Swecon SIA Latvija

Volvo CE jaunais Spirit Magazine piedāvā megaprojektus, kas maina cilvēku dzīves

Spirit Magazine jaunā seriāla 'Megaprojektu saraksts' būvniecības projekti ne tikai būvē un pārbūvē. Tie maina cilvēku dzīves. Tie uzlabo sakarus starp kopienām, uzlabo transporta un biznesa iespējas, kā arī būvē gudras un ilgtspējīgas pilsētas, kas izturēs laika pārbaudi.

Volvo CE jaunais seriāls 'Megaprojektu sarakts' aplūko dažus no lielākajiem, pārgalvīgākajiem un drosmīgākajiem būvniecības projektiem visā pasaulē, sākot ar pilnīgu Interstate 4 pārbūvi Floridā, līdz veselas Kirunas pilsētas pārvietošanai Zviedrijā.

"Mēs ar sajūsmu uzsākam savu jauno kampaņu. Šie megaprojekti parāda, par ko īsti ir Volvo CE vīzija – veidot pasauli, kurā vēlamies dzīvot. Ar pilnīgi jauno Spirit Magazine mēs vēlamies iedvesmot mūsu lasītājus un pietuvināt viņus dažiem no mūsdienu iespaidīgākajiem būvniecības projektiem", sāka Tifānija Čenga (Tiffany Cheng), Volvo CE Globālās ārējās komunikācijas direktore.

Volvo CE vada ideja, ka ar iztēli, smagu darbu un tehnoloģiskām inovācijām uzņēmums rādīs ceļu pretim pasaulei, kas ir tīrāka, gudrāka un vienotāka. Volvo CE jaunajā seriālā aplūkotie megaprojekti iemieso šo vīziju.

Izlaižot 'Megaprojektu sarakstu' un jauno digitālo Spirit Magazine 17. oktobrī, Volvo CE turpinās stiprināt savu būtību un pieejamību tiešsaistē. Taču arī drukātās preses cienītājiem nav jāuztraucas: viņi saņems atkārtoti izlaistās publikācijas kopiju divreiz gadā.

"Spirit Magazine ir bijis svarīgs informācijas avots industrijā, un, pateicoties atkārtotai izlaišanai, tas tā arī turpmākajos gados turpināsies. Mēs ceram, ka mūsu uzticamie lasītāji turpinās būt ar mums, mums atklājot jaunus megaprojektus visā pasaulē, un viņiem pievienosies jauni būvniecības entuziasti gan industrijas ietvaros, gan citās jomās", komentē Tifānija Čenga.

Pirmā 'Megaprojektu sarakts' sērija nogādā skatītājus uz Interstate 4 rekonstrukcijas darbiem Floridā, kas pārveidos vienu no bīstamākajiem ceļiem Savienotajās Valstīs modernā satiksmes koridorā. 

Pirmā 'Megaprojektu saraksts' sērija ir pieejama www.volvoce.com/spirit