Piecas jaunas lietojumprogrammas pievienotas, lai paplašinātu Load Assist informācijas sistēmu

Volvo CE Load Assist sistēmā, kas tagad ir pieejama arī plašākā uzņēmuma riteņiekrāvēju klāstā (no L60H līdz L350H*), ir pievienotas piecas jaunas lietojumprogrammas.

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) Load Assist ir apvienojošs termins mašīnas vadības ierīču lietojumprogrammu sērijai, kas ir veidota īpaši Volvo CE riteņiekrāvējiem. Šīs lietojumprogrammas darbojas, izmantojot Volvo Co-Pilot – apbalvojumus ieguvušo kabīnes saskarni ar 10 collu augstas izšķirtspējas skārienekrānu. Sistēma Load Assist pirmo reizi tika izlaista 2016. gadā, un sākumā tā ietvēra On-Board Weighing lietojumprogrammu. 2019. gadā Load Assist paplašinājās un iekļāva Operator Coaching – industrijā vadošo rīku, kas uzlabo operatora sniegumu, sniedzot norādes par to, kā strādāt efektīvāk. Un 2020. gada aprīlī tai ir vēl vairāk lietojumprogrammu. Papildus tam sistēma Load Assist tagad ir saderīga ar plašāku Volvo CE riteņiekrāvēju klāstu – sākot ar L60H, līdz pat L350H*.

Piecas jaunās lietojumprogrammas ir paredzētas, lai uzlabotu ekspluatāciju, drošību un vispārējo darba vietas efektivitāti. Uzdevumus, kurus bija jāveic manuāli vai kuru veikšanai operatoriem bija nepieciešams izkāpt no kabīnes, tagad iespējams veikt automātiski, atrodoties ērtā kabīnē. Piecas jaunās lietojumprogrammas ir:

Riepu spiediena uzraudzības sistēmas lietojumprogramma

WLO_H_sērijas_atjauninājumi_samazina_kopējās_ekspluatācijas_izmaksas

Volvo Co-Pilot skārienekrāns parādīs riepu spiedienu un temperatūru reāllaikā. Darbs ar pareizu riepu spiediena parametru ir svarīgs nepārspējamai drošībai, degvielas ekonomijai un darba laikam. Katra riepa tiek uzraudzīta neatkarīgi, un spiediena ierobežojumi (zems/augsts) tiek iestatīti katrai asij. Ja kāda no atsevišķajām riepām neatbilst iestatītajiem parametriem, operators par to tiks brīdināts – trauksmes ierobežojumi ir parādīti kā nominālās un procentuālās vērtības. Zils paziņojums informē operatoru, ka pastāv spiediena vai temperatūras nekonsekvences un ka situācija ir jāuzrauga. Dzeltenas krāsas paziņojums norāda, ka šīs nekonsekvences ir pasliktinājušās un operatoram ir jārīkojas.
 
Visus šos datus var padarīt pieejamus CareTrack, lai darba vietas vadītāji varētu pārskatīt un analizēt vēsturiskās riepu tendences, kas palīdz informēt par riepu parametriem līdzīgos darba vietas apstākļos. 

Map lietojumprogramma

Kartes paveic daudz vairāk nekā tikai palīdz jums nokļūt galamērķī. Map lietojumprogramma izmanto iekrāvēja iebūvēto GPS, lai veiktu pozicionēšanu un telekomunikāciju savienošanu, kas ļauj Volvo Co-Pilot komunicēt starp mašīnām. Jaunā Map funkcija ļauj operatoriem uzraudzīt darba vietas satiksmi reālajā laikā un proaktīvi regulēt viņu braukšanu saskaņā ar satiksmes apstākļiem, jo īpaši vietās, kur vairākas mašīnas strādā tuvu viena otrai. 

