Volvo 90 tonnu smagais ekskavators tagad pieejams visā pasaulē

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) laiž klajā jaunu 90 tonnu ekskavatoru, kas aprīkots ar Stage V dzinēju, lai apmierinātu tirgus pieprasījumu pec šāda dzinēja izmantošanas noteikumiem.

Volvo Crawler Excavator EC950F

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) EC950F 90 tonnu kāpurķēžu ekskavators piedāvā nevainojamu jaudas un stabilitātes kombināciju, lai nodrošinātu augstu jaudu visintensīvākajos pielietojumos. Aprīkota ar 450 kW Volvo D16 dzinēju, kas nodrošina augstu griezes momentu pie zemiem apgr./min. un atbilst jaunākajiem starptautiskajiem izmešu standartiem, šī mašīna ir paredzēta ātrai un efektīvai ražošanai uz vietas.

Vislabākais sniegums

Pat visskarbākajās pielietojuma jomās EC950F ir darba gatavībā. Izbaudiet nepārspējamo rakšanas spēku, jo īpaši, strādājot ar cietiem un smagiem materiāliem, pateicoties nemainīgi augstam hidrauliskajam spiedienam. Optimizētā hidraulikas sistēma palielina sūkņa jaudu ātrai un līganai darbībai, bet elektrohidrauliskā sistēma pēc pieprasījuma kontrolē plūsmu un samazina hidrauliskās ķēdes iekšējos zudumus. Turklāt EC950F nāk komplektā ar strēles pagriešanas prioritāro vārstu.

Volvo unikālais ECO režīms palīdz EC950F sasniegt izcilu degvielas ekonomiju. ECO Mode optimizē hidraulisko sistēmu, lai samazinātu plūsmas un spiediena zudumu, bet integrētais darba režīms ļauj operatoriem izvēlēties vislabāko darba režīmu veicamajam darbam: izvēlieties no I (tukšgaita), F (viegls), G (vispārīgs), H (lielas slodzes) un P (maks. jauda).

90 tonnu smagais ekskavators nodrošina lielu kausa tilpumu lielākam tonnu skaitam stundā, un to iespējams aprīkot ar Volvo darbarīku klāstu, tostarp General Purpose (vispārīgajiem), Heavy-Duty (lielas slodzes) un Extreme-Duty (īpaši lielas slodzes) kausiem. Ja pielietojuma joma pieprasa ko unikālāku, Volvo var piedāvāt īpaši būvētus darbarīkus, lai izveidotu pareizo risinājumu un sasniegtu nepārspējamus rakšanas rezultātus. Lai palielinātu mašīnas daudzpusību, agregāta pārvaldības sistēma var saglabāt iestatījumus līdz 20 dažādiem agregātiem, ļaujot operatoram iestatīt hidraulisko plūsmu un spiedienu, izmantojot kabīnes monitoru.

Operatora izvēle


Nepārspējamā EC950F stabilitāte nozīmē, ka operatori var strādāt ar pārliecību pat vissarežģītākajās vidēs. Drošajai un stabilajai mašīnai ir plata kāpurķēdes sliede, liels kāpurķēdes garums, izbīdāma šasija un optimizēts pretsvars.

Optimālai vadībai visas mašīnas saskarnes, tostarp vadības sviras, tastatūra un LCD monitors, ir ergonomiski izvietotas. Gudrās funkcijas, piemēram, papildaprīkojums Dig Assist, ko darbina Volvo Co-Pilot, palīdz operatoram rakt efektīvāk. Zemais trokšņa līmenis un plašā kabīne vēl vairāk palielina komfortu.

Ērtības un drošība ir uzlabota, pateicoties plašajai ieejai, tostarp labi redzamām margām un ērti izvietotiem pakāpieniem, kā arī pretslīdes plāksnēm. Papildu FOG (aizsargs pret krītošiem objektiem) un FOPS (krītošu objektu aizsargkonstrukcija) nodrošina sirdsmieru, strādājot smagās pielietojuma jomās. Papildus redzamībai EC950F iespējams aprīkot ar atpakaļskata un sānu kamerām vai Volvo Smart View, kas nodrošina 360° skatu.

