Iekraušanas palīdzība palīdz atklāt Volvo riteņiekrāvēju produktivitātes potenciālu

Volvo Construction Equipment iekraušanas palīdzība ir īpaši radīta, lai atbilstu Volvo L110H-L250H riteņiekrāvējiem, un tā sastāv no iebūvētas sistēmas, kas atbrīvo no minējumiem, uzlabojot produktivitāti un rentabilitāti.

Iekraušanas palīdzība palīdz atklāt Volvo riteņiekrāvēju produktivitātes potenciālu

L110H-L250H Volvo Construction Equipment riteņiekrāvēji radīti, lai nodrošinātu vislabāko sniegumu. Lai palielinātu aprīkojuma izmantošanu un vēl vairāk palielinātu peļņu, šīs lielas slodzes mašīnas jau fabrikā var aprīkot ar iekraušanas palīdzības sistēmu. Apvienojumā ar Volvo Co-Pilot, augstas izšķirtspējas kabīnē esošu displeju, iekraušanas palīdzība palielina darba laiku un produktivitāti, tai pat laikā samazinot izmaksas un nodrošinot vērtīgus aktīvus.

Iekraušanas palīdzība ir ideāli piemērota īsiem cikliem vai kravas mašīnas piekraušanas darbiem, tostarp karjeru rakšanā, kalnrūpniecībā un smagos infrastruktūras projektos. Dinamiskā sistēma uzlabo iekraušanas mērījumu precizitāti, samazina materiālu izniekošanu un samazina mašīnas nolietojumu, lai nodrošinātu ātrākus iekraušanas ciklus un optimizētu produktivitāti.

Ar 1-2% precizitāti operators var iekraut ar maksimālu kapacitāti, izvairoties no pārlieku lielas, pārlieku mazas materiāla iekraušanas vai pārsvēršanas. Pat slīpumos un uz nelīdzenas virsmas, pārvietojamā materiāla daudzums tiek dinamiski aprēķināts, tas ir precīzs un viegli kalibrējams. Ja uzstādīta, atpakaļskata kamera darbojas automātiski, braucot atpakaļgaitā, apvienojot iekraušanas informāciju un atpakaļskata kameru vienā ekrānā. Optimizējot iekraušanas ciklus, iekraušanas palīdzība samazina transportlīdzekļa darbības laiku, ietaupot klientu laiku un naudu.

Volvo load assist display

Neierobežota piekļuve
Ar mašīnu, darbu un materiālu informāciju acu priekšā, operatori var noteikt savas kravas precizitāti un uzlabot produktivitāti. Regulējamais 10" kabīnē esošais displejs palīdz operatoram saglabāt koncentrēšanos darbam, samazinot mijiedarbību. Ar pielāgojamiem audio un vizuāliem brīdinājumiem operators ir informēts, ja kravas ierobežojumi ir pārsniegti. Elastīgajai sistēmai ir liela informācijas atmiņa, un tā ļauj operatoram mainīt darba komandas un mērķus un uzraudzīt progresu, nepārtraucot darba plūsmu. Ar lielāku mašīnas ieskatu un operatora vadību, klienti spēj labāk pārvaldīt savas darbības izmaksas.

Ar plašu mašīnas snieguma un produktivitātes informāciju klients var analizēt mašīnas izmantošanu un noteikt uzlabojamās jomas. Iekraušanas palīdzības radītā informācija ietver iekraušanas laikus, laiku, kas pavadīts, pārvietojot materiāla krājumus, piekrauto klienta kravas mašīnu skaitu un klienta kravas mašīnās iekrautās kravas tonnāžu.

Būvēts ilgai kalpošanai
Lai pārliecinātos, ka klientu Volvo aprīkojums saglabā vislabāko stāvokli, izturīgās detaļas ir radītas, lai veiktu lielas slodzes darbus. Trīs inerciāli mērījumu bloki, divi iekraušanas sensori un viens displejs ir veidoti, lai pretotos vibrācijām, mitrumam un skarbiem laikapstākļiem.

Ideāli piemērotas Volvo L110H-L250H riteņiekrāvējiem, iekraušanas palīdzības detaļas ir rūpīgi pārbaudītas un apstiprinātas, lai atbilstu Volvo Construction Equipment augstajiem standartiem. Kā viss Volvo aprīkojums, iekraušanas palīdzību atbalsta plaša globāla servisa tehniķu infrastruktūra, remontdarbnīcas un izplatītāji, sniedzot atbalstu un mierīgu prātu.

Beigas.

2016. April

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press

Vai sazinieties:

Thorsten Poszwa 
Direktors, ārējās komunikācijas  
Volvo Construction Equipment 
Tālr.: starpt. + 32 490 65 96 68  
E-pasts: thorsten.poszwa@volvo.com  
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
E-pasts: osullivan@se10.com