Sniedzieties tālāk ar jauno Volvo E-Series riteņu ekskavatoru

Veidots, balstoties uz pārbaudītu dizainu, Volvo Construction Equipment EW220E riteņu ekskavators apvieno komfortu, izturību un precīzas kustības nepārspējamam sniegumam.

volvo wheeled excavator ew180e

EW220E pievienojas Volvo Construction Equipment riteņu ekskavatoru līnijai, lepojoties ar visām sava mazā brāļa EW180E zināmajām funkcijām, un vēl vairāk. Veiciet sarežģītus darbus viegli, pateicoties jaunai lielas slodzes divdaļīgai izlicei, kas nodrošina lielu celšanas kapacitāti. Turklāt šī jaudīgā mašīna var aizsniegt materiālus, kas atrodas vairāk nekā 10 metru attālumā.

Ļoti iespaidīgi

EW220E var paveikt dažādus uzdevumus, pateicoties elastīgu konfigurāciju un agregātu klāstam. Mašīna ir pieejama no rūpnīcas divos stilos; apstiprināta izmantošanai uz ceļa vai bezceļu apstākļos – kam ir lielāks pretsvars. Klienti var arī izvēlēties no augstas kvalitātes riepu klāsta, kas pieejamas gan vienkāršas, gan dubultas, atkarībā no virsmas stāvokļa. Pārbaudītais braukšanas motors nodrošina vilces spēku, kas nepieciešams, lai brauktu augšup slīpumos vai pa nelīdzenu virsmu, bet izvēles izlices piekares sistēma (Boom Suspension System - BSS) automātiski ieslēdzas pie 5km/h (3,11 mph), lai absorbētu triecienus un samazinātu izšļakstīšanos no kausa.

E-series riteņu ekskavatoru var pielāgot ar Volvo agregātu klāstu, kas speciāli veidoti, lai nodrošinātu uzlabotus cikla laikus un degvielas efektivitāti. Jaunie grāvju rakšanas kausi ir ideāls partneris ainavu veidošanā, slīpu virsmu izveidē vai grāvju uzturēšanā, bet rūpnīcā uzstādītais Steelwrist® noliecamais rotators sniedz nepārspējamu vadību. Lai iegūtu pēc iespējas vairāk no mašīnas, izvēles papildu līnijas nodrošina optimālu plūsmu un spiedienu, izmantojot agregātus, kam nepieciešama vienvirziena vai divvirzienu plūsma.

Operators var ne tikai vienkārši un ātri nomainīt agregātus darba vietā, viņš var arī tos viegli transportēt no vienas vietas uz citu. Izvēles piekabes āķis var pavilkt līdz trīs tonnu smagas piekabes – vai astoņu tonnu ar bremzēm – un to var uzstādīt uz balstiekārtas vai paralēlā asmens. Operatori arī var paņemt līdzi visus nepieciešamos instrumentus īpašā atvilktnes tipa instrumentu kastē, ko var izbīdīt no šasijas apakšas. Volvo ieviesta, instrumentu kaste var noturēt līdz 130 kg svaru. Kastu sadalītāji, ko var noregulēt piecās dažādās pozīcijās, palīdz operatoram ieviest kārtību, bet mehāniskais atduris neļauj atvilktnei izbīdīties transportēšanas vai darba laikā.

Komforts un vadība

Lepojoties ar vispusēju redzamību un ergonomiski novietotu saskarni, nav brīnums, ka ROPS sertificētā Volvo kabīne ir industrijas līdere. Īpaši veidota, kabīnē ir liela vieta kājām un plašs glabāšanas nodalījums, jo operators, kam ir ērti, ir produktīvs operators.

Papildus ērtībai, Comfort Drive Control (CDC) sniedz operatoram iespēju stūrēt mašīnu, izmantojot tikai ritentiņu uz vadības sviras, līdz 20km/h (12mph) – jauna Volvo riteņu ekskavatoru klāsta funkcija. Īpaši EW220E, stūres statni iespējams noņemt papildus komfortam; tad operators var kontrolēt visu mašīnu – tostarp noliecamo rotatoru, asmeni un balstiekārtas – izmantojot tikai vadības sviras.

