Efektīvais EWR130E pārraksta kompaktās veiktspējas noteikumus

Ar visīsāko pagriešanas rādiusu, klasē vadošo stabilitāti un operatoru atzītu kabīni Volvo CE EWR130E nosaka jaunu standartu riteņu ekskavatoru veiktspējai 12 līdz 13 tonnu klasē.

EWR130E Stage V

Pat vārds "kompakts" ir pārāk garš, lai raksturotu jauno EWR130E. Tā izmēri ir tik mazi, ka aizmugures pagriešana tikai par 1,55 m (5' 1”) un priekšpuses pagriešana tikai par 1,81 m (5' 11”) nodrošina visīsāko pagriešanas rādiusu 12 līdz 13 tonnu klasē, kam tas pievienojas. Šī kompaktā mašīna ir pirmā dažādos aspektos un ir veidota pilnībā no jauna ar ievērojamu klientu iesaistīšanos. Rezultātā radās mašīna, kas ir ļoti viegli manevrējama, bet nodrošina arī izcilu celšanas spēju, rakšanas spēku, izmantošanas daudzveidību un operatora redzamību. Ak, un nedrīkst aizmirst arī par plašuma nodrošināto komfortu un vieglo izmantošanu.

Esiet sveicinātas šaurās darba vietas!

EWR130E Stage VAr šādiem pieticīgiem izmēriem jaunais EWR130E ļauj operatoram strādāt pat visšaurākajās darba vietās, kādas pieejamas pilsētas vidē. Un EWR130E ir loģiska izvēle ne tikai pilsētās, bet arī uz ceļiem, kur vienlīdz svarīga ir gan drošība, gan tā veiktspēja – pat lielākos infrastruktūras projektos. Tas ir tik viegls, ka to var izmantot pat ainavu veidošanas projektos. Bet tā trumpis ir spēja iekļūt pat visšaurākajā stūrī – sniedzamību vēl vairāk uzlabo tā divdaļīgā strēle un balsti. Šie jaunie balsti palīdz novietot un stabilizēt mašīnu, kad nevienā no mašīnas pusēm nav ne centimetra brīvas vietas.

EWR130E uzreiz var atpazīt kā EWR150E un EWR170E riteņu ekskavatoru pārliecināto mazo brāli. Tomēr tā gudrā novietošana atšķir to no citām tirgū esošajām mašīnām. Tas ir tādēļ, ka tas iegūst no mazākas 10 tonnu mašīnas kompaktuma, bet nodrošina veiktspēju, kāda parasti ir 13 tonnu un smagākām mašīnām.

EWR130E, EWR150E, EWR170E Stage V klāstsEWR130E lepojas ar ievērojami zemāku smaguma centru, salīdzinot ar līdzvērtīgām mašīnām, kas nodrošina nepārspējamu stabilitāti. Divdaļīgā, nepagriežamā strēle ļauj pacelt līdz 4,3 tonnām 6 metru sniedzamībā. Šis gudri veidotais rakšanas aprīkojums kopā ar respektablo D4 Volvo dzinēju nodrošina klasē labāko izlaušanās spēku un nepārspējamu izplēšanas spēku.

EWR130E Stage V

Jaunās funkcijas papildina mašīnas elastību un manevrētspēju

Divas jaunas, aizraujošas EWR130E opcijas ir četru riteņu stūrēšana un dalītie asmeņi. Četru riteņu stūrēšana vēl vairāk uzlabo manevrētspēju, samazinot pagriešanas rādiusu. Šo un citu stūrēšanas režīmu klāstu var izvēlēties kabīnē, izmantojot rotējošo ciparnīcu. Tikmēr dalītie asmeņi piedāvā vēl vairāk opciju mašīnas līmeņošanai uz nelīdzenas zemes vai ap apmalēm, u.tml.

EWR130E Stage V

EWR130E ir nepārspējami daudzpusīga mašīna, kam palīdz vienkārša darbarīku uzstādīšana. Spiedienu un plūsmu līdz pat 32 darbarīkiem var ieprogrammēt bez tehniķa palīdzības. Arī hidraulisko darbarīku savienošanu var veikt no kabīnes, pateicoties Steelwrist Auto Connect Coupler. Steelwrist tiltrotatori piedāvā uzlabotu instrumentu elastību plašā leņķu klāstā, bet rūpnīcā uzstādītā sagatavošanas sistēma ļauj vadīt Steelwrist tiltrotatori , izmantojot oriģinālās vadības sviras, un galvenajā displejā iestatīt operatora profilus.

Gluži kā visi riteņu ekskavatori, EWR130E var braukt neatkarīgi no vienas darba vietas uz citu. Ar līdz 35 km/h (22 mph) lielu braukšanas ātrumu tas nav no lēnīgākajiem, un tā strēles piekares sistēma ieslēdzas ātrumos virs 5 km/h (3 mph), lai absorbētu triecienus un samazinātu atlēkšanu uz grubuļainas vai nelīdzenas virsmas. Kamēr papildaprīkojuma uz ass uzstādītie dubļu sargi palīdz saglabāt mašīnu tīru, Comfort Drive Control funkcija ātrumos līdz 20 km/h (12 mph) ļauj stūrēt ekskavatoru pa darba vietu, izmantojot tikai vadības sviru. Un, pateicoties TuV apstiprinātajai vilkšanas sakabei, EWR130E var pavilkt 3 līdz 8 tonnas smagu piekabi, ja tā aprīkota ar papildu pārslodzes bremzēm.

