Volvo L260H: peļņa no katra kausa

Jaunums no Volvo Construction Equipment, L260H riteņiekrāvējs sniedz optimālu sniegumu, tostarp līdz 10% degvielas efektivitātes uzlabojumu un līdz 15% produktivitātes palielinājumu.

Pirmie, kas 2011. gadā tirgū prezentēja 35 tonnu riteņiekrāvēju – ar L250G – Volvo Construction Equipment tagad iepazīstina ar L260H, kas ir jaunākais papildinājums H-Series klāstā. Būvēta kā atbilde augošajām biznesa prasībām, 35 tonnu mašīna ir veidota lielas slodzes darbiem, un tā ir uzlabota ar jaunākajām tehnoloģijām.

Uz augšu, uz augšu, uz augšu!

Salīdzinot ar tā priekšgājēju, skaitļi runā paši par sevi. L260H lepojas ar līdz 15% lielāku produktivitāti, pateicoties inteliģenti pārbūvētajai riteņu bāzei, kas ir palielināta par 50 mm, un optimizētajai priekšējā rāmja un pacelšanas kāta sistēmas svara sadalei; šīs abas funkcijas ļauj izmantot lielākus kausus.

Aprīkots produktivitātei, L260H ir aprīkots ar jaudīgu D13 dzinēju, kas sniedz par 6% vairāk jaudas un par 5% mazāku griezes momentu nekā L250G. Nākošās paaudzes kravas sensora hidraulika ir radīta, lai uzlabotu agregātu atbildes reakciju un izlices pacelšanas un nolaišanas ātrumu. Ātrākiem cikla laikiem jaunā HTL310 transmisija strādā harmonijā ar jaudīgo dzinēju un asīm, un jaunais pārveidotājs sniedz palielinātu griezes momentu, kas rada labāku sniegumu. Turklāt ātrākai akselerācijai ir samazināti soļi starp pārnesumiem.

Degvielas efektivitāte ir palielināta par līdz 10%, pateicoties uzlabotu funkciju klāstam. Nākošās paaudzes hidraulika ietaupa hidrauliskā sūkņa jaudu citām funkcijām, samazinot šķidruma plūsmu, nolaižot un izgāžot; un jaunās sausā P-Brake bremzes novērš vilkšanas zaudējumus, ko rada iekšējās mitrās vairāku disku bremzes. Turklāt uzlabotā OptiShift tehnoloģija integrē Reverse By Braking (RBB) funkciju – Volvo patents – un jauno griezes momenta pārveidotāju ar bloķēšanu, kas rada tiešu piedziņu starp dzinēju un transmisiju, ievērojami samazinot degvielas patēriņu.

Degvielas efektivitāti palielina arī pilnībā automātiskā jaudas pārslēgšana (Fully Automatic Power Shift - FAPS), kas pārslēdz pārnesumus, lai salāgotu dzinēja un braukšanas ātrumu ar labāko pārnesumu attiecību. L260H ir aprīkots arī ar eko pedāli – Volvo unikāla funkcija – kas veicina ekonomisku darbību, piemērojot mehānisku atpakaļ spiešanas spēku kā atbildi pārlieku lielai akseleratora izmantošanai.

Peļņa no katra kausa

L260H nāk komplektā ar četriem jauniem kausiem – Volvo Rock kauss, Volvo Sand kauss un divi Volvo Rehandling kausi – īpaši radīti, lai derētu mašīnai. Optimizēti pielietojuma jomai, kausi ļauj riteņiekrāvējam darboties ar pilnu kapacitāti, palīdzot klientiem taupīt laiku, naudu un pūles.

Volvo Rock kauss lepojas ar garāku grīdu, un tas var noturēt par 11,5% vairāk materiāla kā iepriekš, kas rada lielāku produktivitāti. Tuneļu veidošanas darbiem Volvo arī piedāvā Side Dump Rock kausus.

Optimizēts smilšu vai smalku agregāta daļiņu apstrādei, 6,6 m³ Volvo Sand kauss ir ideālā izvēle mīkstas darba virsmas apstākļiem. Garā kausa grīda maksimizē iespiešanos uzlabotai vilcei, bet plakanais dizains palīdz saglabāt tīru un līdzenu darba zonu.

Pārbūvēto 7,3 m³ Volvo Rehandling kausu ir viegli uzpildīt, un jaunie izliektie sāni samazina izbārstīšanu līdz 5% lielākai produktivitātei. Lai optimizētu L260H iekraušanas un vešanas pielietojuma jomām, izvēles izlices piekares sistēma automātiski ieslēdzas, lai palīdzētu samazināt lēkāšanu. Turklāt Volvo piedāvā arī Rehandling paku izvēli.

