Volvo paplašina materiālu krāvēju diapazonu un sniedzamību

Paredzēts atkritumu apstrādes segmentam; Volvo CE izlaiž pavisam jauno EW200E materiālu krāvēju. Tā lielākais brālis – EW240E materiālu krāvējs – ir uzlabots ar jaunu, garāku taisnu strēli.

Volvo EW200E Material Handler
Veidots un ražots uzņēmuma rūpnīcā Vācijā; Volvo Construction Equipment (Volvo CE) materiālu krāvējs sola maksimālu uzticamību, elastību un produktivitāti atkritumu savākšanas un pārstrādes pielietojuma jomās. Jaunais EW200E materiālu krāvējs sver 22,6 tonnas, un to darbina Stage V Volvo dzinējs, kas nodrošina 129 kW (173 zs) jaudu. Šai mašīnai ir 5,5 vai 6,25 metru taisna strēle un 4 metru izliekta roka, un 9,3 vai 10,0 metra sniedzamība uz priekšu.
 
Volvo CE arī palielina sava esošā EW240E materiālu krāvēja, kas paredzēts izmantošanai pārstrādes segmentā, sniedzamību, ieviešot jaunu 7,25 metru taisnu strēli, kas, apvienojumā ar esošo 5 metrus garo izliekto roku, nodrošina 12 metru sniedzamību.
 

Speciāli būvēts atkritumu kraušanai

Pamatojoties uz desmitiem gadu ilgo inženierzinātņu izcilību, EW200E materiālu krāvējs ir īpaši radīts atkritumu kraušanas pielietojuma jomām. Pateicoties pārbaudītajiem komponentiem, kas kopīgi ar EW240E materiālu krāvēju un citiem esošajiem Volvo riteņiekrāvējiem, Volvo veltīja laiku pilnveidojot jauno mašīnu, lai izpildītu īpašas atkritumu kraušanas darbu prasības. Lai gan mazākā izmēra klases materiālu krāvējs balstās uz sava lielā brāļa izveidoto dizainu, tam ir arī daudzas jaunas iezīmes, kuras ir rūpīgi pārbaudītas reālajā dzīvē.

Volvo EW200E Material Handler
Veidots, lai saglabātu augstu produktivitāti un efektivitāti, EW200E materiālu krāvējs ir aprīkots ar īpaši pielāgotu hidraulisko sistēmu. Citas izmaiņas, salīdzinot ar standarta ekskavatoru, ietver hidrauliski paceltu kabīni, četrus stabilizatorus kā papildaprīkojumu (priekšējā lāpsta un aizmugures balsts standartaprīkojumā), pilngumijas riepas un īpaši veidotu, taisnu strēli, kuru var uzstādīt ar 4 metru izliektu roku vai 3,5 metru šķirošanas roku. Volvo materiālu krāvēju var pasūtīt no rūpnīcas bez stūres statņa, ļaujot operatoram vadīt visu mašīnu, izmantojot tikai vadības sviras.
 
Rūpnīcā uzstādīti papildu kontūri ļauj šķirošanas satvērējiem un "apelsīna mizas" satvērējiem darboties perfektā harmonijā ar Volvo mašīnām. Šie darbarīk ir pieejami Volvo izplatītāju tīklā – abiem materiālu krāvējiem.

Volvo EW200E Material Handler
Strēles peldošā funkcija un strēles cilindra amortizācija uzlabo veiktspēju, samazinot vibrācijas un noturot satvērēju vietā. Lai palielinātu precizitāti, satvērēja vadības ierīce un lēnā pagriešanas sistēma darbojas kopā vienlaicīgās darbībās, bet optimizētā hidrauliskā sistēma sniedz tūlītēju atbildi.
 

Sociālā distancēšanās – komfortā!

Operatori var strādāt komfortabli plašajā Volvo kabīnē, kuru var pacelt līdz pieciem metriem virs zemes, lai nodrošinātu putna redzes lauka skatu. Kabīni uzlabo arī dubulti slāpētie kabīnes stiprinājumi, kas samazina troksni un vibrācijas, saglabājot vienmērīgas darbības, strādājot augstumā. Vadības sviras koncepcija, kas pirmo reizi parādījās EW240E materiālu krāvējā, tagad ļauj izmantot balstu, lāpstas un kabīnes pacelšanas funkcijas, nenoņemot rokas no vadības svirām. Abi materiālu krāvēji ir aprīkoti ar regulējamu kāta ievilkšanas ierobežošanas funkciju, kas veidota, lai novērstu sadursmi starp kabīni un satvērēju. Augstuma ierobežojuma funkcija uzlabo drošību, strādājot iekštelpās. Turklāt tagad operatoram iekāpšana un izkāpšana no kabīnes ir vieglāka, pateicoties spilgti krāsotajām margām un svaigi pievienotajiem pakāpieniem uz balstiekārtām.

