Volvo CE pārdošanas apjoms 3. ceturksnī samazinās par 2%

Peļņa uzlabojas, neskatoties uz nemainīgajiem Volvo Construction Equipment apjomiem trešajā ceturksnī.

Uzlabojums Eiropas tirgū un pasūtījumu pieaugums par 17% tomēr neļāva kompensēt novājināto situāciju citos tirgos, samazinot Volvo Construction Equipment (Volvo CE) pārdošanas apjomu par 2% trešajā ceturksnī, pielāgojot valūtas svārstībām.

Trešā ceturkšņa neto apgrozījums samazinājās par 3% līdz 11 539 milj. SEK (11 884). Pielāgojot neto apgrozījumu valūtas svārstībām, pārdošanas apjoms nokritās par 2%. Pielāgotie saimnieciskās darbības ienākumi palielinājās līdz 601 milj. SEK (576), atbilstot 5,2% (4,8) saimnieciskās darbības peļņas.

Neto pasūtījumu apjoms trešajā ceturksnī palielinājās par 17%, salīdzinot ar šo pašu 2015. gada ceturksni, kaut gan tas notika no zemiem rādītājiem. Pasūtījumu apjoms palielinājās visos reģionos. Eiropā lielāks pasūtījumu apjoms Francijā un Vācijās izlīdzināja zemākus pasūtījumu apjomus Norvēģijā un Krievijā. Pieaugumu Ziemeļamerikā daļēji veicināja kompaktā aprīkojuma ar Tier IV Final atbilstošiem dzinējiem izlaišana. Pasūtījumu apjoma palielinājums Dienvidamerikā lielākoties bija saistīts ar SDLG Brazīlijā. Pasūtījumu apjoms Āzijā (tostarp Ķīnā) bija par 24% lielāks. To veicināja palielinātais Volvo zīmola pasūtījumu apjoms Ķīnā (galvenokārt, ekskavatoru) un joprojām spēcīgā izaugsme Indijā, kā arī SDLG zīmola produktu pārdošanas palielinājums Ķīnā un Dienvidaustrumāzijā. Piegādes trešajā ceturksnī bija līdzīgā līmenī kā iepriekšējā gadā. Lielāku piegādi Eiropā, SDLG zīmola produktu apjomu eksporta tirgos un stabilizējošos Ķīnas ekskavatoru tirgu uz leju līdzsvaroja zemāks Volvo zīmola mašīnu pārdošanas apjoms Tuvajos Austrumos un Amerikā.

"Neskatoties uz joprojām zemo pieprasījumu, saimnieciskās darbības peļņa trešajā ceturksnī nedaudz uzlabojās līdz 5,2%. Pie pozitīvā vēl jāmin nelielais pasūtījumu palielinājums visos reģionos no zemiem līmeņiem BRIC reģionos," komentēja Volvo Construction Equipment prezidents Martins Veisburgs. "Mēs saskatām tūlītēju pieprasījuma palielinājumu un turpinām iekšējo darbu, lai koncentrētos uz Volvo CE stiprajām pusēm."

Šī ceturkšņa laikā Volvo CE parādīja dažādu inovāciju klāstu, piemēram, hibrīdriteņiekrāvēju ar potenciālu līdz 50% uzlabot degvielas efektivitāti, kā arī autonoma riteņiekrāvēja un pašizgāzēja prototipus.

Tab Q3 2016Beigas.

2015. gada oktobris

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press
Vai sazinieties:

Tiffany Cheng 
Ārējo sakaru nodaļas direktors
Volvo Construction Equipment
Tālr.: starpt. + 32 499 56 68 47
E-pasts: tiffany.cheng@volvo.com 


Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
E-pasts: brian.osullivan@se10.com

Apmeklējiet vietni http://www.thenewsmarket.com/volvogroup, lai piekļūtu Volvo Group standarta video pārraidei. Video materiālu varat priekšskatīt un pieprasīt kā MPEG2 failus vai ierakstītus Beta SP kasetēs. Medijiem reģistrēšanās un video materiāls ir pieejams bez maksas.