Jauni katram pielietojumam pielāgoti kausi palielina Volvo riteņiekrāvēja produktivitāti un rentabilitāti

Jaunākie Volvo Construction Equipment riteņiekrāvēja kausu klāsta papildinājumi apvieno gudru dizainu ar nepārspējamu izturību ilglaicīgam pielietojuma jomai un apstākļiem pielāgotam sniegumam.

Jauni katram pielietojumam pielāgoti kausi palielina Volvo riteņiekrāvēja produktivitāti un rentabilitāti

Volvo Construction Equipment iepazīstina ar trīs jauniem kausiem, kas īpaši veidoti Volvo L110-L350 riteņiekrāvējiem – Volvo smilšu kausu, Volvo pārkraušanas kausu ar plakanu grīdu un Volvo pārkraušanas kausu, kas aizvietos pašreizējo modeli.

Optimizēti pielietojuma jomai, Volvo pārkraušanas un Volvo smilšu kausi ļauj riteņiekrāvējiem darboties ar maksimālu kapacitāti, palīdzot klientiem ietaupīt laiku, naudu un pūles. Volvo klienti var izvēlēties sev piemērotāko no plaša agregātu klāsta, lai izpildītu savas darba vietas prasības un nodrošinātu rentablu ekspluatāciju.

Radīti, lai kalpotu
Inteliģenti veidotos Volvo pārkraušanas, Volvo pārkraušanas kausus ar plakanu grīdu un Volvo smilšu kausus ir viegli piepildīt, pateicoties kausa formai, līdzsvarotajai grīdas attiecībai un koniskajiem caurumiem. Šīs produktivitāti palielinošās funkcijas ļauj operatoriem paveikt vairāk ātrākā laikā, uzlabojot degvielas efektivitāti par līdz pat 20%.

Optimizēti noplūdes aizsargi novirza materiālu lielākai aizsardzībai pret noplūdēm, bet izliektas sānu plāksnes nodrošina nepārspējamu norobežojumu, ļaujot veikt efektīvāku materiāla ekspluatāciju. Lai novērstu dažādu materiālu sajaukšanos, kausiem ir samazinātas kabatas.

Peļņa no katra kausa
Vienalga, vai strādājot karjerā vai grants bedrē, Volvo pārkraušanas kauss ir ideālais partneris augstas produktivitātes un degvielu taupošas apstrādes nodrošināšanā. Īpašnieki var sagaidīt augstākā līmeņa sniegumu, kā arī samazinātas degvielas izmaksas, pateicoties viegli piepildāmajam kausam, kas ikreiz samazina cikla laiku. Ar Volvo pārkraušanas kausu operatori var paveikt tos pašus uzdevumus, izmantojot mazāk degvielas, kas ļauj iekraut vairāk materiāla, iztērējot mazāk naudas.

Volvo rehandling bucketApstrādāta materiāla, piemēram, smilšu, grants un agregāta uzkrāšanai un kraušanai vispiemērotākais ir Volvo pārkraušanas kauss ar plakanu grīdu. Darbā uz smiltīm vai citām mīkstām virsmām kauss palielina vilkmi un izlaušanās spēku, tai pat laikā saglabājot tīru darba vidi nepārspējamai produktivitātei un efektivitātei.

Volvo rehandling flat floor bucketStrādājot mīkstas virsmas apstākļos, kur tiek ietekmēta riepu vilkme, vislabākā izvēle ir Volvo smilšu kauss. Radīta, lai darbotos ar smilti vai mazas daļiņas saturošu agregātu, garā kausa grīda palielina caurlaidību uzlabotai vilkmei, bet tās plakanais dizains palīdz saglabāt tīru un līdzenu darba laukumu.

Volvo sand bucket

Ražots Volvo
Veidoti, lai izturētu skarbus apstākļus, Volvo pārkraušanas kausi, Volvo pārkraušanas kausi ar plakanu grīdu un Volvo smilšu kausi ir radīti, balstoties uz desmitiem gadu ilgas inženierijas pieredzes, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas mūžu. Kā ar visiem Volvo agregātiem, jaunākajiem papildinājumiem ir veiktas plašas pārbaudes, lai nodrošinātu augstāko produktivitātes standartu un izturību jebkurā pielietojuma jomā.
Lai nodrošinātu kausu izturību, kritiskajās vietās ir izvietotas stiepes tērauda un nodilumizturīgas daļas, kas samazina neplānotu dīkstāvi. Nav svarīgi, cik liels spiediens uz tiem tiek izdarīts, Volvo kausi ir veidoti, lai pielāgotos vislielākajam mašīnas darba laikam un rentabilitātei.

Papildus tam, ka saņem visproduktīvākos un uzticamākos kausus tirgū, klienti arī saņem nepārspējamu Volvo globālā izplatītāju un tehniskās apkopes tīkla atbalstu. Kad nepieciešams nomainīt nodilušu rezerves daļu, pieejamība ir garantēta. Volvo rūpējas par pozitīvu savu klientu investīciju atdevi.

Tehniskais raksturojums:

Volvo pārkraušanas kauss* Uzāķēta saskarne

Tehniskais raksturojumsVolvo pārkraušanas kauss* Piestiprināta saskarne

Tehniskais raksturojumsVolvo pārkraušanas kauss ar plakanu grīdu* Piestiprināta saskarne

Tehniskais raksturojumsVolvo pārkraušanas kauss ar plakanu grīdu* Uzāķēta saskarne

Tehniskais raksturojumsVolvo smilšu kauss* Piestiprināta saskarne

Tehniskais raksturojums

*Pieejams ar pieskrūvējamu malu papildaprīkojumā. Pieskrūvējamā mala papildus piešķir 0,2m³ \[0,26yd³\]
**Ietilpība balstīta uz kausu bez nodiluma

2016. June

Beigas.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press

Vai sazinieties:

Thorsten Poszwa
Ārējo komunikāciju nodaļas direktors
Volvo Construction Equipment
Tlr.: starpt. +32 490 65 96 68
E-pasts: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londona
Tlr.: starpt. +44 77 333 50307
E-pasts: osullivan@se10.com