Sertificētā pārbūves programma iedveš jaunu dzīvību Volvo mašīnās

Jaunieviestā Volvo Construction Equipment Sertificētā pārbūves programma aizsargā ilgtermiņa klientu finanses, atjaunojot viņu Volvo mašīnu sākotnējo spēku, izturību un jaudu.

Sertificētā pārbūves programma iedveš jaunu dzīvību Volvo mašīnās

Volvo Construction Equipment izlaiž savu jauno Sertificēto pārbūves programmu, lai nodrošinātu ilgu Volvo mašīnu mūža ilgumu.Sastāvot no trīs pakām – Sertificētā hidraulikas pārbūve, Sertificētā piedziņas pārbūve un Sertificētā mašīnas pārbūve – Volvo Sertificētā pārbūves programma pagarina Volvo mašīnu mūžu, nekaitējot videi vai klientu finansēm.

Liela vai maza, Sertificētā pārbūves programma atrod plaisu Volvo mašīnas sniegumā, atgriežot aprīkojumu atpakaļ tā labākajā un optimālajā ilgtermiņa ieguldījuma vērtībā par daļu no jauna modeļa cenas. Samazinot kopējās izmaksas stundā par 8%, programma ļauj klientiem optimizēt viņu naudas plūsmu un budžetu.

 

Volvo pārbūve
Programma ne tikai samazina izmaksas, bet arī palielina esošā aprīkojuma produktivitāti un darba laiku, pārbūvējot, lai tas kalpotu gandrīz tāpat, kā nācis tikko no ražošanas līnijas. Ar Sertificēto pārbūves programmu klienti var izbaudīt tādu sniegumu un darba laiku, kādu sagaida no jaunas mašīnas.

Volvo Sertificētā pārbūves programma ļauj klientiem atgriezties darbā daudz efektīvāk ar savu tikko pārbūvēto mašīnu, ko laicīgi piegādājis viņu sertificētais Volvo izplatītājs. Pieejami visu laiku, Volvo izplatītāji plāno mašīnas atjaunošanu tā, lai iekļautos klienta grafikos, un sniedz regulārus jaunumus par progresu, lai pārliecinātos, ka pārbūve tiks pabeigta laikā. Klienti var arī mainīt savas mašīnas pārbūves procesa laikā, lai pielāgotos īpašām pielietojuma jomām un pārspētu darba vietas prasības.

 

Pielāgotas
Volvo piedāvā pielāgotas un elastīgas Sertificētās pārbūves pakas, lai pielāgotos klienta vajadzībām. Kā ar visām Sertificētās pārbūves pakām, prasmīgu Volvo tehniķu komanda veic detalizētu mašīnas novērtējumu un apsver iespējamo izmaiņu individuālās darba vides. Lai optimizētu klientu investīciju vērtību, Volvo sertificētie izplatītāji apsver visu, sākot ar budžetu un mašīnas statusu līdz uzņēmējdarbības mērķiem un pielietojuma jomām, un pielāgo piedāvājumu, kas ideāli pielāgots viņu vajadzībām.

 

Sertificētā hidraulikas pārbūve
Tiem, kuri uztraucas par sava ekskavatora darba ātrumu, iesakām apsvērt Sertificēto hidraulikas pārbūvi. Pēc ātras un vienkāršas mašīnas hidraulisko detaļu snieguma pārbaudes Volvo tehniķis var izvērtēt nepieciešamā darba apjomu, lai sasniegtu optimālo sniegumu. Ar Sertificēto hidraulikas pārbūvi klienti var sagaidīt efektīvu risinājumu, kam nepieciešamas minimālas tehniķa darbības, un tā sniedz 100% atjaunotu hidraulisko sniegumu.

 

Sertificētā piedziņas pārbūve
Ja klients saskaras ar mašīnas produktivitātes līmeņa kritumu, sertificēts Volvo izplatītājs var palīdzēt novērtēt svarīgās detaļas un izveidot risinājumu, lai pilnībā atgrieztu Volvo kvalitāti. Ar šo iespēju klienti vēlreiz var izbaudīt sniegumu un darba laiku, kādu sagaidītu no jaunas mašīnas. Izmantojot jaunākos inženierijas atjauninājumus, Sertificētā piedziņas pārbūve atjauno degvielas patēriņu, sniedz lielāku elastīgumu ar Volvo Reman detaļu klāstu, kā arī nodrošina lielāku darba laiku.

 

Sertificētā mašīnas pārbūve
Volvo gadi ir tikai skaitlis. Tieši tādēļ Sertificētā mašīnas pārbūve ir īpaši radīta klientiem, kas vēlas, lai viņu vecākie īpašumi izskatītos un darbotos kā jauni. Tiem, kas izvēlas šo iespēju, saņem pilnīgu savas mašīnas iekšpuses un ārpuses pārbūvi, tostarp piedziņas un hidraulikas, kā arī jaunākos inženierijas atjauninājumus un svaigu krāsas kārtu. Ir svarīgi, lai klienti un operatori būtu apmierināti, tādēļ mēs pievēršam uzmanību tam, lai nodrošinātu visērtāko un produktīvāko operatora vidi. Ar Sertificēto mašīnas pārbūvi klienti var saglabāt sava Volvo īsto Volvo identitāti, pagarinot savas smagi strādājošās mašīnas mūžu.

Vairāk informācijas par šiem jaunajiem pakalpojumiem un to pieejamību klienti var iegūt pie saviem vietējiem sertificētajiem Volvo izplatītājiem.

Beigas.

2016. June

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press 
Vai sazinieties:

Thorsten Poszwa
Direktors, ārējās komunikācijas
Volvo Construction Equipment
Tel.: +32 490 65 96 68
E-mail: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
E-pasts: osullivan@se10.com