Volvo EW200E Material Handler
EW200E materiālu krāvēju ne vien iespējams pielāgot veicamajam darbam, to var aprīkot ar dažādām iespējām, lai vislabāk pielāgotos klientu darba vajadzībām. Ar plašiem logiem, Volvo kabīne sniedz vispusēju redzamību. Lai vēl vairāk uzlabotu drošību, klienti var izvēlēties Volvo Smart View funkciju vai viengabala polikarbonāta logu. Papildus ērtībām funkcija Comfort Drive Control (CDC) sniedz operatoram iespēju stūrēt mašīnu ar ātrumu līdz 19 km/h, izmantojot tikai rullīti uz vadības sviras. Visas šīs funkcijas jau ir pieejamas esošajā EW240E materiālu krāvējā. 

E atbilst efektivitātei

Kā priekšgājējs, EW200E materiālu krāvējs ir gan gudrs, gan degvielu ekonomējošs, pateicoties savam darba stilam. Automātiskā tukšgaita, kas samazina dzinēja apgriezienus, lai pārietu tukšgaitā, kad vadības ierīces ir neaktīvas iepriekš noteiktu laiku, un automātiskā dzinēja izslēgšana palīdz samazināt degvielas patēriņu. Uzlabots ar ECO režīmu, kas ieslēdzas automātiski, EW200E materiālu krāvējs ir aprīkots ar funkcijām, kas palielina degvielas ekonomiju un samazina mašīnas nolietojumu. 
 
Lai nepārtrauktu darbu, EW200 materiālu krāvējs ir veidots vieglai apkopei. Eļļošanas punkti ir sagrupēti kopā, un filtri ir novietoti aiz plaši atveramām dzinēja durvīm, kam iespējams piekļūt no zemes līmeņa visiem E-Series riteņu ekskavatoriem. Tehniskās apkopes veikšana ir atvieglota ar uzlabotu piekļuvi dažādām zonām, piemēram, sūkņa nodalījumam, un papildaprīkojuma atkritumu komplektācija ietver aizsargrežģus un abpusēju ventilatoru, lai turētu dzesēšanas sistēmu tīru.
 
Kā ar visām Volvo CE mašīnām, klientiem ir piekļuve Volvo pakalpojumu klāstam, kas radīts, lai nodrošinātu maksimālu investīciju atdevi. Sākot ar darbarīkiem un detaļām, līdz servisa tehniķiem un mašīnas uzraudzībai – viss ir pieejams vienuviet.

Volvo Material Handler EW200E MH

Galvenās specifikācijas:

Dzinējs -> EPA Tier 4 final/ EU Stage V Volvo D6J
Darba svars
Taisna izlice 5,5 m ar 3,5 m šķirošanas roku, FOPS
Solideal dubultas riepas 10,00-20, priekšpuses un aizmugures balsti
Kinshofer S60 D20 H P 100 (450 l/1135 kg)
kg 22 850
Darba svars
Taisna izlice, 5,5 ar 4 m izliektu roku, FOPS
Solideal dubultas riepas 10.00-20, priekšpuses asmens un aizmugures balsti
Kinshofer OP-GR P22V-450-5-W (450 l/1046 kg)
kg 22 100
Bruto jauda kW 129
...ar dzinēja apgriezieniem
apgr./min 1800
Maks. aizsniedzamība m 9,3 - 10,0
Maks. ātrums km/h 19 vai 20

 

Izliekta roka

Taisna strēle (m) Izliekts kāts (m) Sniedzamība (m)
5,50 4 9,3
6,25 4
10,1
6,50 5 11,2
7,25 5 12

 

Šķirošanas roka

Taisna izlice (m) Šķirošanas kāts (m) Sniedzamība (m)
5,50 3,5 9

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Tiffany Cheng

Director, External Communications
Volvo Construction Equipment
Tel: +32 499 56 68 47
E-mail: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
London
Tel: +44 7733350307
E-mail: osullivan@se10.com