Volvo pievieno spēku un precizitāti 3 un 4 tonnu kompaktajiem ekskavatoriem

Jaunajiem Volvo Construction Equipment ECR35D, EC35D un ECR40D kompaktajiem ekskavatoriem ir ērtas kabīnes un modernas, viegli izmantojamas vadības kontroles precīzai darbībai.

Volvo pievieno spēku un precizitāti 3 un 4 tonnu kompaktajiem ekskavatoriem

Balstīti uz pārbaudītu dizainu, ECR35D un ECR40D īsa pagrieziena rādiusa kompaktie ekskavatori ir radīti, lai strādātu ar jaudu un precizitāti šaurās vietās. Turpretī daudz tradicionālākajam EC35D ir līdzīga uzbūve, un tas nodrošina augstu komforta, snieguma un daudzveidības līmeni. Viegla apkalpojamība, daudzpusība un lielāka efektivitāte palīdz jaunajiem modeļiem būt daudz produktīvākiem dažādās pielietojumu jomās.

Jaunajiem trīs un četru tonnu Volvo ekskavatoriem ir izturīgas, plašas un ērtas kabīnes, kas ir FOPS, TOPS un ROPS apstiprinātas. Lielās durvis un trīs punktu piekļuve ļauj drošu iekāpšanu un izkāpšanu, kas ir īpaši nozīmīgi šīm mazajām mašīnām, kur operatoriem bieži ir nepieciešams iekāpt un izkāpt kabīnē. Iekšpusē multiregulējamais krēsls un konsole ir piestiprināti pie vienas piekares un kustās vienlaicīgi, nodrošinot triecienu un vibrāciju absorbēšanu, samazinot nogurumu un palīdzot mašīnas vadāmībai, neskatoties uz pamata stāvokli. Gan tradicionālais modelis, gan tā īsa vēziena rādiusa līdzinieks nodrošina nepārspējamu vispusēju redzamību.

Mazas mašīnas, liela produktivitāte
EC35D apvieno jaunu D1.8A Stage 3A Volvo dzinēju ar hidraulikas sistēmu, kas nodrošina augstu sniegumu un līdzenu darbību, ļaujot klientiem paveikt vairāk visās pielietojuma jomās. Intuitīvā pirkstu galu vadība nodrošina vieglu darbību, ļaujot operatoriem izbaudīt lielos rakšanas un celšanas spēkus, vai bez piepūles darbināt jaudīgos hidrauliskos agregātus.
 
Pateicoties īsā pagrieziena astes rādiusam un kāta cilindra novietojumam kreisajā pusē zem kabīnes, jaunie Volvo ECR35D un ECR40D ekskavatori ir ideāli piemēroti saspringtiem darba apstākļiem, un tos var izmantot ierobežotās darba vietās, samazinot mašīnas un apkārtējās vides bojājumu risku. Pagrieziena punkts un cilindrs paliek uz kāpurķēdes, atrodoties izlices pozīcijā, un pagrieziena un izlices kustības tiek kontrolētas vienlaicīgi mašīnas vieglai un ātrai novietošanai.

Operatora saskarne nosaka sniegumu
Katra mašīna ir pieejama ar elektronisko sistēmu, kas ļauj operatoriem piekļūt uzlabotām funkcijām un iestatījumiem, izmantojot tastatūru un monitoru. Sistēmā iespējams saglabāt līdz trīs profiliem, regulējot mašīnas darbību, lai tā atbilstu pielietojuma/operatora vēlmēm. Sistēma ietver arī:

• Četras agregātiem paredzētas pogas, kas ļauj veikt precīzu hidrauliskās plūsmas regulēšanu, atrodoties kabīnē.
• ECO režīms, kas samazina degvielas patēriņu līdz 10%.
• Divi (lietotāja regulējami) iepriekš izvēlēti dzinēja ātrumi tādam pielietojumam, kā līdzināšana vai celšana.
• Automātiskā tukšgaitas sistēma samazina trokšņa radītus traucējumus un samazina degvielas patēriņu.
• Automātiskā dzinēja izslēgšana samazina dzinēja darba stundas, uzturēšanas izmaksas un mašīnas nolietojumu.
• Apkopes atgādinājumi.

Tiem, kas dod priekšroku lielākai vienkāršībai, ECR35D, EC35D un ECR40D pieejami arī daudz tradicionālākā veidolā bez šī elektronikas aprīkojuma.

Lai kāda versija ir izvēlēta, klienti var paļauties uz plašu standarta funkciju sarakstu, kas efektīvi ļauj veikt ikdienas darbības. Aprīkoti ar labu vilces spēku un efektīvu asmens dizainu, jaunie ekskavatori nodrošina augstu sniegumu. Buldozera lāpstas planējošā funkcija palīdz sasniegt precīzu rezultātu līdzināšanas darbos, kamēr automātiskā divu ātrumu braukšana samazina pārvietošanas laiku.

Lai samazinātu nozagšanas risku, ir pieejama papildaprīkojuma iedarbināšanas atturēšanas sistēma. Mašīnas iedarbināšanai ar tastatūru var ievadīt līdz trim lietotāja kodiem. (Lietotājs var izvēlēties 4 ciparu kodus.)

Vienkārši veicama apkope
Lai palielinātu darba laiku, šie jaunie kompaktie Volvo CE ekskavatori ir radīti, lai radītu zemas īpašnieka izmaksas, pateicoties vairāku efektīvu funkciju kopumam. Plaši atveramie motora pārsegi ļauj viegli piekļūt iepildīšanas punktiem un ikdienas pārbaudēm, papildus tam aizmugurē degvielas un hidrauliskās uzpildes caurules ir labi aizsargātas. Hidrauliskās eļļas pārbaude un uzpilde tiek veikta caur caurspīdīgu trauku, kas ātri ļauj pamanīt piesārņojumu un darbojas kā filtrs, kad tvertne ir uzpildīta.

Visi filtri ir uzstādīti secīgi vieglai uzturēšanai, un apkopes pārbaudes punkti ir pieejami no zemes līmeņa. Šarnīru eļļošanas intervāli ir palielināti līdz 50 stundām, samazinot ikdienas uzturēšanu.

Instrumenti darbam
Volvo nodrošina plašu agregātu klāstu un klientu risinājumus, lai atbalstītu šīs jaunās mašīnas. Tie ietver mehāniskos vai hidrauliskos ātros savienojumus, hidraulisko satvērēju, āmuru vai savācējkausu - visi nodrošina fleksibilitāti un efektivitāti.

Tehniskais raksturojums:

Tehniskais raksturojums

Volvo ECR35D, EC35D un ECR40D ar Stage IIIA atbilstošiem dzinējiem ir pieejami EMEA.
 

Beigas.

2016. gada janvāris

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press

Vai sazinieties:

Thorsten Poszwa 
Ārējo sakaru nodaļas direktors 
Volvo Construction Equipment 
Tālr.: starpt. +32 490 65 96 68 
Email: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal
  
Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
Email: osullivan@se10.com