Volvo P4820D: no iekšpilsētu par starppilsētu

Jaunais, kompaktais P4820D ABG ietver funkcijas, kas daudz biežāk atrodamas lielākos Volvo klājējos, kas ļauj tam veikt gan mazākus iekšpilsētu darbus, gan lielākus starppilsētu projektus. Un ar 2 - 6,5 m klāšanas platumu tā ir kompakta mašīna ar lielu potenciālu.

Volvo P4820D: no iekšpilsētu par starppilsētu

Jaunais P4820D ABG no Volvo Construction Equipment ir ļoti daudzpusīgs klājējs, kas var veikt lielāko daļu darbu – vai tā būtu ietvju, stāvlaukumu, privātu piebraucamo celiņu, iekšpilsētu un starppilsētu ceļu, grants ceļu, valstiskas nozīmes ceļu vai pat šoseju klāšana. P4820D ABG ir viegli manevrējams un izmanto jaunāko, modernāko klāšanas tehnoloģiju, kas padara to nepārspējamu dažādos darbos.

P4820D ABG kompaktie izmēri nozīmē, ka ar vienu transportlīdzekli var pārvadāt arī citu aprīkojumu. Lai iegūtu zemāku transporta augstumu, jumtu un izpūtēju var viegli pacelt un nolaist, novēršot risku pārsniegt augstuma ierobežojumu, braucot zem tiltiem vai cauri tuneļiem pa ceļam uz darba vietu.

Lielā pašizkrāvēja kapacitāte nodrošina nepārtrauktu materiālu piegādi, liekot klājējam kustēties nemainīgā ātrumā un, vieglākai darba pabeigšanai, samazinot apstāšanās un kustības uzsākšanas skaitu. Priekšējā hidrauliskā lente palīdz iztukšot pašizkrāvēja priekšgalu, lai izvairītos no materiāla izbiršanas un manuālas tīrīšanas.

Būvēta izturībai, Volvo P4820D ABG garās šasijas dizains ar automātisko kāpurķēžu spriegošanas sistēmu ir uzlabots lielākai uzticamībai. Jaunā veida piestiprināmās gumijas kāpurķēžu uzlikas ar uz visu kalpošanas laiku ieeļļotu ķēdi nodrošina lielāku saķeri ar virsmu, salīdzinot ar konkurentu zīmoliem.

Viegla vadība
Uzlabota Electronic Paver Management sistēma optimizē klājēju īpašām pielietojuma jomām un palielina vispārējo mašīnas kontroli, ļaujot operatoriem koncentrēties uz darbu. P4820D ABG iestatījumu pārvaldīšanas funkcija ļauj operatoriem uzglabāt un saglabāt pielāgotos iestatījumus individuāliem projektiem, nodrošinot nemainīgu kvalitāti visiem darbiem. Veicot līdzīgus klāšanas projektus, operators var izsaukt EPM 3 saglabātos parametrus, vienkāršojot mašīnas sākotnējo iestatīšanu, lai ātrāk sāktu klāšanu. Tiklīdz ir sākusies klāšana, iespējams veikt sīku regulēšanu, lai optimizētu sniegumu un produktivitāti.

Operatoram ir pilnīga, netraucēta redzamība visriņķī klājējam, pašizgāzējam, urbja kanālam un līdzinātājam, lai iegūtu skaidrāku skatu, palielinātu sniegumu un klāšanas kvalitāti. Ērtā vadības zona samazina operatora nogurumu ilgākai un koncentrētākai darbībai, bet līdzenā platforma samazina paklupšanas risku. Pretslīdēšanas pamatnes apšuvums un margas nodrošina stabilitāti, ejot apkārt mašīnai.

Klājiet sev degvielas efektivitātes ceļu
Volvo čempionu tehnoloģija, kas samazina degvielas patēriņu un palielina mašīnas efektivitāti. Volvo Stage IV un Stage IIIA dzinēji ir jaudīgi un efektīvi un veidoti, lai samazinātu degvielas patēriņu un palielinātu produktivitāti. Jaunā Volvo elektroniski inteliģentajai sistēmai ir noklusējuma Eco Mode, kas pielāgojas dzinēja jaudai klāšanas laikā, tādā veidā palielinot dzinēja un detaļu mūžu. Eco Mode var samazināt degvielas patēriņu līdz pat 30% efektīvākai klāšanai, bet EPM 3 uzrauga vidējo degvielas patēriņu, parāda ikdienas degvielas patēriņu un palikušo degvielas daudzumu.

Visi Volvo klājēji ir radīti, lai darbotos nepārspējami zemos trokšņa līmeņos. Pielāgojot dzinēja jaudu reālajai nepieciešamībai, Eco Mode vēl vairāk samazina trokšņa līmeņus. Šī funkcija ir īpaši noderīga pilsētvidē vai dzīvojamajos rajonos, kur tiek piemēroti trokšņa ierobežojumi. Hidrauliski darbināmais, elektroniski vadāmais dzesēšanas ventilators regulē tā ātrumu pēc nepieciešamības, samazinot degvielas patēriņu un skaņas līmeņus.

