Volvo CE un Volvo Trucks pilnībā elektrisko produktu piegāde klientiem

Izlaižot jaunās paaudzes nulles izmešu produktus, vadošais Francijas darbuzņēmējs Eiffage ir saņēmis pilnībā elektriskās Volvo FE kravas automašīnas un Volvo ECR25 Electric mini ekskavatora piegādi – kļūstot par pirmo produktu saņēmēju Francijā.

Volvo ECR25 Electric mini ekskavators un Volvo FE Electric kravas automašīna

17. decembrī notika pirmā Volvo Construction Equipment (Volvo CE) mašīnas un pirmās pilnībā elektriskās Volvo FE kravas automašīnas piegāde Francijā, tādējādi paātrinot ilgtermiņa pāreju uz ilgtspējīgāku transporta un infrastruktūras risinājumiem. 

Jauno produktu – elektriskās Volvo FE kravas automašīnas ar elektriski vadāmu krānu un Volvo ECR25 Electric mini ekskavatora – saņēmējs bija vadošais Francijas darbuzņēmējs un ilgtermiņa Volvo klients Eiffage. Mašīnas atbalsta Eiffage zema oglekļa līmeņa stratēģiju, un tās darbosies pie ambiciozā Grand Paris Express transporta projekta Francijas galvaspilsētā. Šī ir ātra tranzīta iniciatīva, kas tiek būvēta Francijas galvaspilsētā un kas pievienos 200 km jauna ceļa un 68 jaunas stacijas, apkalpojot divus miljonus pasažieru dienā. 

Volvo Trucks un Volvo Construction Equipment pirmo pilnībā elektrisko produktu nodošana tika atzīmēta ar nelielu ceremoniju Parīzē. To apmeklēja Eiffage Group izpilddirektors Benuā de Rufrejs (Benoit de Ruffray) un Volvo Truck un Volvo CE Francijā bāzēto komandu pārstāvis. COVID-19 ceļošanas ierobežojumu dēļ, Volvo Group izpilddirektors Martins Lundsteds (Martin Lundstedt), Volvo CE prezidents Melkers Jernbergs (Melker Jernberg) un Volvo Trucks prezidents Rodžers Alms (Roger Alm) piedalījās digitāli. 

"Mēs vēlamies, lai līdz 2030. gadam vairāk nekā trešdaļa Volvo Group pārdoto mašīnu būtu elektriskas. Mēs to nevaram paveikt vienatnē, mēs to vēlamies darīt kopā ar mūsu klientiem, partneriem, piemēram, Eiffage, un plašāku sabiedrību," saka Volvo Group izpilddirektors Martins Lundsteds. "Šodien ir aizraujošs punkts šajā ceļojumā, kas veido transporta un infrastruktūras nākotni."

"Šodien veiktās elektriskās kravas automašīnas un celtniecības mašīnas piegādes ir sākums revolūcijai transporta un infrastruktūras risinājumos," piekrīt Volvo CE prezidents Melkers Jernbergs. "Nekļūdieties. Elektriskās mašīnas nepaliks par nišas produktu jomu. Nākošo gadu un desmitgažu laikā tās kļūs par vadošu zemas vai nulles izmešu jaudas avotu. Apvienojumā ar tīro enerģiju, to potenciālu atbalstīt klimata izmaiņu mērķus, uzlabot gaisa kvalitāti un palīdzēt veidot pasauli, kādā vēlamies dzīvo, nedrīkst novērtēt par zemu. Esmu priecīgs, ka mēs šo ceļojumu sākam ar tādiem draugiem, kādi ir Eiffage." 

"Atbalsts no progresīvi domājošiem klientiem, kādi ir Eiffage, ir svarīgs turpmākai ilgtspējīga transporta risinājumu attīstībai. Cieša dialoga uzturēšana ar klientiem nozīmē, ka mēs visi ātrāk mācāmies un kopā varam paātrināt nepieciešamo pāreju nākotnē bez fosilās enerģijas," saka Volvo Trucks prezidents Rodžers Alms.

Šī pirmā piegāde Francijā gan Volvo CE, gan Volvo Trucks ir svarīgs un īsts solis nulles izmešu virzienā. Pateicoties to mazajiem trokšņa un vibrāciju līmeņiem un izplūdes gāzu neesamībai, elektriskās kravas automašīnas un mašīnas ir piemērotas stingru vides noteikumu ievērošanā pilsētās, šaurās vietās vai specifiskos darbos. Tās piedāvā jaunas iespējas pilsētvides attīstībā un ceļu infrastruktūrās.

Volvo FE Electric 6X2 kravas automašīna tika būvēta Volvo rūpnīcā Blainville sur Orne Francijā. To izmantos, lai piegādātu un savāktu instrumentus un rezerves daļas 1. daļas nojaukšanas darbiem – Grand Paris Express projekta 16. līnijā, un T2B daļas 15. līnijā. Tā veiks apmēram 150 km dienā – visu ceļu pilnībā bez izmešiem.

Eiffage izmantos Volvo ECR25 Electric mini ekskavatoru, lai atbalstītu nojaukšanas un izjaukšanas darbības. Arī šoreiz ar nulles CO2 izmešiem un daudz zemākiem trokšņa un vibrāciju līmeņiem, nekā tradicionālās dīzeļdzinēja mašīnas. 2,5 tonnu mašīnai ir tāda pati veiktspēja kā tā dīzeļmotora līdziniecei, un tās akumulatora komplekts, atkarībā no pielietojuma jomas, nodrošina četru stundu darba laiku. Volvo ECR25 Electric tika radīts un būvēts Volvo CE Belley rūpnīcā Francijā.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Zīmola vadītāja, Mārketinga un komunikāciju nodaļa
Volvo Construction Equipment
Eiropas / starptautiskais pārdošanas reģions
E-pasts: anne.bast@volvo.com