Volvo Construction Equipment palaiž pilnībā pārveidotu tīmekļa vietni EMEA reģionā

Volvo Cosntruction Equipment jaunās tīmekļa vietnes uzlabotā navigācija, mobilā atsaucība un modernizētais dizains klientiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā nodrošina lietotājam draudzīgu, informatīvu pieredzi jebkurā ierīcē.

Volvo Construction Equipment palaiž pilnībā pārveidotu tīmekļa vietni EMEA reģionā

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) aicina apmeklētājus izpētīt jauno, pārveidoto tīmekļa vietni volvoce.lv. Jaunajā tīmekļa vietnē atrodama visa nepieciešamā informācija, uz kuru paļaujas mūsu regulārie apmeklētāji, un tā ir izvietota lietotājam draudzīgākā un intuitīvākā formātā.

"Ir svarīgi, ka mūsu klientiem un biznesa partneriem ir piekļuve visai nepieciešamajai informācijai – kad un kur viņiem tas ir nepieciešams," saka Toms Obriens [Tom O'Brien], Volvo CE EMEA reģiona mārketinga sistēmu un analītikas menedžeris. "Vienalga, kādu ierīci izmanto vietnes apmeklētāji – klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni, viņi izbaudīs uzticamu un ar medijiem bagātīgu platformu, kas radīta, lai palīdzētu viņiem ātri un vienkārši atrast vēlamo."

Ātra salīdzināšana
Papildus pilnībā atsaucīgajam un racionalizētajam dizainam, atjauninātā vietne atvieglo aprīkojuma meklēšanu un salīdzināšanu – sānu pie sāna. Pateicoties produktu atlasīšanas funkcijai, apmeklētāji var vienlaicīgi aplūkot vairākus modeļus un to tehnisko raksturojumu un sīkāk izpētīt detalizētāku informāciju, tostarp video un brošūras. Tikmēr agregātu pārskats ļauj apmeklētājiem ātri aplūkot katram Volvo modelim pieejamo agregātu klāstu – sākot ar universālām saskarnēm līdz kausu, satvērēju, drupinātāju un specializētu risinājumu klāstam.

Savienojieties ar Volvo
Jaunā tīmekļa vietne ir tikai viens no daudzajiem ērtajiem veidiem, kā savienoties ar Volvo tiešsaistē. Citas iespējas ietver Facebook, Twitter, YouTube un Instagram.

Beigas.

2016. gada septembris

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press
Vai sazinieties:

Anne Bast
VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas pārdošanas reģions
Tālr: + 016-541 59 06
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener
SE10
Londona
Tālr: +44 207 923 5863
hannah.kitchener@se10.com

Apmeklējiet vietni http://www.thenewsmarket.com/volvogroup, lai piekļūtu Volvo Group standarta video pārraidei. Video materiālu varat priekšskatīt un pieprasīt kā MPEG2 failus vai ierakstītus Beta SP kasetēs. Medijiem reģistrēšanās un video materiāls ir pieejams bez maksas.