Klājēja hidrauliskā sistēma pielāgota Volvo dzinējam, lai nodrošinātu augstu sniegumu, zemu degvielas patēriņu, izmešus un trokšņa līmeņus. Dzinēja apgriezienu kontrolēšana inteliģentā veidā ne tikai palielina mašīnas efektivitāti, bet arī nodrošina daudz rezerves jaudas, lai veiktu vissarežģītākos darbus bez piepūles. Hidrauliskā sistēma nodrošina tikpat jaudīgu sniegumu, izmantojot mazāk degvielas.

Sešas standarta LED darba gaismas atvieglo darbību vājas gaismas apstākļos. Divas gaismas izgaismojas uz priekšu, divas izgaismo laukumu aiz mašīnas un divas papildus sānu gaismas palielina redzamību un sniegumu. Gaismu uzstādīšanu iespējams pēc nepieciešamības palielināt, izmantojot līdz 10 LED gaismām vai balona gaismām.

Nozarē vadošie ieklāšanas šabloni
Volvo izlīdzinātāji ir radīti, lai nodrošinātu vislabāko klājuma kvalitāti, viendabīgumu un gludumu. Daudzpusīgi un ar efektīviem līdz 6,5 m platiem klāšanas platumiem, šie industrijā vadošie izlīdzinātāji var strādāt ar plaša klāsta materiāliem. Un, pateicoties maksimālai sākotnējai blīvēšanai, veltņa darbs tiek ievērojami samazināts.

Divi uz izlīdzinātāja uzstādīti vadības bloki nodrošina operatoriem vieglu piekļuvi izlīdzinātājam un regulēšanas iestatījumiem. Sistēma Screed Control Unit (SCU) ļauj operatoram viegli kontrolēt izlīdzinātāja un materiāla plūsmas funkcijas. Jaunradītā SCU ir elastīga un to iespējams rotēt jebkurā virzienā, kā arī pacelt uz augšu un nolaist uz leju vienkāršākam operatora darbam.

Iespējams pievienot (vai noņemt) agregātus tikai dažu minūšu laikā, pateicoties Volvo ātrās sakabes sistēmai, neizmantojot īpašus rīkus, ļaujot klāšanas komandai izpildīt dažādu darba vietu prasības. Volvo izlīdzinātājiem ir četras caurules katram hidrauliskajam agregātam. Nekustīgās caurules darbojas kopā, lai novērstu izlīdzinātāja agregātu savīšanos, kad uz tiem tiek pielietots liels spēks. Tas nodrošina vienmērīgi sablīvētu, gludu virsmu.
Izlīdzinātāja blīvēšanas stieņus iespējams elektroniski uzsildīt labākam sniegumam un gludai apdarei. Rūdītais blīvēšanas stienis ievērojami pagarina detaļu mūža ilgumu. Blīvēšanas stieņus iespējams viegli nomainīt, palielinot darba laiku, bet tai pat laikā saglabājot sākotnējās blīvēšanas efektivitāti.

Labākais serviss
Lai saglabātu mašīnu efektivitāti un palielinātu ilgmūžību, Volvo piedāvā vairākas detaļu mūža pagarināšanas funkcijas regulārai, ātrai un vienkāršai apkalpojamībai. EPM 3 var parādīt automatizēto vadības sistēmu, kas informē operatoru par nepieciešamo vai plānoto tehnisko apkopi. Tā brīdina operatorus par rutīnas apkopes nepieciešamību, ikdienas pārbaudēm, lielāka intervāla apkopes prasībām un jebkuru nokavēto tehnisko apkopi. Sistēma glabā informāciju un saglabā apkopes vēstures ierakstus. Iebūvētā MATRIS mašīnas informācijas sistēma nodrošina optimizētu ekspluatāciju, sekojot aktivitāšu īpašībām un nosakot uzlabojuma iespējas – radot lielāku ekonomiju un samazinātu nolietojumu. Volvo izplatītāji ar šī rīka palīdzību var sniegt eksperta analīzi par mašīnas ekspluatācijas aktivitātēm.

Uzlabota apkopes piekļuve no platformas nodrošina vieglu tehnisko apkopi, samazina dīkstāves laiku un darbības izmaksas. Visus rutīnas tehniskās apkopes un degvielas uzpildes darbus var ātri veikt no platformas, ietaupot operatoru laiku un pūles.

Tehniskais raksturojums:

Tehniskais raksturojums
Beigas.

2016. gada aprīlis
 
Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press

Vai sazinieties:

Thorsten Poszwa 
Direktors, ārējās komunikācijas 
Volvo Construction Equipment 
Tālr.: starpt. + 32 490 65 96 68 
E-pasts: thorsten.poszwa@volvo.com 
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
E-pasts: osullivan@se10.com