Piekabināmais greiders Vuomet VRG

Jaunums Latvijā

VRG

VRG – Ceļu greiders

Vuomet ceļu greiders ir jauns izgudrojums ceļu uzturēšanā. Vuomet ceļu greiders ir līdzvērtīgs sāncensis pazīstamajiem motoru greideriem daudzpusīguma, izturības un pārsteidzošu darba rezultātu ziņā. Šobrīd nav labāka piekabināmā greidera kā patentētais Vuomet ceļu greiders.

Vuomet ceļu greideri ir paredzēts izmantot ar traktoru, kura minimālā jauda ir 150 zirgspēki un tas sver vismaz piecas (5) tonnas. Traktora un Vuomet ceļu greidera kombinācija nodrošina daudzpusīgākas funkcijas nekā vienkārši motora greiders. Greiders tiek vadīts, izmantojot traktora hidrauliku (3 hidrofunkcijas). Greiders sver 4000-9000 kg, un tā rāmi var piepildīt ar ūdeni, lai vajadzības gadījumā palielinātu pašmasu.

Greiders tiek pilnveidots jau kopš 90. gadiem un ir pieejams Somijas tirgū kopš 2006. gada. Jaunais "3-sērijas" VRGIII modelis tika prezentēts 2014. gada augustā. VRGIII ir vēl efektīvāks un smagāks par iepriekšējiem modeļiem.

Vērstuves darba platums ir 2803-3965 mm ar papildus pagarinājumu (305 mm) un 2600-3660 mm bez tā. Darba joslas platumu var pagarināt ar sānu pārbīdes mehānismu. Vērstuve ar maināmu slīpumu, sagāžama horizontāli (17° robežās) un pagriežama 45° abos virzienos.

Šo Vuomet ceļu greideri var aprīkot ar daudziem piederumiem un papildfunkcijām, piemēram, vērstuves sānu pārbīde, darbarīku uzkare, vāla izlīdzinātājs, sānu sniega lāpsta, apmaļu frēze un citi.

Katrs greiders ir izgatavots pēc individuāla klienta pasūtījuma. Vuomet ceļu greiders ir izgatavots no visaugstākās kvalitātes materiāliem un detaļām - lai kalpotu ilglaicīgi. Tā ir lieliska izvēle efektīvai ceļu uzturēšanai visu gadu.

Tehniskā informācija:
• Aptuvenā pašmasa 4000-9000 kg
• Garums min. 4 648 mm, maks. 5 820 mm
• Greidera vērstuves platums no 3 660 mm līdz 3965 mm, augstums 720 mm + apmale
• Vērstuve pagriežama +/- 45 ° leņķī
• Vērstuve sagāžama horizontāli +/- 17 ° leņķī

Sīkāka informācija pa e-pastu: swecon@swecon.lv