Volvo L45H un L50H ir pilnībā aprīkoti vispārīgam sniegumam

Jaunie Volvo Construction Equipment L45H un L50H riteņiekrāvēji ir labi līdzsvarotas mašīnas ar pamatīgu dizainu, kas nodrošina visspēcīgāko sniegumu pat ierobežotās darba vietās

Volvo L45H un L50H ir pilnībā aprīkoti vispārīgam sniegumam

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) H sērijas riteņiekrāvēji ir spēcīgi aktīvi katrā darba vietā un katrā pielietojumu jomā. Aprīkotas ar Volvo unikālo Torque Parallel (TP) savienojumu, šīs mašīnas ir veidotas, lai sniegtu augstu griezes momentu un izcilu paralēlo kustību visu celšanas darbu laikā. 

Gara riteņbāze, zems gravitācijas centrs un labs svara sadalījums sniedz mašīnai lielisku stabilitāti, strādājot uz raupjas un nelīdzenas virsmas. Robusts, kompakts dizains – ar spēcīgām centrālajām virām un slīpu pretsvaru – nodrošina stabilu, spēcīgu sniegumu visās darba vietās. Spēcīgais Volvo dzinējs ir salikts šķērseniski uzlabotai braukšanas stabilitātei. 

L45H un L50H mašīnas ir aprīkotas ar Volvo inteliģento kravas sensora hidraulisko sistēmu, kas pēc pieprasījuma sniedz jaudu hidrauliskajām funkcijām ātrai atbildei, īsiem ciklu laikiem un samazinātam degvielas patēriņam. Izvēles izlices piekares sistēma (BSS) lepojas ar līdz 20% augstu produktivitāti, absorbējot triecienu un samazinot lēkāšanu un noplūdes no kausa.

Piemēroti visām virsmām
L45H un L50H nodrošina izcilu sniegumu visos apstākļos no raupjas virsmas līdz gludam betonam. Optimizēta transmisija apvieno spēcīgu dzinēju ar izcilu transmisiju un asīm, lai darbotos perfektā harmonijā ar hidrauliku un stūrēšanu izcilai izturībai un uzticamībai.

Aprīkotas ar robustu Tier 4 Final Volvo dzinējiem, šīs mašīnas nodrošina augstu griezes momentu pie zemiem dzinēja apgriezieniem minūtē. Šim dzinējam ir izplūdes gāzu recirkulācijas (EGR) funkcija kombinācijā ar integrētu dīzeļdegvielas daļiņu filtru (DPF) un selektīvu katalītiskās reducēšanas (SCR) sistēmu. 

Lielas slodzes planetārās asis nodrošina ilgu darba mūžu vissmagākajos apstākļos, un priekšējā un aizmugures 100% diferenciālā bloķēšana nodrošina savienotāju, kas uzlabo satvērienu un nodrošina maksimālu vilkšanas spēku uz visām virsmām.

Šie riteņiekrāvēji ir aprīkoti ar degvielu ekonomējošu hidrostatisku transmisiju, kas atbilst visām operatora prasībām. Tas nodrošina izcilu vadību smalkos darbos un pilnu jaudu sarežģītākos darbos. Hidrauliski darbināts, elektroniski vadīts dzesēšanas ventilators regulē visu svarīgāko sastāvdaļu temperatūru. Tā atgriezeniskā funkcionalitāte pūš gaisu pretējā virzienā, lai pašattīrītu dzesēšanas vienības.

Ērts vadības centrs
L45H un L50H ir Volvo industrijā vadošā kabīne komfortablai, produktīvai darba maiņai. Šī sertificētā ROPS/FOPS kabīne ir aprīkota ar ergonomiski izvietotiem vadības slēdžiem, teicamu klimata kontroles sistēmu, visaptverošu redzamību un zemu iekšējo trokšņu līmeni. Izlietais kabīnes jumts un sienas nodrošina minimālu trokšņa un vibrāciju līmeni, samazinot operatora nogurumu. 

Komforta braukšanas kontroles (CDC) funkcija sniedz operatoram izvēli vadīt mašīnu ar sviras kontroli. Tā uzlabo operatora komfortu, samazina nogurumu un uzlabo ražīgumu ilgu darba stundu laikā. Volvo klimata kontroles sistēma nodrošina ērtu strādāšanu, nodrošinot optimālo automātisko apsildes kontroli (AHC) vai gaisa kondicionēšanu (AC) perfektai kabīnes temperatūrai.

Kabīnes gaisa ieejas atvere ir novietota mašīnas augšdaļā, kur gaiss ir vistīrākais. Viegli nomaināmais priekšfiltrs atdala rupjākus netīrumus un daļiņas pirms gaiss izplūst cauri galvenajam filtram un iekļūst kabīnē, nodrošinot operatoram visvaigāko gaisu. Uzlabotai drošībai, lieli, neslīdoši kāpšļi un margas nodrošina vieglu iekļūšanu un izkāpšanu no kabīnes.

Īss apkopes laiks
Volvo L45H un L50H būvēti vieglai, nesteidzīgai apkopei. Zemes līmenī esošie apkopes punkti un grupētie eļļošanas punkti nodrošina vieglu un ātru uzturēšanu. Svārstīgo aizmugures asi balsta sviras, kurām nav nepieciešama apkope. Tās gultņi un bukses ir ieeļļotas visam kalpošanas mūžam un aizsargātas ar pārbaudītām blīvēm, ietaupot uzturēšanas laikam pavadītās stundas un palielinot darbības laiku. Mašīnas īpašnieki var palielināt mašīnas darbības laiku ar Volvo diagnostikas analīzes programmatūru. MATRIS analizē mašīnas darbības datus, un VCADS Pro atbilstoši regulē mašīnas funkcijas.

Pievienojiet
Šie riteņiekrāvēji ir veidoti, lai darbotos harmonijā ar Volvo agregātu klāstu, kas izcili sader ar savienotāja ģeometriju, lai optimizētu izlaušanās spēku, vilkmi un celšanas spēku. Šīs mašīnas var rūpnīcā aprīkot ar papildu hidraulikas līnijām dažādu agregātu iespēju vadīšanai.

Volvo standarta hidrauliskā agregāta kronšteins VAB-STD, zināms arī kā TPV, ir starptautiski ISO standartizēts un ļauj veikt ātru un drošu agregātu apmaiņu lielākai elastībai darba vietā. Spēcīgais, atvērta kronšteina dizains ļauj operatoram labi redzēt agregātu punktus no kabīnes. Volvo VAB-TPZ agregātu kronšteins ļauj jums viegli nomainīt agregātus ar TPZ interfeisu. Gludais kronšteina dizains pietuvina agregātu tuvāk mašīnai, lai uzlabotu kravnesību.

 

Galvenās specifikācijas

Specifications

Beigas.

Jan 2016

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press

Vai sazinieties:
Thorsten Poszwa                                           
Ārējo sakaru nodaļas direktors                                   
Volvo Construction Equipment                                  
Tālr.: starpt. + 32 4918 60331                         
Email: thorsten.poszwa@volvo.com                          
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

 

Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
Email: osullivan@se10.com