Volvo iepazīstina ar F paaudzes ECR50: nepārspējama daudzpusība un atvieglota darbība

Jaunā ECR50 F paaudze ir vislabākā universālā mašīna, kas gatava uzņemties jebkuru darbu jebkurā vietā.

Volvo Compact Excavator ECR50

Šis nomai gatavais 5 tonnu mini ekskavators apvieno kvalitāti, uzticamību un inovācijas, lai nodrošinātu nepārspējamu veiklību un atvieglotu darbu. Ideāls papildinājums jebkuram autoparkam.

Izturība un zemas ekspluatācijas izmaksas

Jums kā nomas īpašniekam ir nepieciešama mašīna, kas ik mēnesi strādās jūsu klientiem kā jauna – un ECR50 ir tieši tāda. Tās nulles aizmugures pagriešanas rādiuss ļauj piekļūt un strādāt šaurās vietās, vienlaicīgi samazinot mašīnas bojājumu risku. Turklāt kontrolēta strēles pagriešana nodrošina, ka pagriešanas statīvs un cilindrs, rokot gar šķēršļiem, paliek kāpurķēžu platumā. Stiprināts rakšanas aprīkojums, šasija un pārsegi vēl vairāk uzlabo izturību. Ar 50 stundu eļļošanas intervālu, plaši atveramu dzinēja pārsegu un viegli pieejamiem apkopes punktiem šīs mašīnas uzturēšana ir nieks. Ar automātisko dzinēja izslēgšanu netiek reģistrētas stundas, kurās nestrādā, kas samazina apkopes izmaksas un uzlabo tālākpārdošanas vērtību. Un visbeidzot patentētais daudzfunkciju hidrauliskās eļļas filtrs nodrošina nepārspējamu hidrauliskās sistēmas aizsardzību.

Dabiski intuitīva

Ja jūs nomājat mašīnu, jums ir svarīgi, lai to būtu viegli ekspluatēt. Ar vienkāršu vadības ierīču izkārtojumu ECR50 ir automobiļu stila vadības ripa un 5" krāsu displejs, kas palīdz operatoram viegli pārvietoties pa izvēlnēm. Un proporcionālās skārienjutīgās vadības ierīces, lielie braukšanas pedāļi un automātiskā divu ātrumu braukšana jebkuram operatoram ļauj ātri pierast pie mašīnas. Pat darbarīku maiņa ir vienkārša, pateicoties hidrauliskajai ātrajai sakabei un skaidrām ekrānā redzamām instrukcijām. Jaunajā ECR50 jūs dažos soļos varat ieprogrammēt papildu hidrauliskos iestatījumus, kas pielāgoti jūsu darbam. Pēc tam jūs varat izvēlēties, vai operatori drīkst izvēlēties tikai iepriekš noteiktos iestatījumus, vai sniegt viņiem iespēju veikt galīgos hidraulisko regulēšanu no kabīnes.

Spēle ar lielajiem puišiem

Lai gan proporcionāli slaida, jaunā ECR50 ir īsta 5 tonnu mašīna, kas ar pārliecību uzņemsies smagus darbus. Nepārsējama stabilitāte un hidrauliskā jauda nodrošina nepārspējamu rakšanas sniegumu, celšanas kapacitāti un vilkmes spēku.

Volvo mini ekskavators ECR50F ECR58F

Lai atbilstu īpašām preferencēm un pielietojuma jomām, mašīnu var pielāgot ar darbarīku un opciju klāstu, tostarp Tilt Quick Coupler sakabi, zaļo bākuguni, kas mirgo, kad drošības josta ir droši piesprādzēta, papildu pretsvaru, papildu stundu skaitītāju un vēl vairāk. Gluži kā visi Volvo ekskavatori, arī ECR50 ir par vairāk nekā 93% pārstrādājams un saderīgs izmantošanai ar bioloģiskajām hidrauliskajām eļļām – demonstrējot Volvo CE aprites ekonomikas datus.

Volvo mini ekskavators ECR50 ECR58

Galvenās specifikācijas

Dzinējs   D2,4H   Pagriešanas ātrums
apgr./min
8,5
Bruto jauda
kW 31,2 Izlaušanas spēks
kN 36,2
zs (imp) 41,8 lbf 8,134
Lietderīgā jauda
kW 30,7 Izplēšanas spēks (rokas atraušanas spēks)
kN 25,9
zs (imp) 41,2 lbf (spēka mārc.)
5,834
... ar dzinēja apgriezieniem
apgr./min 2 200 Kopējais platums
mm
2 000
Darba svars
kg
5 050 pēdas, collas 6'7"
mārciņas
11,133 Kopējais garums
mm 5 198
Darba masa - versija ar pārsegu
kg - pēdas, collas 17'1"
mārciņas
- Galvenā hidrauliskā sūkņa maks. plūsma
l/min 120
Kausa ietilpība m3 0,114 gal./min. 31,7
y3 0.149 Strēles pagriešanas leņķis, pa kreisi/pa labi
leņķis 75 / 55
Gaitas ātrums km/h 2,7 / 4,4  
mph 1,68 / 2,73

2020. gada oktobris.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Tiffany Cheng

Director, External Communications
Volvo Construction Equipment
Tel: +32 499 56 68 47
E-mail: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
London
Tel: +44 7733350307
E-mail: osullivan@se10.com