Jaunais līdzināšanas kauss sniedz kompaktajiem riteņiekrāvējiem jaudu padarīt vairāk.

Pavisam jaunais līdzināšanas kauss Volvo mazākajiem riteņiekrāvējiem atvieglo augsnes virskārtas noņemšanu, neliela izmēra greiderēšanu, ainavu veidošanu un līdzināšanu.

It kā Volvo Construction Equipment (Volvo CE) kompaktie riteņiekrāvēji jau tā nebūtu gana daudzpusīgi; jaunais līdzināšanas kauss vēl vairāk uzlabo veiktspēju un atvieglo augsnes pārvietošanas darbības. Veidots tā, lai būtu saderīgs ar sešām mašīnām, sākot ar Volvo kompakto riteņiekrāvēju L20H līdz L50H; jaunajam līdzināšanas kausam ir pilnīgi jauns dizains.

Ar garu, plakanu grīdu, kas ir stiprināta ar Hardox plāksnēm papildus izturībai, jaunais, spēcīgais kauss piedāvā par 50 mm palielinātu rakšanas dziļumu, salīdzinot ar kausu, ko tas nomaina. Turklāt jauns, zemāks kausa rāmis nodrošina labāku skatu cauri kausam uz vadošo darbarīka malu. Pārvietotā saskarne arī uzlabo sasvēršanas leņķi, atvieglojot kausa iztukšošanu. 

'Smelšanas' galvenā balva

Kauss ir veidots tā, lai būtu ideāls darbarīks augsnes virskārtas noņemšanai, ainavu veidošanai, nelieliem greiderēšanas darbiem un līdzināšanai. Tā jaunais augšdaļas plakanās sānu plāksnes dizains nodrošina skaidru norādi par kausa pozīciju, palīdzot operatoram noteikt līmeņa leņķi precīzākam un ātrākam darbam. No iepriekšējās paaudzes kausam ir taisna aizmugures mala, kas ir ideāli piemērota līdzināšanai, braucot atpakaļgaitā. Un, kad laikapstākļi kļūst vēsi, kausu iespējams aprīkot ar sniega aizsargrāmi, kas ievērojami palielina kausa nestspējas tilpumu. 

Volvo lielā riteņiekrāvēja kauss

Viens no klāsta

Jaunais līdzināšanas kauss ir tikai viens no pilna Volvo kompakto riteņiekrāvēju darbarīku klāsta. Tas ietver dakšas, satvērējus un materiāla pārvietošanas sviras, kā arī plašu kausu klāstu, tostarp vispārēja pielietojuma, sānu sasvēršanas, augšdaļas sasvēršanas un atkritumu kausus.

Volvo lielā riteņiekrāvēja kauss

Nevarat atrast darbarīku savai gaumei? Nekādu problēmu – Volvo ar prieku uzbūvēs tādu, kas piemērots konkrētām pielietojuma jomas prasībām. Uz vietas ir pieejami darbarīku speciālisti, kas sniedz padomus, un plašs Volvo darbarīku pamats, uz kā balstīties, lai varētu izveidot Volvo klientiem būvētos darbarīku, kas atbilst precīzam veicamā darba prasībām. Adaptācijas var ietvert jaunus zudumu novēršanas aizsargus, sānu plāksnes, kausa grīdu un pretnodiluma aizsargus, kā arī mainīt tilpumu, platumu un augstumu, vai pat saskarnes novietojumu.