Volvo lielākais artikulētais pašizgāzējs: netraucēts darba laiks ar A60H

Vienmēr pieejams darbam, lielāks, izturīgāks un pārāks, 60 tonnu klases A60H Volvo Construction Equipment artikulētais pašizgāzējs nodrošina nepārtrauktu ražošanu un izcilu uzticamību, pateicoties tā robustajam dizainam, viegli piekļūstamajiem apkopes punktiem un lieliskajam Volvo izplatītāju tīklam.

Volvo lielākais artikulētais pašizgāzējs: netraucēts darba laiks ar A60H

Jaunais 55 tonnu (60 tonnu) kapacitātes A60H ir Volvo Construction Equipment līdz šim lielākais artikulētais pašizgāzējs – un tas ir vienmēr gatavs darbam. Radīts smagai pārvietošanai smagos bezceļu apstākļos, tostarp karjeros, atvērtās raktuvēs un lielos augsnes pārvadāšanas darbos, A60H ilgais darba mūžs, kvalitāte, uzticamība un izturība ir viss, ko sagaidāt no Volvo, padarot pārvietošanu vieglāku un efektīvāku.
A60H ir radīts, lai palielinātu darba laiku, pateicoties tā lielas slodzes priekšas un aizmugures rāmjiem, sakabei un slapjajām disku bremzēm. Un tas vēl nav viss. Volvo pārbaudītā izturība un plašo garantijas iespēju klāsts nozīmē, ka jums nekad nenāksies uztraukties par darba paveikšanu. A60H artikulētā pašizgāzēja raksturīgās iezīmes ir spēks un izturība.

Volvo CE ir nogājis garu ceļu kopš tā oriģinālā 10 tonnu artikulētā pašizgāzēja izlaišanas 1966. gadā – "Gravel Charlie". Piecdesmit gadu un 50 tonnu vēlāk, Volvo joprojām ir pasaulē vadošais artikulēto pašizgāzēju ražotājs. Uzņēmums izgudroja konceptu un vairāk nekā pusgadsimtu ražo šīs mašīnas.

Pārvietojiet vairāk ar mazāk pūlēm
A60H palīdz palielināt uzņēmuma rentabilitāti, pārvietojot vairāk, pieliekot mazāk pūļu. Volvo industrijā vadošā degvielas efektivitāte, inovatīvā tehnoloģija un svarīgi darbības datu rīki palīdz optimizēt jūsu ražošanu un kontrolēt uzturēšanas izmaksas, palielinot peļņu un investīcijas.

Ar industrijā vadošo 55 tonnu (60 tonnu) kravnesību, A60H palīdz samazināt izmaksas par tonnu. Modernais dizains palielina kapacitāti, uzlabojot degvielas efektivitāti, tādēļ var pārvietot vairāk, pieliekot mazāk pūļu.

A60H darbina 16 litru Volvo dzinējs, kas nodrošina ne tikai 495 kW maksimālo jaudu un 3200 Nm griezes momenta, bet arī izcilu degvielas efektivitāti. Un ar garantēto degvielas efektivitāti, A60H palielina rentabilitāti un uzlabo investīciju atdevi.

Izplatītāju tīkls
Volvo ekskluzīvais izplatītāju tīkls ir vienmēr pieejams klientu atbalstam, kad vien tas nepieciešams. Volvo piedāvā vairākus pakalpojumus, vietējās zināšanas un globālo pieredzi, tostarp telemātikas mašīnas uzraudzību un nepārspējamu daļu pieejamību. Tas viss optimizē produktivitāti, samazinot darbības izmaksas.

Pateicoties industrijā vadošajai piekļuvei, A60H apkope ir ātra un vienkārša. Priekšējais režģis nolaižas uz leju, darbojoties kā tehniskās apkopes platforma ar neslīdošiem pakāpieniem. Elektriskais motora pārsegs, apvienojumā ar elektrisko plāksni, atveras līdz 90 grādiem, ļaujot pilnīgu un drošu piekļuvi dzinēja nodalījumam.

