Volvo H-Series riteņiekrāvējiem L60H līdz L350H veikti uzlabojumi

H-Series riteņiekrāvēji ir konsekventi uzlaboti visā to kalpošanas laikā, un tagad tie iegūst papildus uzlabojumus, kas palīdz samazināt kopējās ekspluatācijas izmaksas.

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) 2014. gada izlaida L60H-L220H riteņiekrāvējus un 2017. gadā divas lielās māsas L260H un L350H. "Gadu gaitā mēs esam pilnveidojuši savu pieredzi un cieši sadarbojušies ar klientiem, lai uzlabotu šīs mašīnas," skaidro Produktu menedžeris Larss Eriksons. "Tagad 2020. gadā mēs esam ieviesuši jaunas funkcijas, lai paceltu šīs mašīnas jaunā efektivitātes līmenī."

Uzlabots sniegums

Riteņu vilces vadības sistēma tagad standartā ir pieejama visos H-Series modeļos. Šī funkcija ļauj operatoriem samazināt riteņu izslīdi un optimizēt līdzsvaru starp riteņu vilces un hidrauliskajām funkcijām. Tas palīdz samazināt riepu nodilumu un degvielas patēriņu, lai efektīvāk varētu uzpildīt kausu. Īpaši veidota lauksaimniecības pielietojuma jomām; jauna bloķēšanas funkcija atļauj ātrāku skābbarības darbu cikla laiku modeļiem L60H-L120H.

Vienkārša ekspluatācija

Volvo CE unikālais Volvo Co-Pilot monitors tagad ir pieejams plašākam mašīnu klāstam – no L60H līdz pat L350H. 10 collu kabīnes skārienekrāns sniedz piekļuvi vairākām Load Assist lietojumprogrammām (atkarībā no mašīnas modeļa), kas paredzētas operatora snieguma un darba vietas efektivitātes optimizēšanai.

WLO_H_series_atjauninājumi_samazina_kopējās_ekspluatācijas_izmaksas

Pirmkārt, riepu spiediena uzraudzības sistēma sniedz operatoriem reāllaika informāciju par mašīnas riepu stāvokli. Uzraugot atsevišķu riepu spiedienu un temperatūru, lietojumprogramma palīdz ietaupīt degvielu, pagarināt riepu kalpošanas mūžu, kā arī izvairīties no dārgiem bojājumiem, remonta vai dīkstāves laika. Ir pievienota arī kartes lietojumprogramma, lai operatoriem būtu labāka redzamība un izpratne par darba vietas izkārtojumu un reālā laikā darba vietas satiksmes situāciju, ļaujot viņiem attiecīgi pielāgot savu braukšanas uzvedību. Laikapstākļu, kalkulatora un piezīmju lietojumprogrammas arī ir jaunas – šīs funkcijas darbojas līdzīgi kā tās, kas atrodamas viedtālrunī, un tās ir uzstādītas Volvo Co-Pilot.

WLO Load Assist 2 planšetdatori

Veidota, lai palīdzētu iekraut optimālo materiāla daudzumu, On-Board Weighing lietojumprogramma ir uzlabota, lai ietvertu divus jaunus uzdevuma režīmus – kraušanu un apstrādi – pielāgojot ekrāna izkārtojumu un parādīto informāciju atkarībā no veicamā darba. Uzlabotām ērtībām un drošībai Volvo Co-Pilot displejā tagad ir parādīta gan atpakaļskata kamera, gan radara detektora sistēma. Lai vēl vairāk atbalstītu operatorus, Volvo CE ir ieviesis Operator Coaching lietojumprogrammu. Pretēji visam citam industrijā, šis rīks ir veidots, lai uzlabotu operatora sniegumu, nodrošinot vadību, lai palīdzētu iegūt vislabāko Volvo riteņiekravēju veiktspēju, tādējādi samazinot ekspluatācijas izmaksas.

WLO_H_series_atjauninājumi_samazina_kopējās_ekspluatācijas_izmaksas

Uzlabota apkope

Volvo CE zina, cik svarīgi ir ātri veicami tehniskās apkopes darbi attiecībā uz dīkstāves laika un apkopes izmaksu samazināšanu. Paturot to prātā, H-Series riteņiekrāvējiem ir ieviesti vairāki jauni atjauninājumi.

 

Pirmkārt, palielināts dzinēja eļļas maiņas intervāls – tas H-Series modeļiem, kas, sākot ar 2020. gada aprīli, aprīkoti ar Stage V dzinējiem, standartā būs 1000 stundas. Abās pretsvara iekārtas pusēs ir uzstādīti arī jauni rokturi, atvieglojot piekļuvi apkopes punktiem. Šī funkcija ir standarts modeļiem L150H līdz L260H. Ātri uzstādāms savienotājs uz hidrauliskās tvertnes tagad tiks uzstādīts kā standartaprīkojums visiem H-Series modeļiem. Šī funkcija ļauj veikt ātrāku un vieglāku hidrauliskās eļļas uzpildi. Klienti, kuri norāda bioloģiski noārdāmās hidrauliskās eļļas opciju, tagad iegūs no pagarināta maiņas intervāla, kas dubultots līdz 8000 stundām. Visbeidzot jauna ātri uzstādāma opcija L150H līdz L260H modeļiem ļauj veikt tīrāku un ātrāku dzinēja eļļas maiņu – nieka 15 minūtēs – palīdzot novērst eļļas noplūdi un piesārņošanu.

WLO_H_series_atjauninājumi_samazina_kopējās_ekspluatācijas_izmaksas

 

"Mēs esam pārliecināti, ka šie uzlabojumi palīdzēs saņemt pēc iespējas vairāk no Volvo H-Series riteņiekrāvējiem," saka Larss. "Mēs kā vienmēr vēlamies sarunāties ar saviem klientiem un uzkrāt mūsu zināšanas, lai turpinātu piegādāt vislabākās mašīnas, kādas pašreizējā tehnoloģija spēj nodrošināt."