Vienkāršais Volvo hibrīds iestatīts, lai uzlabotu degvielas ekonomiju līdz pat 20%

Gaidāmā EC300E hibrīdekskavatora strēles kustība uz leju uzlādē enerģiju glabājošos akumulatorus, kas tiek izmantoti, lai darbinātu dzinēja sistēmu.

Volvo Crawler Excavator EC300E Hybrid

Bieži vien vislabākās idejas ir visvienkāršākās. Volvo CE ņēma šo ideju nopietni ar savu jauno, ģeniālo EC300E Hybrid. Pretēji citām sistēmām, kas notver ekskavatora virsbūves pagriešanas enerģiju, lai elektriski palīdzētu dzinējam, Volvo inovatīvi hidrauliskais hibrīds savāc "brīvo" enerģiju, ko rada ekskavatora streles kustība uz leju, un izmanto to, lai uzlādētu dzinēja sistēmu.

Volvo kāpurķēžu ekskavators EC300E HybridJaudīgās un regulārās strēles kustības uz leju uzlādē 20 litru hidrauliskos akumulatorus, kas pēc tam nogādā enerģiju hidraulisko palīgmotoru darbināšanai, kas palīdz darbināt dzinēja sistēmu. Vadāmības un veiktspējas līmeņi ir tādi paši, kā standarta EC300E, tostarp spēja vienlaicīgi darboties ECO režīmā un hibrīda režīmā.

Ātra atmaksāšanās rakšanas un izmešanas darbos

Visa šī vienkāršā un nesarežģītā gudrība noņem slodzi no dzinēja, un procesa laikā nodrošina līdz pat 20% lielāku degvielas ekonomiju, līdz pat 17% mazāk CO2 izmešu, un tas viss, nezaudējot veiktspēju.

Izmantojot ražošanas "rakšanas un izmešanas" darbības (jo īpaši tās ar 90 grādu pagriešanu), šīs vienkāršās pieejas atmaksāšanās laiks var būt nedaudz mazāk kā divi gadi.

Ne tikai ideja ir vienkārša – arī komponenti – sastāvot no tikai dažiem uzliekamiem komponentiem, kurus ir viegli uzturēt.

Volvo kāpurķēžu ekskavators EC300E HybridŠādas tehnoloģijas ir vēl viens piemērs, ka Volvo CE pilda savu apņemšanos radīt un attīstīt vēl ilgtspējīgākus un ekonomiskākus risinājumus saviem klientiem.

Pirmais no jaunā ekskavatoru klāsta; EC300E Hybrid izlaišana 2020. gadā atver jaunu nodaļu ceļā uz pasauli, kādā vēlamies dzīvot.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com