Volvo Co-Pilot nodrošina precīzu un rentablu sniegumu

Volvo Construction Equipment inteliģenti veidotais interaktīvais displejs sniedz reālā laika ieskatu paveiktajā darbā izvēlētām Volvo mašīnām, nodrošinot visaugstākos efektivitātes un precizitātes standartus jebkurā pielietojuma jomā.

Volvo Co-Pilot nodrošina precīzu un rentablu sniegumu

Volvo Construction Equipment ir radījis Volvo Co-Pilot – modernu iebūvētu displeju izvēlētām Volvo mašīnām. Augstās izšķirtspējas skārienekrāns ir operatora partneris kabīnē, nodrošinot neierobežotu piekļuvi visām integrētajām funkcijām, kas nepieciešamas, lai atklātu pilnīgu Volvo mašīnas snieguma potenciālu. Nodrošinot produktivitāti, degvielas efektivitāti, darba laika un drošības risinājumus, industrijā vadošais 10 collu displejs sniedz operatoram un īpašniekam visu informāciju, kas nepieciešama produktīvam un rentablam darbam.

Nelieciet ražošanai apstāties
Vienalga, vai blīvējat asfaltu, rokat tranšejas vai iekraujat smagus materiālus, Volvo Co-Pilot nodrošina neatkārtojamu vadāmību, sniedzot vislielāko precizitāti un darba laiku dažādās pielietojuma jomās un mašīnās. Taču Volvo Co-Pilot nevar paveikt to viens. Interaktīvais displejs darbojas vienlaicīgi ar Volvo Assist, kas šobrīd sastāv no Load Assist riteņiekrāvējiem, Dig Assist ekskavatoriem, Compact Assist asfalta veltņiem un Pave Assist klājējiem. 
Volvo Co-Pilot ir radīts, lai nemanāmi darbotos katrā pielietojuma jomā, sniedzot reālā laika darbības informāciju atsaucīgai, harmoniskai un efektīvai darba pieredzei.

Izmantojot Volvo Co-Pilot, operatoram ir vienkārša un viegla piekļuve visām apvienotajām Volvo Assist funkcijām, kas ir uzstādītas rūpnīcā izvēlētiem Volvo riteņiekrāvējiem, ekskavatoriem, asfalta veltņiem un klājējiem. Redzot sev priekšā mašīnas, darba un materiāla informāciju, operatori var paveikt vairāk darba ar vienu degvielas litru, palielinot degvielas efektivitāti un produktivitāti. 

Papildus garantētai snieguma precizitātei, lielas slodzes displejs ir radīts, lai neļautu ražošanai apstāties. Neskatoties uz veicamo darbu,Volvo Co-Pilot nodrošinās, ka tas tiks paveikts laikā. Pateicoties Volvo Co-Pilot un pilnīgajai Volvo Assist sinhronizācijai, gan operators, gan mašīna sasniedz lielāku darba laiku, lai paveiktu darbu laikā un padarītu uzņēmējdarbību rentablāku.

Droša un vienkārša ekspluatācija
Volvo Co-Pilot ne vien bez piepūles paveic smagus darbus, bet arī samazina darba pārtraukumus lielākai drošībai darba vietā. Ergonomiski izvietotais displejs samazina operatora mijiedarbību ar mazāka skaita ekrāna izvēlnēm, palīdzot noturēt koncentrēšanos uz veicamo uzdevumu. Kad ir sasniegti iepriekš iestatītie darba ierobežojumi, Volvo Co-Pilot brīdina operatoru, izmantojot audio un vizuālus signālus. Izmantojot šo inteliģento tehnoloģiju, tiek ierobežota kustība ap mašīnu, kā arī nepieciešamība pēc papildus personāla, kas uzlabo drošību un operatora neatkarību. 

Ar Volvo Co-Pilot operators var ātri un neatkarīgi paveikt visas darbības. Iebūvētais displejs ir pietiekoši intuitīvs, lai ar to strādātu bez īpašas apmācības, un tas sniedz ekrānā redzamus padomus, optimizējot ekspluatāciju un darba laiku. Operatori var arī pielāgot funkcijas un mērķus dažu sekunžu laikā, kā arī vienkārši uzraudzīt darba progresu, iegūstot lielāku neatkarību un pārliecību.

Vieta izaugsmei
Ar 14 GB iekšējo cieto disku Volvo Co-Pilot nodrošina vietu apmēram septiņu mēnešu plašai informācijai par mašīnas sniegumu un produktivitāti. Informācija ļauj klientiem analizēt mašīnas izmantošanu un noteikt uzlabojumu jomas.

Pasūtot kādu no papildaprīkojuma Volvo Assist risinājumiem, klienti automātiski saņems Volvo Co-Pilot, kuru nepārtraukti uzlabo Volvo inženieri. Domājot par nepārtrauktu un turpmāku atbalstu, Volvo attīsta Volvo Co-Pilot, lai nodrošinātu paplašinātas funkcijas, kas koncentrējas tikai uz klientu vajadzībām. Volvo plašais izplatītāju tīkls ir labākais partneris, lai apmierinātu uzņēmuma vajadzības, tostarp saistībā ar mašīnām, agregātiem, daļām, garantiju un pakalpojumiem.

Beigas.

2016. April

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press

Vai sazinieties:

Thorsten Poszwa
Ārējo sakaru nodaļas direktors
Volvo Construction Equipment
Tālr.: starpt. + 32 490 65 96 68
E-pasts: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
E-pasts: osullivan@se10.com