina nepieciešamo izturību un sniegumu, kas nepieciešams veiksmīgai asfalta klāšanas darbu veikšanai. Industrijā vadošā tehnoloģija nodrošina klasē labākos asfalta klāšanas rezultātus.

Pieejams priekš: P2820D ABG

Detaļas

VB 78 ETC ieklāšanas šablons

Paceliet asfalta klājēja veiktspēju nākošajā līmenī ar VB78 ieklājēju, kas ir daļa no Volvo Variomatic ieklājēju klāsta. Būvēts, balstoties uz Volvo plašo pieredzi ceļu būvniecības sektorā, VB78 ir moderna tehnoloģija ar augstākās kvalitātes materiālu un ražošanas procesiem, kas palīdz jums nodrošināt, ka ikviens asfalta klāšanas projekts noris veiksmīgi.

Pieejams priekš: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Detaļas

VB 79 ETC ieklāšanas šablons

Izveidojot īpašus profilus ceļa virsmā, VB79 ir divas papildus artikulētas sekcijas, kas ir regulējamas par 10% (5,7°) uz augšu vai uz leju papildus saliecama kroņa regulēšanai vidusdaļā. Ietilpstot Volvo Variomatic ieklājēju līnijā, VB79 nodrošina pilnīgu daudzpusību attiecībā uz jūsu veidojamā profila formu. Rezultātā ir lielāka klājēja daudzpusība un labāk saderīgs ceļa profils, samazinot izniekoto materiālu un uzlabojot darba vietas efektivitāti.

Pieejams priekš: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Detaļas

VB 88 ETC ieklāšanas šablons

Iegūstiet augstas kvalitātes virsmas ar VB88 ieklājēju, kas ir daļa no Volvo Variomatic ieklājēju klāsta. Ražots, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus un ražošanas procesus, ieklājējs sniedz izturību, uz ko varat paļauties, bet ieklājēja vadības bloks ļauj vieglii kontrolēt ieklājēju.

Pieejams priekš: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Detaļas

VB 89 ETC ieklāšanas šablons

VB89 ir izcila izvēle, veidojot īpašus profilus ceļa virsmā. Ir trīs artikulētas sekcijas: kroņa regulēšana centrā un divas papildus artikulētās sekcijas kreisajā un labajā pusē, kuras iespējams regulēt par 10% (5,7°) uz augšu vai uz leju. Rezultātā ir daudzpusīgāks asfalta klājējs, lielāka darba vietas efektivitāte un lielāka kontrole pār jūsu veidotā profila formu, samazinot izniekoto materiālu un palielinot darba vietas efektivitāti.

Pieejams priekš: P8820D ABG, P7820D ABG

Detaļas

VDT-V 78 ETC ieklāšanas šablons

Maksimali izmantojiet sava asfalta klājēja nepārspējamo sniegumu ar VDT-V78 ieklājēju, kas ir daļa no Volvo Variomatic ieklājēju klāsta. Būvēts, balstoties uz Volvo plašo ceļu būvniecības sektora pieredzi, ieklājējam ir dubulta darbības tehnoloģija, intuitīvs ieklājēja vadības bloks un nepārspējama izturība, lai palīdzētu jums veiksmīgi paveikt jebkuru asfalta klāšanas projektu.

Pieejams priekš: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Detaļas

VDT-V 79 ETC ieklāšanas šablons

VDT-V79 ir daļa no Volvo Variomatic ieklājēju portfeļa, un tam ir centrālā kroņa regulēšana un divas papildus artikulētās sekcijas pa kreisi un pa labi, kas regulējamas par 10% (5,7°) uz augšu vai uz leju. Šī ir izcila izvēle, kad veidojat īpašus profilus ceļa virsmā, kas nozīmē, ka optimizējat darba vietas efektivitāti un samaziniett izniekoto materiālu, pateicoties labāk saderīgiem ceļa profiliem.

Pieejams priekš: P8820D ABG, P7820D ABG

Detaļas

VDT-V 88 ETC ieklāšanas šablons

VDT-V88 ieklājējs ir daļa no Volvo Variomatic ieklājēju klāsta. Ar unikālu dubultu darbību Volvo ieklājēji lepojas ar augstākajiem blīvēšanas līmeņiem aiz ieklājēja, pateicoties tā unikālajai dubultas darbības tehnoloģijai. Visaugstākās kvalitātes materiāli un ražošanas procesi palīdz nodrošināt, ka ieklājējs sniedz nepārspējamu izturību, bet intuitīvā ieklājēja vadība atvieglo ekspluatāciju.

Pieejams priekš: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Detaļas

VDT-V 89 ETC ieklāšanas šablons

Veidojot īpašus profilus ceļa virsmā, VDT-V89 sniedz jums pilnīgu daudzpusību attiecībā uz jūsu veidojamā profila formu. Divas papildus artikulētās sekcijas, kas ir regulējamas par 10% (5,7°) uz augšu vai uz leju, papildus saliecama kroņa regulēšanai vidusdaļā ļauj jums vienkārši izveidot īpašus profilus ceļa virsmā. Tas samazina izniekoto materiālu un uzlabo darba vietas efektivitāti ar labāk salāgotu ceļa profilu.

Pieejams priekš: P8820D ABG, P7820D ABG

Detaļas
Volvo pārstāvju meklētājs uzkabes agregāti
Sazināties

Vēlaties pasūtīt vai uzzināt vairāk? Nosūtiet mums ziņu.

Sazināties