Pirmie klienti, kuri Bauma 2019 izstādē pasūtīja Volvo elektriskās mini mašīnas, saņem piegādi

Norvēģijas uzņēmumi K Baugerød Anlegg un Veidekke, kas pirmie Bauma 2019 izstādē pasūtīja jauno Volvo Construction Equipment Volvo ECR25 Electric mini ekskavatoru un Volvo L25 Electric kompakto riteņiekrāvēju, ir saņēmuši savas mašīnas.

Sāra Iselina Nīsvēna Bakke un Kajs Baugerēds, K Baugerød Anlegg priekšsēdētājs

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) un tā vietējais izplatītājs Volvo Maskin atzīmē svarīgu pagrieziena punktu Norvēģijas ilgtermiņa ceļā pretim elektrifikācijai un ilgtspējīgākai infrastruktūrai. 

Šonedēļ ilglaicīgie klienti K Baugerød Anlegg un Veidekke saņēma valstī pirmās elektriskās celtniecības mašīnas – Volvo ECR25 Electric mini ekskavatoru un Volvo L25 Electric riteņiekrāvēju.

K Baugerød Anlegg un Veidekke bija starp pirmajiem klientiem pasaulē, kuri pasūtīja šos revolucionāros, jaunos modeļus to globālās izlaišanas laikā 2019. gada Bauma izstādē, kas notika Minhenē, Vācijā. Parakstot līgumus, Volvo CE, K Baugerød Anlegg un Veidekke apņēmās kopīgi veidot ilgtspējīgāku nākotni.

K Baugerød Anlegg plāno izmantot Volvo ECR25 Electric darbā ar kabeļu un cauruļvadu izbūvi Oslo pilsētā, bet Veidekke vispirms izmantos Volvo L25 Electric Norvēģijas Valsts ceļu administrācijas uzdevumā. 

Klusa darbība bez izmešiem

"Mūsu klienti pieprasa videi daudz draudzīgākus risinājumus, un mēs vēlamies būt pirmajās rindās. Jaunais, klusais ekskavators bez izmešiem uzreiz arī ieviesīs izmaiņas operatora un citu darbinieku darba kvalitātē," teica K Baugerød Anlegg ģenerāldirektore Sāra Iselina Nīsvēna Bakke.

Veidekke mašīnu vadītājs Āre Elefsruds piemetināja: "Mēs ar lepnumu atrodamies starp pirmajiem celtniecības uzņēmumiem Norvēģijā, kuri strādā ar Volvo elektrisko mašīnu un demonstrē saviem klientiem un plašākai sabiedrībai, ka mēs ar nopietnību attiecamies pret savu vides un klimata izmaiņu apkarošanas lomu.

Āre Elefsruds (Veidekke) un Kenets Hansens (Volvo Maskin Norway)_02Āre Elefsruds (Veidekke) un Kenets Hansens (Volvo Maskin Norway

Aizvietojot iekšdedzes dzinēju ar 48 voltu litija jonu akumulatoriem un elektriskajiem motoriem, šīs mašīnas piedāvā tādu pašu veiktspēju, kādu klienti sagaida no Volvo CE, bet ar nulles izmešiem, zemu trokšņa līmeni, mazākām vibrācijām un vienkāršākām apkopes prasībām. Akumulatori uzkrāj pietiekoši daudz enerģijas, kas pietiek astoņu stundu maiņai parastās pielietojuma jomās, piemēram, ainavu veidošanas un komunālo pakalpojumu darbos, un tos ir iespējams uzlādēt nakts laikā, izmantojot parastu mājsaimniecības kontaktligzdu.

Sadarbība nākotnei bez fosilā kurināmā

Sociālās distancēšanās nodošanas ceremonijā atbilstoši vietējiem COVID-19 ierobežojumiem, Volvo Maskin pārdošanas direktors Dāvids Kristianslunds pateicās K Baugerød Anlegg un Veidekke par sadarbību. 

"Mēs vēlamies pateikties K Baugerød Anlegg un Veidekke par viņu uzticēšanos mums, un mēs ar lepnumu sadarbojamies ar viņiem, kā pirmajiem Volvo ECR25 Electric un Volvo L25 Electric īpašniekiem Norvēģijā, kuri dodas labākas un ilgtspējīgākas nākotnes virzienā," viņš sacīja.

Arī Volvo CE Melkers Jernbergs nosūtīja digitālu ziņojumu K Baugerød Anlegg un Veidekke vadītājiem. "Progresīvi domājošu un videi draudzīgu klientu, kā, piemēram, K Baugerød Anlegg un Veidekke, atbalsts un apņemšanās ir svarīgas īpašības ilgtspējīgu infrastruktūras risinājumu attīstībā. Cieši sadarbojoties, mēs visi varam mācīties ātrāk un paātrināt pāreju uz nākotni bez fosilā kurināmā, kā arī palīdzēt veidot tādu pasauli, kādā vēlamies dzīvot," viņš piebilda.

 

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Zīmola vadītāja, Mārketinga un komunikāciju nodaļa
Volvo Construction Equipment
Eiropas / starptautiskais pārdošanas reģions
E-pasts: anne.bast@volvo.com