75 tonnu Volvo EC750E optimizē produktivitāti un rentabilitāti

Volvo Construction Equipment EC750E kāpurķēžu ekskavators ietver degvielas efektivitātes inovācijas, nodrošinot palielinātu produktivitāti un lielisku sniegumu, kas palīdz iegūt maksimālu investīciju atdevi.

75 tonnu Volvo EC750E optimizē produktivitāti un rentabilitāti

Volvo Construction Equipment EC750E ir 75 tonnu klases kāpurķēžu ekskavators, kas sniedz izcilu jaudas un stabilitātes kombināciju, lai paveiktu vairāk jebkurā pielietojumu jomā. Darbināts ar Volvo Tier 4 Final/Stage IV atbilstošu D16 dzinēju, šis lielas slodzes ekskavators nodrošina palielinātu 374 kW/502 zs jaudu, izmantojot uzlabotu degvielas efektivitātes tehnoloģiju, sniedzot atsaucīgu ekspluatāciju maksimālai produktivitātei un rentabilitātei.

EC750E nodrošina inovatīvu elektrohidraulisku tehnoloģiju, kas optimizēta, lai darbotos saskaņā ar robusto dzinēju, sniedzot lielāku operatoru kontroli un produktivitāti. Hidrauliskā sistēma apvienojumā ar Volvo uzlaboto ECO režīmu, kopīgi darbojas, lai samazinātu iekšējos hidrauliskās ķēdes zudumus – kas nodrošina uzlabotu degvielas efektivitāti, nesamazinot sniegumu lielākajā daļā darba apstākļu.

Būvēta, domājot par operatoru, industrijā vadošā Volvo kabīne sniedz nepārspējamu operatora pieredzi zema trokšņa vidē optimālai operatora produktivitātei. Ergonomiski izvietotas saskarnes – tostarp džoistiki, tastatūra un LCD monitors – un skaidra visas apkārtnes redzamība nodrošina maksimālu efektivitāti un izmantošanas vieglumu. Plašā kabīne nodrošina lielu glabāšanas nodalījumu un vietu kājām, 12 gaisa kondicionēšanas ventilatori un regulējams sēdeklis saglabā operatoru mundru, modru un koncentrējušos.

Lielisks sniegums
Pat visskarbākajās vidēs EC750E nodrošina nepārspējamu rakšanas sniegumu, tostarp maksimālu 323/342(palielinātu) kN laušanas spēku, kā arī labu degvielas efektivitāti un ātrus cikla laikus maksimālai investīciju atdevei. Labi balansētajam ekskavatoram ir platas, garas kāpurķēdes, ievelkama šasija un optimizēts pretsvars spēcīgai stabilitātei, ļaujot operatoriem strādāt ar pārliecību sarežģītās vietās.

Iebūvētā darba režīma sistēma ir radīta, lai uzlabotu degvielas efektivitāti un mašīnas sniegumu, ļaujot operatoriem izvēlēties labāko darba režīmu veicamajam uzdevumam, nodrošinot pareizo konfigurāciju katram darbam.

Lai vēl vairāk uzlabotu vadāmību, šīs mašīnas ir aprīkotas ar augstu sistēmas spiedienu un izturīgām kāpurķēdēm, lai nodrošinātu lielāku jaudu un ekspluatācijas vieglumu, braucot augšā slīpumos un pa nelīdzenu virsmu. Ar spēju piekļūt grūti pieejamām vietām apvienojumā ar jaunizveidoto elektrohidraulisko sistēmu, klienti var līdz minimumam samazināt cikla laikus un palielināt rentabilitāti.

Nesalīdzināms darba laiks
Vienmēr pieejams un gatavs jebkuram darbam, izturīgais EC750E radīts, lai sasniegtu maksimālu darba laiku. Mašīnas lielas slodzes dizains, uzticamās un pret nolietojumu izturīgās detaļas un vieglā apkopes piekļuve nodrošina, ka klientu darbs tiks paveikts ātri un bez kavēšanās.

EC750E ir no izturīga stiepes tērauda gatavota pastiprināta lielas slodzes izlice un kāts, kas radīti, lai darbotos saskaņā ar mašīnu, palielinot darba laiku un sniegumu. Palielinātai aizsardzībai un uzticamībai pat skarbos apstākļos, zem kāta ir piemetinātas tērauda sloksnes, un mašīnas apakšā ir piemontēta lielas slodzes plāksne. Radīta ar aizsargātām detaļām, tostarp spēcīgu rāmja struktūru izturībai un nepārtrauktam darba laikam sarežģītās pielietojuma jomās, mašīna ļauj klientiem veikt gandrīz nepārtrauktu ražošanu.

Lai vēl vairāk palielinātu darba laiku, mašīna sniedz klientiem ātru un drošāku apkopi, pateicoties viegli pieejamajiem tehniskās uzturēšanas punktiem ar plaši atveramām un ērti izvietotām nodalījuma durvīm, izmantojot centrālos un pieguļošos celiņus.

Palielinātai drošībai un izturībai, papildaprīkojuma FOG (Falling Object Guard (Aizsardzība pret krītošiem objektiem)) un FOPS (Falling Object Protective Structure (Aizsargkonstrukcija pret krītošiem objektiem)) sertificētās kabīnes nodrošina mierīgu prātu, strādājot sarežģītos apstākļos. EC750E papildus aizsardzībai var aprīkot arī ar pilna garuma kāpurķēžu aizsargu.

Lielāka daudzpusība
Lai palielinātu daudzpusību, šie ekskavatori ir savietojami ar izturīgu agregātu klāstu, tostarp vispārēja pielietojuma, lielas slodzes un īpaši lielas slodzes kausiem. Īpaši radīti, lai strādātu saskaņā ar Volvo mašīnām, Volvo agregāti veido izturīgu, uzticamu vienību.

Volvo lielas slodzes un īpaši lielas slodzes kausi veidoti, izmantojot nolietojuma izturīgas plāksnes, ļaujot tiem izcelties, rokot blīvus materiālus. Izcila karjeru rakšanas un kalnrūpniecības darbos; klienti var paļauties uz izturīgo mašīnu, kas ražota no augstas kvalitātes materiāliem ilgam kalpošanas mūžam un nepārspējamam sniegumam. Lai palielinātu kausa izturību, Volvo kausi veidoti, izmantojot izturīgu stiepes tēraudu, un pieejami ar plašu zobu, sānu griezēju, segmentu un nolietojuma apvalku papildus aizsardzībai klāstu.

EC750E var aprīkot ar Volvo hidraulisko drupinātāju, lai sadrupinātu pat vissarežģītākos materiālus. Ar nemainīgu jaudu un augstu laušanas spēku; klienti var gūt labumu no maksimāla iespaida un izturības.

Volvo arī piedāvā agregātu pārvaldības sistēmu, kas ļauj iestatīt līdz 20 dažādiem agregātiem. Sistēma ļauj operatoram iepriekšiestatīt hidraulisko plūsmu un spiedienu kabīnē, izmantojot skārienekrāna monitoru, nodrošinot dažādu agregātu izmantošanas daudzveidību.

Galvenās specifikācijas:

Galvenās specifikācijasBeigas.

2016. gada aprīlis

Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet: www.volvoce.com/press

Vai sazinieties:

Thorsten Poszwa
Ārējo sakaru nodaļas direktors
Volvo Construction Equipment
Tālr.: starpt. + 32 490 65 96 68
E-pasts: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10 
Londona
Tālr.: starpt. +44 77 333 50307
E-pasts: osullivan@se10.com