Swecon SIA Latvija

EWR170E - Pagriešana darbībā

Atbildot uz industrijas augošajām uzņēmējdarbības prasībām pēc īsa pagriešanas rādiusa riteņu ekskavatoriem, Volvo Construction Equipment iepazīstina ar jauno EWR170E, kas pilnībā aprīkots ar inteliģentām funkcijām un izcilu degvielas efektivitāti.

volvo wheeled excavator ew170e

Efektīva vide

EWR170E ir industrijā vadošā Volvo kabīne, kas radīta plaša ar lielu vietu kājām un vispusēju redzamību, pateicoties lielajiem logiem un aizmugures un sānu skata kamerām. Apvienotais dzinēja novietojums mašīnas aizmugurē ar papildus brīvu vietu mašīnas labajā priekšējā pusē nodrošina netraucētu skatu pa labi. Riteņu ekskavatoru var aprīkot arī ar izvēles Volvo Smart View – trīs kameras, kas pievienotas rāmim, kas apvienojumā rāda reālā laika putna skatupunkta attēlu, lai palīdzētu kustēties sarežģītās situācijās. To var integrēt mašīnas displejā, vai kā atsevišķu ekrānu.

Papildus ērtībām operators var izvēlēties no vadības sviras satvērienu klāsta un pielāgot vadību, lai izveidotu īsceļus logu tīrītājiem, kamerām vai klusā režīma funkcijām. Turklāt Comfort Drive Control (CDC) sniedz operatoram iespēju stūrēt mašīnu, izmantojot tikai ritentiņu uz vadības sviras, līdz 20km/h (12mph) – jauna Volvo riteņu ekskavatoru klāsta funkcija.

Lai padarītu iekāpšanu un izkāpšanu no mašīnas vieglu, margas un pakāpieni ir koši krāsoti un pēc izvēles var uzstādīt "sveiciena apgaismojumu" – vadāms attālināti – operatoru vadīšanai tumsā. LED gaismu pakā tagad ir pieejama papildus septītā darba gaisma, kas veidota uzstādīšanai blakus sānu kamerai.

Veidots produktivitātei

Gludākai un efektīvākai darbībai EWR170E var aprīkot ar automātiskām rakšanas bremzēm, ko Volvo pirmo reizi ieviesa vairāk nekā pirms 10 gadiem. Inteliģentā opcija automātiski ieslēdz darba bremzes un bloķē oscilēšanu, kad mašīnas ātrums ir nulle. Lai uzlabotu cikla laikus un palielinātu degvielas efektivitāti, izvēles izlices peldošā funkcija ietaupa jaudu citām hidrauliskajām ķēdēm, ietaupot sūkņa jaudu un samazinot šķidruma plūsmu, nolaižot izlici.

Degvielas efektivitāti papildina atzītais Tier 4 Final Volvo dzinējs, kas nodrošina augstu griezes momentu pie zemiem dzinēja apgriezieniem. Turklāt automātiskā tukšgaita samazina dzinēja apgriezienus līdz 'tukšgaita', kad vadības ierīces ir neaktīvas iepriekš iestatītu laiku – un automātiskā dzinēja izslēgšana izslēdz dzinēju, kad mašīna ir neaktīva noteiktu laika periodu. Degvielas patēriņu vēl vairāk samazina ECO režīms, kas automātiski ieslēdzas, optimizējot degvielas efektivitāti un saglabājot produktivitāti. Turklāt pasīvais reģenerācijas process automātiski iztīra DPF filtrus, neietekmējot sniegumu.

Lai palielinātu stabilitāti, braucot lielā ātrumā pa nelīdzenu virsmu, EWR170E ir aprīkots ar izvēles izlices piekares sistēmu (Boom Suspension System - BSS). Aprīkota ar hidraulisko ķēdi un gāzes spiediena slāpētājiem, BSS automātiski ieslēdzas pie 5km/h (3mph), lai absorbētu triecienus, kas varētu sasvērt kausa kravu.

Daudzpusīgas dabas

EWR170E var atsevišķi konfigurēt ar standarta 2,5 m platām asīm vai, lai palielinātu stabilitāti, ar 2,75 m asīm un asmeni. Apstiprināts izmantošanai uz ceļa, daudzpusīgajam riteņu ekskavatoram ir izvēles ceļu homologēts piekabes āķis, kas var pavilkt līdz astoņām tonnām (piekabēm ar bremzēm). Operatori arī var paņemt līdzi visus nepieciešamos instrumentus – līdz 130 kg – īpašā atvilktnes tipa instrumentu kastē, ko var izbīdīt no šasijas apakšas.

Radīts, lai papildinātu EWR170E sniegumu, Volvo piedāvā plašu agregātu izvēli, kas speciāli veidoti, lai strādātu saskaņā ar mašīnu. Vienkāršai un efektīvai agregātu nomaiņai agregātu pārvaldības sistēma saglabā iestatījumus līdz 20 dažādiem tipiem.

Lai palielinātu produktivitāti, klienti var izvēlēties Steelwrist® noliecamo rotatoru. Rūpnīcā uzstādītā sistēma sniedz pilnīgu vadību pār mašīnu un noliecamo rotatoru, un informācija tiek parādīta tikai vienā mašīnas displejā.

Darba laiks

Radīts kustībai EWR170E lepojas ar optimizētu hidraulisko šļūtenes vadīšanu pa izlici un kātu, lai palielinātu izturību un samazinātu bojājumu risku. Turklāt jaunajiem uz ass uzstādītajiem dubļu sargiem ir lielāka virsma, lai palīdzētu saglabāt tīru mašīnu.

Lai nodrošinātu nepārtrauktu mašīnas darbību, EW170E ir radīts, paturot prātā vieglu apkopi. Visā E-series riteņu ekskavatoru klāstā eļļošanas punkti ir sagrupēti kopā, un filtri izvietoti aiz plaša atvēruma dzinēja durvīm; visiem var piekļūt no zemes līmeņa. Ar uzlabotu piekļuvi tādām zonām, kā, piemēram, radiatoriem un režģiem, tehniskā apkope ir padarīta vienkārša, palīdzot operatoriem palikt pareizajās sliedēs, pat atrodoties uz riteņiem.

Lai palielinātu rentabilitāti un uzturētu produktivitāti, Volvo piedāvā plaši pieejamu, pārbaudītu un apstiprinātu oriģinālo Volvo daļu klāstu – uz visām attiecas Volvo garantija. Ar vairāku pakalpojumu atbalstu Volvo palīdz noturēt EWR170E uz ceļa ar elastīgām tehniskās apkopes un remonta iespējām, kā arī plānveida apkopi.

 

 EWR170E T4f galvenais tehniskais raksturojums

Dzinējs

D4J

Darba masa

kg

17950-19200

mārciņas

39573 - 42329

Bruto jauda

kW

115

zs (imp)

154,2173

... ar dzinēja apgriezieniem

apgr./min

2000

Kausa ietilpība

m3

0,7

jardi3

0,9155657

Maks. celtspēja

kg

5500

mārciņas

12125,41

... sniedzamībā/augstumā

m

6,00/1,5

pēdas

20 / 5

Maks. rakšanas sniedzamība

mm

9360

pēdas, collas

30'9"

Maks. rakšanas dziļums

mm

5750

pēdas, collas

18'10"

Summārais atraušanas spēks pēc ISO (palielināts)

kN

126

lbf (spēka mārc.)

28325,9214

Maks. ātrums

km/h

35

jūdzes/h

21,747992

Aizmugures pagrieziena rādiuss

m

1790

pēdas, collas

5872'8"