Swecon SIA Latvija

Volvo CE izlaiž "Building Tomorrow" zīmola filmu

Volvo Construction Equipment jaunākās zīmola kampaņas kulminācija "Building Tomorrow" dokumentē ilgtspējīgākas nākotnes meklējumus.

Apvienojot dažādus klientu veiksmes stāstus no visas pasaules, Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ir izlaidis zīmola filmu "Building Tomorrow". Iznākot 14. oktobrī, tā parāda, kā Volvo mašīnas dažādos klientu projektos strādā, lai radītu labāku nākotni nākošajām paaudzēm, "lai veidotu pasauli, kādā vēlamies dzīvot".

"Mūs Volvo Construction Equipment vada ideja, ka ar izdomu, smagu darbu un tehnoloģiskām inovācijām mēs rādīsim ceļu pretim pasaulei, kas ir tīrāka, gudrāka un vienotāka," saka Martins Veisburgs, Volvo CE prezidents un Volvo Group valdes loceklis. "Mēs ticam ilgtspējīgai nākotnei, un ar globālo būvniecības industriju kā mūsu arēnu, mēs turpināsim sadarboties ar mūsu klientiem, lai pārvērstu šo uzskatu īstenībā cilvēkiem visā pasaulē," piemetina Veisburgs.

Globāla atbildība

2016. gada decembrī uzsākto kampaņu papildina īsu filmiņu sērija. Pirmajā sērijā Volvo mašīnas izaicināja Ziemeļzviedrijas sasalušās ainavas, kur cauru gadu darbojas ikoniskā ICEHOTEL 365 viesnīca, kuru dzesē saules enerģija ar mērķi sasniegt CO2 negatīvu rādītāju. Otrs kampaņas galamērķis bija tuksnesis, kas atrodas uz ziemeļiem no Dohas, Katarā, kur vairāk nekā 240 Volvo mašīnas nepagurstoši strādāja līdz 50 °C augstās temperatūrās, lai būvētu jauno ilgtspējīgo Lusailas pilsētu. Kouga vēja ferma Dienvidāfrikā bija trešā video centrā un izgaismoja atjaunojamās enerģijas sektoru, kura mērķis ir nodrošināt 42% valsts enerģijas pieprasījuma līdz 2030. gadam, spēcinot vietējās kopienas.

"Building Tomorrow" demonstrē, kā Volvo mašīnas sniedz ieguldījumu ilgtspējībā un klientu panākumos, pastiprinot Volvo Group misiju "veicināt pārticību ar transporta risinājumiem".

"Kā WWF klimata glābēju biedrs mēs esam apņēmušies ieviest industrijā izmaiņas, un gluži kā šī kampaņa parāda neparastus piemērus no mūsu klientu uzņēmējdarbības plašākā perspektīvā, mēs ceram, ka tas motivē arī citus darboties pretim ilgtspējīgai nākotnei," saka Niklas Nilrots, Volvo CE Vides un ilgtspējības nodaļas viceprezidents.

Pārveidojot rītdienu

Izlaista 14. oktobrī, filma ir pieejama visos Volvo CE digitālajos kanālos, un tai arī būs sava debija dzīvā koncerta laikā – kas tiks straumēts tiešraidē – Alikantē, Spānijā nedēļu pirms Volvo Ocean Race sākuma. Senās piekrastes sacīkstes arvien vairāk kļūst par braukšanas informētības platformu saistībā ar ilgtspējības jautājumu, un tās labi sader ar Volvo CE zīmola filmu "Building Tomorrow".

"Pasaule mainās, mainās klientu prasības, un ar šo uz cilvēkiem vērsto pieeju mēs vēlamies parādīt, kā Volvo turpinās mainīt cilvēku dzīves visā pasaulē – tagad un nākotnē", apgalvo Bils Lovs, Volvo CE Korporatīvo komunikāciju vecākais viceprezidents.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.volvoce.com/buildingtomorrow.

Volvo CE zīmola kampaņas "Building Tomorrow" oficiālais skaņu celiņš ir The River, ko izpilda popularitāti iegūstošā zviedru grupa Moment. Singls ir pieejams Spotify kopš 13. oktobra.

#VolvoCE #BuildingTomorrow #sustainability #construction #VolvoOceanRace #WarnerMusic #MomentTheRiver