ABG ieklāšanas šabloni

Viss, kas jums nepieciešams, lai darbu padarītu labi

Visā pasaulē pierādīta daudzpusība un efektivitāte

Volvo piedāvā dažādus asfalta klājēju blīvētājus, jebkurām klienta vajadzībām. Ar moderno DuoTamp High Density blīvētāju var iegūt ļoti lielu blīvēšanas efektivitāti, kas mazina veltņa lietošanas nepieciešamību vai padara to pavisam nevajadzīgu. Rezultātā tiek iegūts vienmērīgs blīvējums un optimāli līdzens asfalta klājums.

Manuālie ieklāšanas šabloni

Volvo fiksētie ieklāšanas šabloni ABG asfalta klājējiem ir blietēšanas un vibrācijas ieklāšanas šablonu kombinācija ar pamata platumu 2,50 m vai 3,00 m. Tos var aprīkot ar viena vai divu blietētāju sistēmu. Maināma amplitūdas izvēle operatoram sniedz iespēju izvēlēties blietēšanas amplitūdu atbilstoši ceļubūves materiāla un vietas apstākļiem. Vibrācijas sistēma ne tikai nodrošina papildu blīvējumu, bet arī uzlabo virsmas tekstūru, it sevišķi ieklājot dilstošos slāņus.

Agregātu pārskats

Variomatic ieklāšanas šabloni

Volvo piedāvā dažādus asfalta klājēju blīvētājus, jebkurām klienta vajadzībām. Ar moderno DuoTamp High Density blīvētāju var iegūt ļoti lielu blīvēšanas efektivitāti, kas mazina veltņa lietošanas nepieciešamību vai padara to pavisam nevajadzīgu. Rezultātā tiek iegūts vienmērīgs blīvējums un optimāli līdzens asfalta klājums. Variomatic blīvētājus var viegli paplašināt līdz pat divkāršam platumam, tāpēc tie ir ļoti plaši pielietojami.

Agregātu pārskats
Volvo pārstāvju meklētājs uzkabes agregāti
Sazināties

Vēlaties pasūtīt vai uzzināt vairāk? Nosūtiet mums ziņu.

Sazināties