Volvo EWR150E piedāvā īsākā pagrieziena rādiusa Stage IV risinājumu

Volvo Construction Equipment EWR150E riteņu ekskavators apvieno industrijā vadošo īsu pagriešanas rādiusu ar izcilu stabilitāti.

Volvo EWR150E piedāvā īsākā pagrieziena rādiusa Stage IV risinājumu

Jaunais Volvo Construction Equipment EWR150E riteņu ekskavators lepojas ar īsāko pagriešanas rādiusu no visām tirgū pieejamajām Stage IV mašīnām. Pie 1720 mm rādiusa šī mašīna ļauj operatoram strādāt pat visierobežotākajās darba vietās, nodrošinot industrijā vadošo drošību un efektivitāti. Volvo katrā mašīnas radīšanas un ražošanas posmā ir iekļāvis pircēju, sadarbojoties, lai nodrošinātu optimālu produktivitāti un rentabilitāti.

Mašīnas klasē vadošais īsais pagriešanas rādiuss ļauj operatoram strādāt droši dažādos apstākļos, tostarp uz šauriem vienas joslas ceļiem. Un ar uzlabotu pacelšanas kapacitāti, salīdzinot ar parasto šīs klases ekskavatoru, operators iegūst no šī īsā mašīnas rādiusa, nezaudējot aizsniegšanas, pacelšanas un rakšanas sniegumu.

Efektīvais Stage IV Volvo dzinējs ar V-ACT tehnoloģiju sniedz augstu griezes momentu pie zemiem dzinēja apgriezieniem, lai samazinātu degvielas patēriņu. Šis efektīvais dzinējs pārstāv Volvo inteliģento ECO režīmu, lai samazinātu izmešu līmeņus, samazinot tā ietekmi uz vidi un ievērojot jaunāko ar izmešiem saistīto likumdošanu. Reģenerācijai, kas neietekmē darbības, EWR150E ir aprīkots ar Volvo jauno, inteliģento reģenerācijas sistēmu.

Efektīva vide
Industrijā vadošā Volvo kabīne piedāvā izcilu redzamību drošām darbībām. Šo mašīnu ir iespējams arī aprīkot ar izvēles Volvo Smart View – trīs kamerām, kas piestiprinātas rāmim, lai mašīnai nodrošinātu putna skata leņķi. Kameras nodrošina individuālus mašīnas skatus, lai operators varētu redzēt visus leņķus un nodrošināt drošu pagriešanu.

Izlices piekares sistēma ar hidraulisko kontūru un gāzes spiediena slāpētājiem (pazīstams kā BSS – boom suspension system) ļauj operatoram ātrāk braukt pa nelīdzenu apvidu, bet vispārīgā hidrauliskā sistēma ir uzlabota, lai panāktu labāku atsaucību. Robustās ekskavatora asis ar automātiskām vai operatora vadības priekšējās ass svārstībām ir ārkārtīgi izturīgas — tāpat kā šasija, kas sevi pasargā, pateicoties augstajam klīrensam, un ir pietiekoši spēcīga, lai darbotos sarežģītos apstākļos.

Pircēji var izvēlēties no 12 dažādām riepu konfigurācijām (tostarp vienkāršām un dubultām), atkarībā no pamata apstākļiem. Šī mašīna ir apstiprināta lietošanai uz ceļa, un to var aprīkot ar vilkšanas ierīci, kas spēj vilkt līdz astoņām tonnām ar bremzēm un trīs tonnām — bez bremzēm. Operatori arī var paņemt līdzi visus nepieciešamos instrumentus īpašā atvilktnes tipa instrumentu kastē, ko var izbīdīt no šasijas apakšas. Šī jaunā funkcija spēj izturēt līdz 120 kg slodzi. Kabīnē ir arī vēl viens papildu nodalījums, kā arī plaša kāju zona. Visi mašīnas saskarnes elementi, tajā skaitā vadībsviras, tastatūra, panelis un liels LCD monitors, ir ergonomiski izstrādāti optimālai vadībai un efektivitātei. Lai nodrošinātu vieglu un ērtu izmantošanu, slēdžu skaits ir ievērojami samazināts.

Daudzpusīga izvēle
EWR150E var pasūtīt ar vienu no diviem šasijas veidiem, pielāgojot mašīnas svaru un vilkmi jebkādiem pielietojumiem. Visvieglākā pieejamā konfigurācija sver 15,2 tonnas, un tai ir metināta šasija ar radiālu lāpstu un EW140 klases piedziņu. Smagākā konfigurācija sver 17,8 tonnas, piedāvājot skrūvētu šasiju ar paralēlu asmeni, skrūvētām izlicēm un EW160 klases piedziņu 30% lielākai vilkmei.

EWR150E ir savienojams arī ar plašu klāstu agregātu. Ar Steelwrist® sasvēršanas rotatoru un ātrajām sakabēm, izturīgiem kausiem un drupinātājiem, EWR150E var strādāt ne tikai šaurās vietās, bet tas var rakt, iekraut, drupināt un pārvietot materiālu visefektīvākajā un produktīvākajā veidā. Papildaprīkojuma hidrauliskās funkcijas "X1 drupinātājs/griezējs" un "X3 sasvērējrotators" nodrošina jaudu uzkabes agregātiem, kam nepieciešama attiecīgi vienvirziena vai divvirzienu plūsma, kā arī divvirzienu plūsma sasvēršanas vai rotēšanas uzkabes agregātiem. Lietotājam draudzīga agregātu pārvaldības sistēma ļauj uzglabāt līdz 20 dažādiem agregātiem. Sistēma ļauj operatoram iepriekš iestatīt hidraulisko plūsmu un spiedienu, atrodoties kabīnē un izmantojot monitoru, kas ļauj izmantot dažādus agregātus palielinātai daudzpusībai.

Šī mašīna ir radīta ar domu atvieglot apkalpošanu. Tiklīdz mašīna tiek iedarbināta, tā pārbauda visu šķidrumu līmeņus, tostarp dzinēja eļļu un hidraulisko šķidrumu, un vajadzības gadījumā brīdina operatoru elektroniskajā displejā. Lai atvieglotu degvielas iepildīšanu, elektriskais degvielas iepildīšanas sūknis minūtē pārsūknē 50 litrus degvielas. Tas ir ērti izvietots blakus degvielas tvertnei, un tam var piekļūt no zemes līmeņa.

Ar tās klasē vadošo 1720 mm pagriešanas rādiusu, Volvo CE EWR150E ir daudzpusīga, efektīva mašīna – ideāla drošākām darbībām ierobežotās darba vietās.

Galvenās specifikācijas:

Galvenās specifikācijas

Beigas.

2016. January

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press
Vai sazinieties:

Thorsten Poszwa                                                      
Ārējo sakaru nodaļas direktors                       
Volvo Construction Equipment                                  
Tālr.: starpt. + 32 4918 60331                                                 
Email: thorsten.poszwa@volvo.com                          
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
Email: osullivan@se10.com