Jaunie Volvo G-Series kompaktie riteņiekrāvēji apvieno komfortu, drošību un jaudīgu sniegumu

Volvo Construction Equipment L30G un L35G kompaktajiem riteņiekrāvējiem ir plaša, ērta kabīne un jaudīgi dzinēji – lielākam komfortam un zemākām uzturēšanas izmaksām.

Jaunie Volvo G-Series kompaktie riteņiekrāvēji apvieno komfortu, drošību un jaudīgu sniegumu

Volvo Construction Equipment L30G un L35G kompaktie riteņiekrāvēji iespējams ir nelieli, taču tiem ir jaudīgs atraušanas un celšanas spēks, kā arī nepārspējams klīrenss, kas var sacensties ar daudz lielākām mašīnām. Aprīkotas ar Volvo jaunāko D3.3M dzinēju, atjaunotās G-Series mašīnas atbilst stingrajām Tier 4 Final/Stage IIIB izmešu prasībām bez nepieciešamības izmantot dīzeļdaļiņu filtru. Gudri radīti, labi aizsargāti un nodrošinot neticamu manevrējamību, 5,5-6,1 tonnu Volvo kompaktie riteņiekrāvēji ir ideāli piemēroti darbam ierobežotās vai šaurās vietās, sniedzot nepārspējamu izturību ilglaicīgam sniegumam.

Viegla vadāmība
Lepojoties ar visaptverošu redzamību, ergonomiski izvietotām vadības funkcijām un vieglu piekļuvi, nav brīnums, ka Volvo kabīne ir industrijas līderis.

Izliektais vējstikls nodrošina izcilu skatu uz priekšu, bet jaunais vējstikla tīrītājs un pazemināta izmešu kopa nodrošina lielāku skata lauku, tādējādi uzlabojot aizmugures redzamību. Lai nodrošinātu ērtāku un produktīvāku darba vidi, regulējamais stūres statnis ir pārveidots, lai sniegtu vairāk vietas sēžot, it īpaši ceļgalu zonā, ļaujot operatoram bez pūlēm paveikt grūtus uzdevumus. Turklāt priekšējā instrumentu paneļa, stūres un gāzes pedāļa uzlabojumi vēl vairāk uzlabo operatora braukšanas pieredzi. Izturīgie, neslīdošie pakāpieni ir izvietoti citādākā un zemākā pozīcijā, lai nodrošinātu drošu un vieglu iekāpšanu un izkāpšanu, un pirmais pakāpiens ir nokrāsots koši oranžā krāsā, lai izceltu apkārtni un palīdzētu operatoram.

Neskatoties uz ceļa virsmu, L30G un L35G kompaktie riteņiekrāvēji nodrošina līdzenu braukšanu. Artikulētais kustīgais savienojums un papildaprīkojuma izlices piekares sistēma absorbē vibrācijas, bet dubultā hidrauliskā sistēma ļauj vienlaicīgi celt un stūrēt, lai operatoriem nekad nevajadzētu zaudēt jaudu manevrējamības dēļ. Šīs funkcijas, kā arī atsevišķais bremžu pedālis sniedz īpašniekiem mierīgu prātu, ka viņu mašīnas ir viegli vadāmas – pat mazāk pieredzējušiem operatoriem.

Augsta veiktspēja
L30G un L35G kompaktie riteņiekrāvēji ir aprīkoti ar Tier 4 Final/Stage IIIB saderīgiem Volvo dzinējiem (55,4 kW/ 74,8 ZS), nodrošinot visu nepieciešamo jaudu smagu uzdevumu veikšanai. Lai saglabātu lielu jaudu, neveicot reģenerāciju, pircēji var izvēlēties nesen ieviesto D3.3M dzinēju, kas aprīkots ar dīzeļdegvielas oksidēšanās katalizatoru. Tiem, kuriem nepieciešams ekspluatēt savu Volvo kompakto riteņiekrāvēju prasīgā vidē, ir pieejama D3.3H versija ar dīzeļdaļiņu filtru.