Maksimāls darbspējas laiks


Volvo apņemšanās veikt stingras pārbaudes izveides procesā nodrošina veiksmīgi veidotu komponentu ražošanu, kuri pierādījuši sevi kā uzticamus vissmagākajās pielietojuma jomās. Sasniedziet nepārtrauktu ražošanu ar EC950F, kas būvēts, lai nodrošinātu maksimālu ilgmūžību. Mašīnas aizsardzību nodrošina funkcijas, kas ietver lielas slodzes strēli un roku, spēcīgu rāmja konstrukciju, lieljaudas pamatnes plāksni un peldošās tapas kausa savienošanai, kā arī papildaprīkojuma pilngaruma sliedes aizsargu.
Volvo kāpurķēžu ekskavators EC950F
Ilgākam kausa kalpošanas laikam Volvo piedāvā nodiluma detaļu klāstu, kas ietver segmentus, sānu griezējus, apvalkus un zobus. Strādājot ar ļoti blīvu materiālu, Pick Point zobs nodrošina maksimālu caurduršanas spēju. Lai līdz minimumam samazinātu dīkstāves laiku, jaunā Volvo zobu sistēma ļauj nomainīt zobus dažu minūšu laikā: vienkārši novietojiet, pastumiet un iespiediet – tieši tik vienkārša ir uzstādīšana. Svarīgajiem tehniskās apkopes punktiem ir viegli piekļūt caur plašām atverēm un ērti izvietotām nodalījumu durvīm, izmantojot centrālos un ārmalas celiņus.

Izmaksu samazināšana


Mašīnu būvēšana, kas nodrošina izcilus rezultātus, ir tikai sākums; Volvo spēj atbalstīt visu darbību. Ar savu plašo tehniķu, darbnīcu un izplatītāju tīklu Volvo ir visaptveroša atbalsta komanda, kas izmanto vietējās zināšanas un globālo ietekmi. Volvo ir plašs pakalpojumu klāsts, kas veidots, lai papildinātu mašīnas sniegumu un uzlabotu rentabilitāti.

Volvo ACTIVE CARE ir jauns pakalpojums, kas balstīts uz CareTrack telemātikas sistēmu. Tas nodrošina reāllaika mašīnas uzraudzību un pielāgotus klientu ziņojumus. Pakalpojums ir veidots, lai palīdzētu palielināt mašīnas darbspējas laiku un samazinātu remonta izmaksas, palīdzot veikt informētas, preventīvas tehniskās apkopes darbības.

Lai gan EC950F ir lielākais ekskavators Volvo CE klāstā, iespaidīgs ir ne tikai tā izmērs. Ar nepārspējamu sniegumu, produktivitāti un darbspējas laiku, EC950F ir ideāli piemērots iekraušanai A60H pašizgāzējā.

Volvo kāpurķēžu ekskavators EC950F

Darba svars kg 91 275 - 94 810
mārciņas 201 227 - 209 020
Bruto jauda kW 449
zs (imp) 603
... ar dzinēja apgriezieniem apgr./min 1 650
Kausa ietilpība m3 3,9 - 7,0
y3 5,10 - 9,16
Celtspēja šasijas līmenī kg 34 900
mārciņas 76 940
... sniedzamībā/augstumā m 6,0 / 1,5 
pēdas 20 / 5
Maks. rakšanas sniedzamība mm 12 270
pēdas, collas 40'3"
Maks. rakšanas dziļums mm 7 120
pēdas, collas 23'4"
Izlaušanas spēks, SAE J1179 (parasti) kN 424
lbf (spēka mārc.) 95 318
Izplēšanas spēks, SAE J1179 (parasti) kN 408
lbf (spēka mārc.) 91 722
Kopējais platums mm 4 467
pēdas, collas 14'8"
Aizmugures pagrieziena rādiuss mm 4 700
pēdas, collas 15'5"