WLO_H_sērijas_atjauninājumi_samazina_kopējās_ekspluatācijas_izmaksas

Zināt citu mašīnu pozīciju ir noderīgi arī no drošības perspektīvas – jo īpaši, strādājot darba vietās ar ierobežotu redzamību. Ceļi, interešu punkti, ierobežotās zonas un vienas joslas posmi tiks parādīti, lai palīdzētu operatoriem viegli pārvietoties pa darba vietu. Ātruma ierobežojuma paziņojumi ir atgādinājums, lai palīdzētu operatoriem izvairīties no iespējami bīstamām situācijām. Šī kartes funkcija uzlabo arī efektivitāti, jo operatori var labāk paredzēt braukšanas lēmumus, uzraugot satiksmi un darba cikla plūsmu.

Pēdējās trīs lietojumprogrammas var sagrupēt kopā kā Toolbox lietojumprogrammas. Gluži kā jūs sagaidītu no sava viedtālruņa vai planšetdatora, Volvo Co-Pilot ir instalētas lietojumprogrammas, kas veidotas, lai atvieglotu operatora dzīvi.

Calculator lietojumprogramma

Veiciet pamata aprēķinus ar saskaitīšanas, atņemšanas, reizināšanas un dalīšanas funkcijām. Kalkulatoru iespējams izmantot arī kā mērvienību pārveidotāju, viegli pārveidojot sešus mērvienību veidus (garumu, svaru, leņķi, laiku, temperatūru un ātrumu).

Notes lietojumprogramma

Ar digitālo piezīmju bloknotu nav nepieciešama pildspalva un bloknots, jo to var izmantot, lai rakstītu un saglabātu piezīmes kabīnē. 

Weather lietojumprogramma

Sagatavošanos laikapstākļu izmaiņām jūs varat plānot uz priekšu. Ilustrēta ar viegli saprotamu laika joslu, Weather lietojumprogramma informē jūs par pašreizējiem un gaidāmajiem klimatiskajiem apstākļiem. Ar pieejamu visaktuālāko informāciju jūs varat pielāgoties efektīvāk un turpināt darbu – neatkarīgi no lietus vai saules.

Volvo CE Load Assist

Vēl vairāk lietu, kam pievērst uzmanību

Volvo CE Load Assist

Ir atjauninātas arī vairākas citas aizraujošas funkcijas. 

Ja ir pasūtīta Radar Detect sistēma, tā tagad ir integrēta Volvo Co-Pilot. Tas ļauj operatoriem iegūt no atpakaļskata kameras un slodzes informācijas; viss lielākām ērtībām un drošībai, braucot atpakaļgaitā, tiek parādīts vienā ekrānā.

WLO_H_sērijas_atjauninājumi_samazina_kopējās_ekspluatācijas_izmaksas

 

 

 

 

 

Pēdējais atjauninājums ir divu jaunu uzdevumu režīmu pievienošana On-Board Weighing lietojumprogrammā. Operatori tagad var izvēlēties brauciena mērītāja, kravas automašīnas piekraušanas, kraušanas vai apstrādes režīmus. Katrs režīms pielāgos Volvo Co-Pilot ekrāna izkārtojumu un nodrošinās operatoriem nepieciešamo informāciju, lai viņi būtu efektīvi dažādās pielietojuma jomās.

Šie plašie Volvo CE Load Assist informācijas sistēmas atjauninājumi palīdzēs klientiem iegūt pēc iespējas vairāk no saviem Volvo riteņiekrāvējiem un operatoriem.

 

*Lietojumprogrammu pieejamība:

Iekraušanas palīgs (Load Assist)
On-Board Weighing lietojumprogramma Operator Coaching lietojumprogramma Riepu spiediena uzraudzības sistēmas lietojumprogramma Map lietojumprogramma
Calculator, Notes, Weather lietojumprogrammas
Iebūvēta Radar Detect sistēma
L60H   X   X X X
L70H   X   X X X
L90H   X   X X X
L110H X X X X X X
L120H X X X X X X
L150H X X X X X X
L180H  X X X X X X
L180H High-Lift            
L220H X X X X X X
L260H X X X X X X
L350H X X X X X X