Volvo CE iegūst Eiropas Nomas industrijas ilgtspējības balvu

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) 2020. gada European Rental Awards ceremonijā ieguva balvu par gada vislabāko ilgtspējīgo nomas projektu ar savu Enerģijas pārvaldības projektu.

Apbalvojumi, ko organizēja un vērtēja Eiropas Nomas asociācija (European Rental Association (ERA)), tika paziņoti vakar, 30. jūnijā European Rental Awards pasākumā, kas šogad norisinājās digitāli, un ko vadīja International Rental News. 

Šī neatkarīgā nomas industrijas atzinība ir apliecinājums uzņēmuma ilgtermiņa ilgtspējības plāniem un izcilai spējai sasniegt ievērojamus vides ilgtspējības uzlabojumus. Enerģijas pārvaldības iniciatīva, kas ieguva apbalvojumu, ir tikai viens no daudziem projektiem, kuros uzņēmums koncentrējas uz rūpēm par vidi. Programmas panākumi balstās uz uzņēmuma kultūras veidošanu, kas veltīta, lai izvairītos no enerģijas zudumiem un lai sasniegtu nepārtrauktus uzlabojumus. 

ERA atbalsta industrijas attīstību, kas šobrīd pievērš lielāku uzmanību uz celtniecības tehnikas oglekļa dzīves ciklu visa mašīnas kalpošanas mūža laikā, kas, protams, sākas ar ražotāju ražošanas fāzē.

Volvo CE ir WWF Climate Savers programmas biedrs kopš 2012. gada, un tā 2015.-2020. gada apņemšanās bija ievērojami samazināt uzņēmuma globālo enerģijas patēriņu un arī CO2 izmešus visā darbības ķēdē, demonstrējot industrijas līderību un attīstot inovācijas zema oglekļa patēriņa sabiedrībā. Pēdējos piecos gados uzņēmums:

  • Ieguvis vairāk nekā 50 GWh enerģijas ietaupījumus.
  • Pārslēdzis pusi no savas globālās enerģijas padeves uz 100% atjaunojamiem avotiem.
  • Samazinājis savu dīkstāves elektrības patēriņu par 48%.
  • Samazinājis enerģijas patēriņu vienai vienībai, kas piegādāts tā klientiem, par 27%.
  • Sāka CO2 neitrālo rūpnīcu ceļojumu – Brāsa, Zviedrija jau ir 100% neitrāla rūpnīca kopš 2014. gada

Volvo CE Ilgtspējības un sabiedrisko lietu viceprezidents Niklass Nilrots saka: "Volvo CE mērķis ir radīt pasauli, kādā vēlamies dzīvot, tādēļ esam ārkārtīgi lepni iegūt šo apbalvojumu, kas atzīst mūsu ilgtspējības centienus, lai sasniegtu šo mērķi. Mūsu enerģijas pārvaldības pieeja ir devusi ievērojamus ieguvumus nomas industrijai produktu kalpošanas cikla līmenī, un mēs uzskatām, ka visu mērogu un izmēru nomas uzņēmumi var kopīgot un pielāgot izmantoto kultūras pieeju."

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Tiffany Cheng

Director, External Communications
Volvo Construction Equipment
Tel: +32 499 56 68 47
E-mail: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
London
Tel: +44 7733350307
E-mail: osullivan@se10.com