Ekspluatācijas dati
Ar A60H vērtīgā informācija ir pa rokai, lai uzlabotu darba vietas efektivitāti un ietaupītu izmaksas. Ar Volvo inteliģentajām sistēmām, piemēram, MATRIS™, CareTrack™ un kravas svēršanas sistēmu, iespējams optimizēt ražošanu un samazināt ekspluatācijas izmaksas. Volvo izmanto jaunāko tehnoloģiju, lai uzraudzītu mašīnas darbību un statusu, iesakot labākos veidus, kā palielināt rentabilitāti. Kravas svēršanas sistēma garantē optimālās kravas iekraušanu katrā ciklā. Tas palielina ražošanu, uzlabo degvielas efektivitāti un samazina mašīnas nolietojumu visos darba vietas apstākļos un darbībās. Un liels klientu atbalsta līgumu klāsts piedāvā preventīvo uzturēšanu, vispārēju remontu un vairākus darba laika tehniskās apkopes pakalpojumus, kas ļauj pilnībā kontrolēt uzturēšanas izmaksas.

Sasniedziet produktivitātes mērķus 
Sasniedziet ražošanas mērķus daudz ātrāk ar A60H. Palieliniet peļņu ar lielāku kravnesību un produktivitāti par zemākām izmaksām par tonnu. Tas ir nepārspējams pašizgāzējs, kas bezceļu apstākļos darbojas uz 100%, tam ir atzīta Volvo tehnoloģija un iespaidīga kravnesība, kas gadu pēc gada sniedz pienesumu ilgtermiņa darbībām.

A60H var pārvietot vairāk tonnu stundā un darbojas uz 100% visos apstākļos. Lielākais artikulētais pašizgāzējs tirgū; tam ir lielāka kravnesība lielas slodzes pielietojuma jomās, nodrošinot līdz 40% lielāku produktivitāti nekā Volvo iepriekšējais lielākais pašizgāzējs. Tas ietver arī pilnīgu artikulēto pašizgāzēju konceptu, sniedzot vispārīgu daudzpusību, lai klienti varētu piekļūt visai darba vietai un doties augšā pa stāvākām virsmām. Strādājiet visās sezonās, uz visām virsmām un visās pielietojuma jomās, izmantojot pielāgotas mašīnas konfigurācijas un riepas, kas optimizētas šai 60 tonnu mašīnai.

Revolucionārais A60H ir aprīkots ar jaunākajām Volvo inovācijām. Ar saderīgu piedziņu, automātiskās braukšanas kombinācijām, tostarp 100% diferenciāļa bloķētājiem, visu ceļa virsmu ratiņiem, hidromehānisko stūrēšanu un aktīvo piekari, šī mašīna ir nepārspējama. Aprīkots ar aktīvu hidraulisko priekšas piekari lielākam pārvietošanas ātrumam smagos apstākļos, A60H optimizē operatora komfortu un stabilitāti braukšanas laikā, ļaujot pārvietot vairāk materiāla īsākā laikā, lai sasniegtu nepārspējamu produktivitāti.

Operatora izvēle 
Ja darba vietā ir pieejamas citas mašīnas, lielākā daļa operatoru izvēlas Volvo. Centrā izvietotā operatora vieta, nepārspējamā stūrēšana, izcilā piekare, zemais trokšņa līmenis, klimata kontrole, telpa un redzamība samazina operatora nogurumu efektīvākam darbam. Arī tā nepārspējamais komforta līmenis, vadība, ekspluatācijas vienkāršība un drošība ir operatoriem tīkama, palīdzot saglabāt produktivitāti visu dienu, visu laiku.

A60H izkraušanas atbalsta sistēma, Hill Assist un iekraušanas un izkraušanas bremzes palīdz operatoram nezaudēt kontroli papildus produktivitātei un drošībai.

Vairākas drošības funkcijas, piemēram, nepārspējama redzamība un apgaismojums palīdz operatoram un cilvēkiem, kas strādā mašīnas tuvumā, ievērot drošību pat visprasīgākajās darba vidēs – vienalga, vai tas ir operators, apmācītāji, mehāniķi vai strādnieki.

Tehniskais raksturojums:

Volvo articulated hauler a60h
Beigas.

2016. gada aprīlis

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press
Vai sazinieties: 

Thorsten Poszwa     
Direktors, Ārējās komunikācijas   
Volvo Construction Equipment   
Tālr.: starpt. + 32 490 65 96 68   
E-pasts: thorsten.poszwa@volvo.com  
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal 

Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
E-pasts: osullivan@se10.com