Ar Load Assist, kas ir dinamiska kravas svēršanas sistēma, klienti var pārvaldīt savus darbu pasūtījumu un vienkārši uzraudzīt produktivitāti. Aprīkots ar 10 collu Volvo Co-Pilot skārienekrānu, Load Assist uzrauga pārvietot materiālu, lai pārliecinātos, ka katrs kauss nes peļņu.

Lielāks komforts, labāks sniegums

Būvēts smagam darbam, L260H ir unikāli radīts, lai nodrošinātu efektīvu darba vidi. Ar vienas vai vairāku sviru opciju un trīs hidraulisko režīmu izvēli – atkarībā no vēlamās atbildes reakcijas – L260H var pielāgot, lai uzlabotu komfortu un produktivitāti. Turklāt jaunā kausa līmeņošanas funkcija ļauj kausam automātiski atgriezties līmenī gan izmešanas, gan sakļautai pozīcijai, lai samazinātu operatora nogurumu. Papildus ērtībai Comfort Drive Control (CDC) ļauj stūrēt mašīnu ar nelielu sviru. Turklāt var izvēlēties ISRI premium regulējamo sēdekli, lai samazinātu nogurumu.

Redzamība no kabīnes ir uzlabota ar jauniem atpakaļskata spoguļiem, un iespējams pievienot izvēles atpakaļskata kameru, kas darbojas ar radara noteikšanas sistēmu, lai nodrošinātu operatoram vizuālu un skaņas brīdinājumu, informējot par tuvumā esošiem objektiem.

Bloķēts un piekrauts

Piedāvājot izturību prasīgās pielietojuma jomās, L260H ir veidots, paturot prātā izturību, un radīts vieglai apkalpojamībai. Volvo pārbaudītais Z stieņa savienojums nodrošina augstu izlaušanās spēku, ļaujot pilnībā piekrautus kausus pacelt maksimāli augstu. Ilglaicīgam sniegumam pacelšanas kātam ir dubults blīvējums uz katras no tapām. Izturīgā rāmja struktūra ir ideāli saderīga ar Volvo piedziņu, un tai ir hidrauliski vadāms dzesēšanas ventilatora, lai regulētu detaļu temperatūru; ventilators arī automātiski pagriežas, lai pašattīrītu dzesēšanas blokus. Lai samazinātu komponentu nolietojumu, var ieplānot automātisku aizkavētas dzinēja izslēgšanas ieslēgšanu. Jaunā funkcija izslēdz mašīnu, kad turbolādētājs ir atdzisis līdz nepieciešamajai temperatūrai.

L260H nodrošina industrijā vadošo apkalpojamību un vieglu tehnisko apkopi, lai veicinātu lielu darba laiku. Kabīni iespējams noliekt par 30º vai 70º, nodrošinot netraucētu piekļuvi svarīgām detaļām, un dzinējam var piekļūt caur elektroniski vadāmu, plaši atveramu dzinēja pārsegu. Turklāt izlices piekares akumulatori tagad atrodas priekšējā rāmja ārpusē, un P-brake bremzes atrodas ārpusē, lai nodrošinātu vieglāku piekļuvi un palielinātu detaļu kalpošanas mūžu. Turklāt margas un pakāpieni ir nokrāsoti oranžā krāsā, lai palīdzētu tehniskās apkopes personālam un operatoriem pārvietoties apkārt mašīnai.

Volvo piedāvā arī pakalpojumu klāstu, lai palielinātu efektivitāti. Oriģinālās Volvo daļas, proaktīva uzraudzība, operatora apmācība un Volvo Site Simulation ir tikai daži no daudziem risinājumiem, kas radīti, lai nodrošinātu, ka L260H palielina investīciju atdevi tā īpašniekiem.

Tehniskais raksturojums:

L260H

T3

T4f

Statiskā apgāšanās slodze pie pilna pagrieziena

kg

23 770

23 770

Kausa ietilpība

m3

5.3-10.2

5.3-10.2

Darba masa

kg

34 000 - 39 000

34 000 - 39 000

Atraušanas spēks

kN

328

328

Dzinējs

Volvo D13E

Volvo D13J

Maks. jauda pie

apgr./min

1 500

1 500

. . . SAE J1995 bruto

kW

310

310

. . . ISO 9249, SAE J1349 neto

kW

309

309

Maks. griezes moments pie

apgr./min

1 100

1 100

. . . SAE J1995 bruto

Nm

2 343

2 343

. . . ISO 9249, SAE J1349 neto

Nm

2 328

2 328

Riepas

29.5 R25, 875/65R29

Balstoties uz mašīnas konfigurāciju: balstoties uz 6,7 m³ / 8,8 jardi³ STE BOE P kausu