Jaunie B-Series veltņi brauc ar spēku

Jaunie Volvo Construction Equipment SD75B, SD115B un SD135B augsnes veltņi ir aprīkoti ar modernu tehnoloģiju, kas pielāgojas pielietojuma jomai un darba vietai, tai pat laikā uzņēmīgi nodrošinot maksimālu daudzpusību un sniegumu.

Jaunie B-Series veltņi brauc ar spēku
Iepazīstinām ar jaunajiem Volvo Construction Equipment Stage IV saderīgajiem augsnes veltņiem. Šīs daudzpusīgās un inteliģentās mašīnas palīdz operatoram sasniegt tik augstu snieguma līmeni un efektivitāti, cik vien iespējams, lai kādas arī nebūtu darba prasības. Volvo modernā ruļļa vadības sistēma, piemēram, ļauj operatoram – izmantojot viegli izmantojamu konsoli – regulēt frekvenci un amplitūdu, pielāgojoties mainīgajiem augsnes veidiem un apstākļiem. Divi frekvenču iestatījumi iekļauti standartaprīkojumā, bet piecus ir iespējams iekļaut kā papildaprīkojumu. Var izvēlēties augstu vai zemu amplitūdu, lai regulētu ruļļa dinamisko spēku, pamatojoties uz veicamo darbu un materiāla dziļumu. Tikmēr optimizētais centrifūgas spēks un automātiskās vibrācijas funkcija arī uzlabo sniegumu, darbības vieglumu un produktivitāti.  

Vilkšanas sistēma nodrošina izcilas kalnā braukšanas un vilkšanas spējas sarežģītās pielietojuma jomās, piemēram, slīpos stāvumos vai uz slidenām virsmām, novēršot riteņu vai ruļļa spolēšanu izcilai braukšanai augšup, sniegumam un produktivitātei.

B-Series veltņus var uzstādīt trīs dažādās konfigurācijās, un tie ir pieejami ar gludu vai reljefa rulli. Veltni iespējams arī ātri un vienkārši pārvērst, uzliekot reljefa apvalku gludajam rullim, tā vēl vairāk uzlabojot daudzveidību.

Volvo SD115B
Neatkārtojami efektīvs
Premium klases Stage IV saderīgais Volvo dzinējs nodrošina augstu griezes momentu pie zemiem apgriezieniem minūtē, lai samazinātu izmešus un degvielas patēriņu, nezaudējot jaudu. ECO režīms tagad pieejams kā standarts SD75B, SD115B un SD135B modeļiem, un tas var sasniegt līdz 40% degvielas patēriņa samazinājumu, salāgojot dzinēja apgriezienus ar darbības režīmu. Turklāt jaunais, ekscentriskais dizains nodrošina ātrāku ātruma uzņemšanu pie zemāka spiediena, kas arī palielina degvielas efektivitāti.  

Pasīvā reģenerācija automātiski iztīra filtrus normālas darbības laikā, operatoram nav nepieciešams veikt nekādas darbības, kā arī sniegums netiek negatīvi ietekmēts. Tai pat laikā hidrauliski darbinātais ventilators, kuram pieejami dažādi ātrumi, izmanto strāvu tikai nepieciešamības gadījumā. Zemāki ventilatora ātrumi samazina troksni, radot lielāku operatora komfortu un zemākas kopējās īpašnieka izmaksas.  

Komforts un vadība
B-Series veltņi arī palīdz paaugstināt operatora efektivitāti un produktivitāti, pateicoties industrijā vadošajai kabīnei ar izcilu redzamību, grupētām ergonomiskām kontrolēm un ērtai videi. ROPS/FOPS sertificētā kabīne ir aprīkota ar stiklu no grīdas līdz griestiem, lai varētu labāk pārskatīt darba vietu, ar skaidru skata līniju līdz pat priekšējam rullim, un pilnībā regulējamais sēdeklis griežas un slīd, lai vēl vairāk uzlabotu redzamību un komfortu. Jaunais augsto tehnoloģiju krāsu displejs, kas rāda darbības informāciju un galvenās diagnostikas, vienmēr ir labi redzams, pat spožā saules gaismā.  

Izturīgs un uzticams
Jaunie Volvo SD75B, SD115B un SD135B ir arī vieni no izturīgākajiem un uzticamākajiem augsnes veltņiem tirgū, nodrošinot nepārspējamu darbības laiku un ilgu darba mūžu. B-Series modeļos izmantotas tikai visaugstākās kvalitātes detaļas, gudra maršrutēšana un tīrs dizains. Lielas slodzes rullis, centrālais savienojums un priekšējā rāmja detaļas ir veidotas un ražotas ilgam mūžam un sniegumam. Rāmji ir metināti un veidoti no augstas kvalitātes tērauda ar precīziem un vienādiem metinājumiem, kas garantē izturību. Visas sastāvdaļas un elektronika ir ievietota kabīnē un piestiprināta pie aizmugures sienas, lai aizsargātu no elementiem.

Paceļama kabīne ir standarts B-Series modeļos, lai nodrošinātu vieglu apkopes piekļuvi visām hidraulikas sastāvdaļām. Dzinēja pārsegs paceļas elektroniski, lai iegūtu plašu piekļuvi no zemes dzinēja nodalījumam. Uzturēšanu un pārbaudes var veikt efektīvāk ar mazu dīkstāves laiku, palielinot vispārējo produktivitāti un uzticamību.  

Tehniskais raksturojums: 

Tehniskais raksturojums
SD75B, SD115B, SD135B augsnes veltņi ir pieejami EMEA regulētajos tirgos.  

Beigas.

January 2016

Thorsten Poszwa                                                       
Ārējo sakaru nodaļas direktors                       
Volvo Construction Equipment                                  
Tālr.: starpt. + 32 4918 60331                                                 
Email: thorsten.poszwa@volvo.com                          
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

 

Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
Email: osullivan@se10.com