Swecon SIA Latvija

Volvo Services kur inteliģenta inženierija satiek biznesa risinājumus

Volvo Construction Equipment atklāj jaunu pieeju saviem visaptverošajiem pakalpojumiem un risinājumu klāstam.

Iepazīšanās ar Volvo Services, visaptverošu produktu un pakalpojumu piedāvājumu klāstu, kas ir radīts jauniem un esošiem Volvo klientiem. Klāsts sniedz lielāku skaidrību par piedāvājumiem, kā arī par vērtību, ko tie sniedz klienta darbam. Volvo Services ne tikai papildina Volvo mašīnas, bet arī atbild klienta vajadzībām – vienalga, vai tā ir jauna produkta iegāde vai pilna risinājumu paka, kas palīdzētu viņu biznesam.

Visiem Volvo klientiem ir piekļuve globālā izplatītāju tīkla pieredzei, diennakts pēcpārdošanas pakalpojumiem, pasaules klases daļu pieejamībai un visaptverošām garantijām. Turklāt ar lielākām mašīnām klienti var izbaudīt arī CareTrack priekšrocības – Volvo telemātikas sistēmu, kas sniedz svarīgu informāciju, piemēram, mašīnas stundas un pozīciju. Tas ir pamats visam, ko piedāvā Volvo Services, un tas tiek nodrošināts ar katru Volvo mašīnu.

Pārveidots klāsts

Lai labāk izprastu visu Services piedāvājumu, Volvo to ir sadalījis deviņās kategorijās:

  • Darba laiks
  • Degvielas ekonomija
  • Produktivitāte
  • Drošība
  • Jauna dzīve
  • Oriģinālās Volvo daļas
  • Volvo uzkabes agregāti
  • Finanšu
  • Noma

Jaunais klāsts atvieglo klientu izvēli saistībā ar pakalpojumiem, kas piešķir vērtību viņu biznesam. Tos var apvienot vienā pielāgojamā līgumā, kas saukts par Volvo Services līgums.

Gudri risinājumi

Darba laika pakalpojumi pierādīti samazina remonta izmaksas un neplānotu mašīnas dīkstāvi, palīdzot klientiem uzturēt netraucētu mašīnu un biznesa darbību. Izmantojot inovatīvu tehnoloģiju, Volvo izplatītāji attālināti uzrauga klientu mašīnas. Ikvienu problēmu var diagnosticēt agri, un iespējams veikt labošanas darbības pretī ilgtspējīgam risinājumam. Ar jaunāko programmatūru klienti var palikt uz sliedēm, pateicoties plānotai apkopei un elastīgām uzturēšanas un remonta iespējām, kas radītas, lai palielinātu darba laiku un samazinātu remonta izmaksas.

Degvielas ekonomijas pakalpojumos ir konsultāciju un degvielas ziņojumu klāsts, kas samazina jaunu un esošu Volvo mašīnu ekspluatācijas izmaksas. Ar pieejamu mašīnas informāciju klienti var ieviest labošanas darbības, piemēram, operatora apmācību, kas uzlabo darba praksi un nodrošina ilgtermiņa degvielas ekonomiju.

Produktivitātes pakalpojumi ietver uzlabotu risinājumu klāstu, lai uzlabotu un uzturētu darba vietas produktivitāti. Operatora uzvedība, darba vietas izvietojums un mašīnas konfigurācija ir tikai daļa no daudziem faktoriem Produktivitātes pakalpojumu ietvaros, ko var noteikt, lai palielinātu produktivitāti. Klienti var izvēlēties no dažādām mašīnas iespējām, Assist risinājumiem un apmācību pakām, lai uzlabotu viņu esošā Volvo autopark sniegumu, palīdzot viņiem paveikt vairāk un pelnīt vairāk.

Drošība ir iebūvēta katrā Volvo mašīnu dizaina elementā. Drošības pakalpojumi piedāvā funkciju klāstu, kas palīdz samazināt negadījumu risku, pārrāvumus un neplānotas izmaksas. Nulles negadījumu vīzija demonstrē mūsu apņemšanos nodrošināt drošību visam personālam un aprīkojumam, pārliecinoties, ka darbinieki paveic darbu un dodas mājās droši.

Ražots Volvo

Volvo saprot, ka jauna mašīna ne vienmēr ir pareizais risinājums katra klienta uzņēmumam. Ar pakalpojumu New Life Services Volvo klienti var izvēlēties no risinājumu klāsta – sākot ar rūpnīcā ražotām detaļām, līdz pilnīgam mašīnas kapitālajam remontam – un elastīgām pakām, kas speciāli veidotas, lai atgrieztu Volvo mašīnas to labākajā stāvoklī. Sniedzot smagi strādājošajām Volvo mašīnām to pelnīto pārbūvi, New Life Services optimizē ilgtermiņa investīciju vērtību un kopējās ekspluatācijas izmaksas.

Oriģinālās Volvo daļas ir tikušas pakļautas plašām pārbaudēm, lai nodrošinātu visaugstākos produktivitātes un mašīnas darba laika standartus. Gatavi pieejamo daļu klāsts – uz visām attiecas Volvo garantija – palīdz klientiem pasargāt savas investīcijas, pagarināt mašīnas kalpošanas mūžu, kā arī garantē ilgtermiņa sniegumu.

No plaša Volvo agregātu klāsta Volvo klienti var izvēlēties piemērotāko, lai iegūtu pēc iespējas vairāk no savas mašīnas. Tā kā katra daļa ir tikpat svarīga, cik nākošā, plašais Volvo agregātu klāsts ir speciāli veidots Volvo mašīnām, kas nodrošina drošu un uzticamu vienību, kas sniedz uzlabotus cikla laikus, degvielas ekonomiju un zemākas ekspluatācijas izmaksas.

Finanšu elastība

Volvo pārzina biznesa finanses, un tā ekspertu komanda ir apņēmusies palīdzēt klientiem gūt panākumus. Finanšu pakalpojumi piedāvā elastīgus finanšu un apdrošināšanas risinājumus, lai pasargātu un veicinātu klientu biznesu. No vienas vienības līdz visam autoparkam, Finanšu pakalpojumi sniedz pielāgotas maksājumu shēmas, kas pielāgotas individuālām prioritātēm.

Elastība ir loģika, kas slēpjas aiz Nomas pakalpojumiem, kas radīti, lai atbalstītu klientus, meklējot vispiemērotāko pagaidu risinājumu. Vienalga, vai tā ir viena mašīna vai viss autoparks, Volvo var pielāgot nomas paku, lai nodrošinātu, ka ikviens darbs tiek paveikts laikā un budžeta ietvaros. Kvalitātes nodrošināšana un tehniskās apkopes atbalsts tiek piedāvāts standarta piedāvājumā, un ar Volvo izplatītāju ekspertu konsultācijām klienti var atpūsties, zinot, ka saņems to, kas viņiem nepieciešams, un kad nepieciešams.