Papildus standarta atpakaļskata un sānu skata kamerām, EW220E var aprīkot arī ar izvēles Volvo Smart View – trīs kameras, kas pievienotas rāmim, kas apvienojumā rāda reālā laika putna skatupunkta attēlu, lai palīdzētu kustēties sarežģītās situācijās. To var integrēt mašīnas displejā, vai kā atsevišķu ekrānu.

Lai padarītu iekāpšanu un izkāpšanu no mašīnas vieglu un drošu, margas un pakāpieni ir koši krāsoti un pēc izvēles var uzstādīt "sveiciena apgaismojumu" – vadāms attālināti – operatoru vadīšanai tumsā.

volvo riteņu ekskavators ew180e

Radīts kustībai

Aprīkots ar jaudīgu Tier 4 Final Volvo dzinēju, kas nodrošina augsta griezes momenta zemus apgr./min., EW220E sniedz nepārspējamu sniegumu. Lai samazinātu degvielas patēriņu, saglabājot produktivitāti, ECO režīms ieslēdzas automātiski. To papildina automātiska tukšgaita un automātiska dzinēja izslēgšana, kas ieslēdzas pēc iepriekš iestatīta laika, arī palīdzot samazināt mašīnas nolietojumu.

Riteņu ekskavators ir radīts un pārbaudīts pēc augstākajiem efektivitātes un uzticamības standartiem. Izturīgi veidotā šasija nodrošina augstu klīrensu, braucot pa cietu, nelīdzenu virsmu, bet robustās asis – aprīkotas ar automātisku vai operatora vadītu priekšējās ass oscilēšanu – sniedz spēku sarežģītās pielietojuma jomās.

Gludākai un efektīvākai darbībai EW220E var aprīkot ar automātiskām rakšanas bremzēm, ko Volvo pirmo reizi ieviesa vairāk nekā pirms 10 gadiem. Inteliģentā opcija automātiski ieslēdz darba bremzes un bloķē oscilēšanu, kad mašīnas ātrums ir nulle.

Lai nodrošinātu nepārtrauktu mašīnas darbību, EW220E ir radīts, paturot prātā vieglu apkopi. Visā E-series riteņu ekskavatoru klāstā eļļošanas punkti ir sagrupēti kopā, un filtri izvietoti aiz plaša atvēruma dzinēja durvīm; visiem var piekļūt no zemes līmeņa. Ar uzlabotu piekļuvi tādām zonām, kā, piemēram, radiatoriem un režģiem, tehniskā apkope ir padarīta vienkārša, palīdzot operatoriem palikt pareizajās sliedēs, pat atrodoties uz riteņiem.

Volvo arī piedāvā pēcpārdošanas pakalpojumu klāstu, lai izvairītos no neplānota dīkstāves laika. Risinājumi, piemēram, oriģinālās Volvo daļas, mašīnas uzraudzība vai tehniskās apkopes plāni palīdz nodrošināt mūsu Volvo riteņu ekskavatoru maksimālu investīciju atdevi saviem īpašniekiem.

 


EW220E T4f galvenais tehniskais raksturojums

Dzinējs

Volvo D6J

Darba masa

kg

22180

mārciņas

48898,4716

Bruto jauda

kW

129

zs (imp)

172,99158

... ar dzinēja apgriezieniem

apgr./min

1800

Kausa ietilpība

m3

1

yd3

1,307951

Maks. celtspēja

kg

8500 priekšā / 4800 sānos

mārciņas

-

... sniedzamībā/augstumā

m

6 / 1,5

pēdas

20 / 5

Maks. rakšanas sniedzamība

mm

10150

pēdas, collas

33'4"

Maks. rakšanas dziļums

mm

6310

pēdas, collas

20'8"

Summārais atraušanas spēks pēc ISO (normāls)

kN

132

lbf (spēka mārc.)

29674,7748

Summārais atraušanas spēks pēc ISO (palielināts)

kN

117

lbf (spēka mārc.)

26302,6413

Maks. ātrums

km/h

30

jūdzes/h

18,641136