Pateicoties industrijā unikālajām portāla asīm un 100% diferenciāļa bloķētājiem priekšējiem un aizmugures riteņiem, kompaktie riteņiekrāvēji nodrošina klasē labāko klīrensu un nepārspējamu vilkšanas spēku. Ar vienu slēdža pārslēgšanu operators var ieslēgt diferenciāļa bloķētājus, lai nodrošinātu, ka pilna jauda tiek sadalīta uz visiem riteņiem, samazinot riepu slīdēšanu uz nelīdzenām virsmām.

Vienalga, vai nepieciešams pārvietot trauslas kravas, bieži pārvietoties no vienas darba vietas uz citu, vai izmantot sarežģītus agregātus, Volvo kompaktie riteņiekrāvēji paveic darbu bez kavēšanās, neskatoties uz pielietojuma jomu. Hidrostatiskā piedziņa nodrošina ātrus cikla laikus, bet lielu apgriezienu papildaprīkojums samazina pārejas laiku. Papildaprīkojuma hidrauliskais sūknis palielina papildu plūsmu līdz 100 litriem minūtē, uzlabojot mašīnas produktivitāti.

Palieliniet mašīnas darba laiku
Pateicoties daudzām augsta snieguma funkcijām, šie kompaktie riteņiekrāvēji palielina efektivitāti un nodrošina zemas kopējās uzturēšanas izmaksas.

Izvēle starp Volvo Z veida kinemātiku – kas iespējo izcilu paralēlo kustību ar dakšu pacēlāju paletēm – un TP savienojumu – kas nodrošina augstu noliekšanas spēku visā celšanas ceļā – ļauj operatoriem pielāgot mašīnu īpašām pielietojuma jomām. Izvēloties Z veida savienojuma kronšteinu, pircēji var paļauties uz uzlabotu sniegumu un lielāku kravnesību. Turklāt oriģinālais Volvo savienojuma kronšteins ļauj izmantot agregātus, ekspluatējot lielākus Volvo iekrāvējus, tādējādi samazinot inventāra apjomu. Pieejama L30G – universālā ātrā sakabe garantē saderību ar vairumu skidstīra riteņiekrāvēju un kāpurķēžu iekrāvēju agregātu.

Visi Volvo kompaktie riteņiekrāvēji ir aprīkoti ar šķērseniski uzstādītu dzinēju, kas vienlaicīgi nodrošina izcilu līdzsvaru un nepārspējamu piekļuvi tehniskās apkopes veikšanai. Lai palīdzētu samazināt tehniskās apkopes radītu dīkstāves laiku, L30G un L35G nodrošina iespaidīgu 100 stundu eļļošanas intervālu. Šos kompaktos riteņiekrāvējus ir ne tikai viegli uzturēt, bet tie arī nodrošina ilglaicīgu sniegumu un atvieglo tehnisko apkopi, pateicoties disku bremzēm. Iepriekš tās tika piedāvātas tikai lielu apgriezienu modeļiem, bet tagad disku bremzes ir pieejamas kā standartaprīkojums visam G-series klāstam.

Mierīgākam prātam augstais klīrenss, ko nodrošina portāla asis un izturīgie, izlietie aizmugures pretsvara vairogi aizsargā pret akmeņu un citu šķēršļu radītiem bojājumiem.

Pateicoties rūpīgi pārbaudītu un apstiprinātu Volvo agregātu klāstam, ir iespējams maksimālas kapacitātes darbs. Operators var izvēlēties no Volvo kausiem, dakšām, satvērējiem un materiālu apstrādes svirām, lai sasniegtu savas mašīnas snieguma potenciālu un uzlabotu L30G un L35G daudzpusību un efektivitāti.

Specifikācijas

Specifikācijas*Informācija par L30G ir balstīta uz L30G ar kabīni, 365/80 R20 riepām un 1M3 vispārīga pielietojuma kausu. Tāpat arī informācija par L35G ir balstīta uz L35G ar kabīni, 405/70 R20 riepām, Z veida savienojumu, 1,2 M3 vispārīga pielietojuma kausiem un FEMIII dakšām.

Beigas.

2016 April

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press
Vai sazinieties: 

Thorsten Poszwa 
Direktors, Ārējās komunikācijas 
Volvo Construction Equipment 
Tālr.: starpt. + 32 490 65 96 68 
E-pasts: thorsten.poszwa@volvo.com 
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal 

Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
E-pasts: osullivan@se10.com