Volvo G-Series pašizgāzēji: nepārtraukta ražošana

Volvo Construction Equipment G-Series artikulētie pašizgāzēji nodrošina nepārtrauktu ražošanu un nepārspējamu uzticamību, pateicoties to robustajam dizainam, vieglajai tehniskās apkopes piekļuvei un izcilajam Volvo izplatītāju tīklam. Tas garantē līdz šim labāko darba laika sniegumu.

Volvo G-Series pašizgāzēji: nepārtraukta ražošana

Ar 25 līdz 45 tonnu kravnesību jaunie Volvo Construction Equipment G-Series artikulētie pašizgāzēji ir vienmēr gatavi darbam. Klāsts – A25G, A30G, A35G, A40G, A45G FS un jaunais 45 tonnu klases A45G – ir radīts smagai transportēšanai skarbos bezceļu apstākļos, tostarp karjeros, atklātās raktuvēs un lielos augsnes pārvietošanas darbos. G-Series apvieno ilgu kalpošanas mūžu ar kvalitāti, uzticamību un izturību, un tas ir viss, ko sagaidāt no Volvo, padarot pārvadāšanu vienkāršāku un efektīvāku.

Spēks un izturība ir G-Series artikulēto pašizgāzēju raksturīgās iezīmes. Radītas, lai palielinātu darba laiku, pateicoties to lielas slodzes priekšējiem un aizmugures rāmjiem, sakabi un slapjajām disku bremzēm, G-Series mašīnas iegūst no Volvo pārbaudītās izturības un plašā klāsta uzturēšanas iespēju atbalsta, kas nozīmē, ka jums nekad nevajadzēs uztraukties par darba paveikšanu.

Volvo Construction Equipment ir nogājis tālu ceļu kopš 1966. gadā tika izlaists oriģinālais 10 tonnu artikulētais pašizgāzējs – jaunākā G-Series ir uzticamas Volvo inženierijas un inovāciju 50 gadu kulminācija. Volvo paliek pasaulē vadošais artikulēto pašizgāzēju ražotājs, uzņēmums komercializēja konceptu un kopš tā laika attīsta un ražo šīs mašīnas.

Transportējiet vairāk ar mazākām pūlēm
G-Series mašīnas ir radītas, lai palīdzētu uzlabot efektivitāti un transportēt vairāk, pielietojot mazāk pūļu. Izcila degvielas efektivitāte, inovatīva tehnoloģija un noderīgi darbības datu rīki palīdz kontrolēt jūsu uzturēšanas izmaksas un palielināt investīcijas.

Aprīkotas ar atzītajiem Volvo Tier 4 Final / Stage IV dzinējiem, kas svārstās no 234 kW (318 ZS) A25G modelim līdz 347 kW (445 ZS) A45G modelim, G-Series mašīnas nodrošina izcilu degvielas efektivitāti, neietekmējot jaudu vai sniegumu un sniedzot nepārspējamu degvielas ekonomijas uzlabojumu, salīdzinot ar modeļiem, kurus tās aizvieto. Volvo dzinēja zemie tukšgaitas apgriezieni sniedz papildus degvielas ietaupījumu visefektīvākajai mašīnai. Katras mašīnas degvielas efektivitāte ir optimizēta tās individuālajām kravnesības iespējam, tādēļ ir iespējams transportēt vairāk, pielietojot mazāk pūļu. Dinamiskā un paredzamā piedziņas izvēle pielāgojas darba apstākļiem, lai sniegtu uzlabotu komfortu un degvielas efektivitāti.

Darbības laikā ir pieejama vērtīga informācija, lai uzlabotu efektivitāti darba vietā un samazinātu izmaksas. Ar Volvo inteliģentajām sistēmām, piemēram, MATRIS™, CareTrack™ un kravas svēršanas sistēmu, iespējams optimizēt ražošanu un samazināt ekspluatācijas izmaksas. Kravas svēršanas sistēma garantē optimālās kravas iekraušanu katrā ciklā. Papildus tam, klientu atbalsta līgumu klāsts piedāvā preventīvo uzturēšanu, vispārēju remontu un vairākus darba laika tehniskās apkopes pakalpojumus, kas ļauj pilnībā kontrolēt uzturēšanas izmaksas.

Dodieties visur pēc sirds patikas 
Volvo artikulētā pašizgāzēja koncepts nodrošina daudzpusību, lai varētu piekļūt visām darba vietām un doties augšā stāvākās vietās. Ir pieejamas vairākas virsbūves un šasijas iespējas, lai varētu strādāt visās sezonās, uz visām virsmām un visās pielietojuma jomās. G-Series nepārspējamais sniegums bezceļu apstākļos ir iespējams pateicoties Volvo piedziņai, automātiskās vilkšanas vadībai, tostarp 100% diferenciāļa bloķētājiem, visu ceļa virsmu ratiņiem un hidromehāniskai stūrēšanai.

Pašizgāzēji ir tikpat stabili arī braucot lejā ar papildbremzēm un dinamiskajām Volvo dzinēja bremzēm, nodrošinot, ka tiek saglabāta drošība un produktivitāte. G-Series izgāšanas atbalsta sistēma un iekraušanas un izkraušanas bremzes arī palīdz operatoriem visu laiku saglabāt kontroli lielākai produktivitātei un drošībai.

Operatora izvēle
Volvo pašizgāzēji ir pirmā operatoru izvēle, jo tiem ir industrijā vadošā kabīne, kas nodrošina plašu un ērtu darba vidi.

Operatoriem patīk nepārspējamais komforts, vadāmība, ekspluatācijas vieglums un drošība, kas katru dienu, visu laiku palīdz saglabāt produktivitāti. Centrā izvietotā operatora vieta, nepārspējamā stūrēšana, izcilā piekare, zemais trokšņa līmenis, klimata kontrole, telpa un redzamība samazina operatora nogurumu efektīvākam darbam. Ergonomiskās, ērtās vadības kontroles ir viegli saprotamas un apvienotas ar automātiskām funkcijām atvieglotam darbam.

Vienkārša apkalpojamība un atbalsts
Pateicoties industrijā vadošajai piekļuvei, G-Series apkope ir ātra un vienkārša. Priekšējais režģis nolaižas, kļūstot par tehniskās apkopes platformu ar neslīdošiem pakāpieniem. Elektriskais motora pārsegs atveras līdz 90 grādiem, ļaujot pilnībā un droši piekļūt dzinēja nodalījumam.

Mierīgākam prātam Volvo ekskluzīvais izplatītāju tīkls ir vienmēr pieejams, lai sniegtu atbalstu, kad vien tas ir nepieciešams. Volvo nodrošina dažādus pakalpojumus, vietējās zināšanas un globālo pieredzi, tostarp telemātikas mašīnas uzraudzību – CareTrack™ un MATRIS™ – kā arī nepārspējamu rezerves daļu pieejamību. Tas viss optimizē ražošanu, samazinot darbības izmaksas.

Tehniskais raksturojums: 

Tehniskais raksturojums:Beigas.

2016. gada aprīlis

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press
Vai sazinieties: 

Thorsten Poszwa 
Direktors, Ārējās komunikācijas 
Volvo Construction Equipment 
Tālr.: starpt. + 32 490 65 96 68 
E-pasts: thorsten.poszwa@volvo.com 
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal 

Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
E-pasts: osullivan@se10.com