Kad braukšana nav praktiska, EWR130E zemais mašīnas augstums apvienojumā ar optimizētajiem piesiešanas punktiem uz apakšējā rāmja padara mašīnas transportēšanu ātru un vienkāršu.

EWR130E Stage V

Kad jūs nonākat darba vietā, mašīna uzreiz ir gatava darbam, un automātiskā rakšanas bremze ieslēdzas, kad mašīnas ātrums ir nulle. Ir pieejama arī digitāla palīdzība. Papildaprīkojuma Dig Assist mašīnas vadības sistēma piedāvā 2D, In-Field Design, 3D rakšanas programmatūru un jauno On-Board Weighing lietotni, kas pieejamas 10 collu Volvo Co-Pilot planšetē un padara rakšanu daudz precīzāku un ātrāku.

EWR130E Stage V

Telpa ar (lielisku) skatu

Tikai tāpēc, ka mašīna ir kompakta, nenozīmē, ka arī kabīne tāda ir. EWR130E lepojas ar operatora darba vidi, kas ir tikpat liela, cik pilnizmēra ekskavatoros. Vadības ierīces ir ergonomiski izkārtotas, komforta līmeņi un vissvarīgākais – redzamība – ir izcila. Tas ir, pateicoties zemajai virsbūvei un pretsvara, pārsega un durvju dizainam, kas uzlabo redzamību mašīnas aizmugurē. Redzamība pa labi no mašīnas ir labākā klasē, jo neviena detaļa neaizšķērso labās puses loga skatu. Šis ir Volvo unikāls dizaina koncepts. Un, ja vēlaties pilnīgu 360 grādu redzamību, tad izvēlieties Volvo Smart View – trīs pie rāmja piestiprinātas kameras, kas kopā veido mašīnas skatu no putna lidojuma, kas redzams kabīnes krāsu monitorā.

EWR130E Stage V

Ar vadības svirām ir iespējams kontrolēt gandrīz visas funkcijas, sākot ar stūrēšanu, līdz logu tīrītāja darbībai. Programmējamās pogas ļauj operatoriem pārslēgt funkcijas ar vienu klikšķi. Papildaprīkojumā uzlabotā L8 vadības svira ir pilnībā regulējama jebkurā leņķī, pateicoties īpašam lodveida savienojumam, lai nodrošinātu vislabāko ergonomisko piemērotību.

EWR130E Stage V

Citas ērtības ietver atvilktnes tipa instrumentu kasti instrumentu, ķēžu u.tml. transportēšanai. Tā var pārvietot līdz 120 kg svara, un tajā ir kastes atdalītāji, kurus var regulēt piecās dažādās pozīcijās, lai palīdzētu operatoram būt organizētam. Ekskavatoram ir arī labi redzami pakāpieni un margas, kā arī papildaprīkojuma LED gaismu komplektu klāsts, tostarp sagaidīšanas gaisma, kas rāda operatoriem ceļu, iekāpjot un izkāpjot no mašīnas.

Mēs parūpējamies par mašīnas apkopi

Apkope ir atvieglota, pateicoties sagrupētajiem eļļošanas punktiem un viegli aizsniedzamajiem filtriem. Visiem ikdienas pārbaudes punktiem var piekļūt no zemes līmeņa. Tas vēl nav viss. Pagriežamais gaisa kondicionēšanas kondensators ir fiksēts ar elastīgu sakabi, uzlabojot piekļuvi radiatoriem, lai viegli veiktu tīrīšanu un pagarinātu komponentu kalpošanas mūža ilgumu.

EWR130E Stage V

EWR130E standartaprīkojumā ir aprīkots ar CareTrack telemātikas sistēmu. Attālinātās piekļuves sistēma CareTrack sniedz tādu informāciju par mašīnu kā, piemēram, ģeolokāciju, degvielas patēriņu un apkopes atgādinājumus, kas ļauj uzlabot plānošanu un ekspluatāciju. Uzraugiet mašīnu pats vai ļaujiet Volvo Uptime Center nodrošināt 24/7 pārskatu, ar Volvo Active Care sniedzot iknedēļas ziņojumus un paziņojumus, ja ir nepieciešama rīcība.

Ar tik lielu atjautību tik mazā telpā pilnīgi jaunais Volvo EWR130E ir jauns etalons, kas citiem ir jāpārspēj.

EWR130E galvenās specifikācijas:

EPA Tier 4 final dzinējs! EU Stage V Volvo D4J
Darba svars
4,85 m fiksēta, divdaļīga strēle ar 2,1 m kātu, Camso atsevišķās riepas 500/45-20 un standarta aizmugures paralēlais asmens
kg 12 900
mārciņas 28,44
Darba svars
4,85 m fiksēta, divdaļīga strēle ar 2,4 m kātu, 9 collu Mitas dubultajās riepas, priekšpuses dalītais asmens un aizmugures balsti, un 4 riteņu stūrēšana
kg 14 400
mārciņas 31,75
Bruto jauda kW 90
zs (imp)
120
. ar dzinēja apgriezieniem apgr./min 2000
Maks. sniedzamība (2,1 m —2,4 m kāts) m 8,44 - 8,67
pēdas 27,7' - 28,5'
Maks. ātrums km/h 20/30/35
jūdzes/h 12,4/18,6/21.

Beigas.
2020. gada novembris

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Zīmola vadītājs, Mārketinga un komunikāciju nodaļa
Volvo Construction Equipment
Eiropas / Starptautiskais pārdošanas reģions
E-pasts: anne.bast@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
Londona
Tālr.: +44 7733350307
E-pasts: osullivan@se10.com