ECR58 F paaudze – industrijā visērtākais mini ekskavators

Jaunie Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ECR58 F paaudzes mini ekskavatori nodrošina nepārspējamu operatora komforta līmeni, līdz šim nepieredzētu daudzpusību un veiktspēju.

Radot ECR58, mērķis bija apvienot visu industrijas labāko praksi vienā izstrādājumā. Un beidzot ir pienācis tā izlaišanas laiks: 6 tonnu ECR58 mini ekskavators var atklāt pilnu sava īsā pagriešanas rādiusa potenciālu un parādīt vislabāko sniegumu dažādās pielietojuma jomās.

Industrijā labākā kabīne

Saskaņā ar klientu atsauksmēm, šis produkts nodrošina labāku kontroli un vienmērīgākas kombinētās darbības, salīdzinot ar daudziem lielākiem ekskavatoriem. Un nav brīnums. ECR58 piedāvā jaunu operatora komforta standartu un visplašāko kabīni industrijā. Bet tas joprojām saglabā kopējo mašīnas izmēru daudz mazāku kā līdz šim. Papildus tam, operatora labsajūtu, pārliecību un drošību atbalsta vienkāršota darba stacija un lietotājam draudzīga pieredze. Sēdekļa pozīcija attiecībā pret vadības sviru ir pārskatīta un uzlabota, bet tie joprojām ir iekārti kopā – tehnika, ko Volvo ieviesa industrijā. Veidota, lai nodrošinātu augstāko operatora ērtību līmeni, Volvo kabīnei ir efektīva skaņas izolācija, vairāki glabāšanas nodalījumi un 12V un USB pieslēgvietas. Pilnībā atveramais priekšējais logs un sānu logs nodrošina klasē labāko visaptverošo redzamību. Operatori var ātri un viegli ķerties pie darba ar F paaudzes ECR58, pateicoties automobiļu stila ritentiņam, 5" krāsu displejam un viegli izmantojamajām izvēlnēm.

Droši un vienkārši veiciet dažādus uzdevumus

Lielākā daļa nelaimju darba vietā rodas darbarīku saderības un rīku nomaiņas dēļ. Lai risinātu šo problēmu, ECR58 ir plašs darbarīku klāsts, kas ir pielāgots tieši šai mašīnai un tie ir viegli nomaināmi. Tas ietver kausus, drupinātājus, satvērējus un jauno Tilt ātro sakabi (Tilt Quick Coupler), kam ir līdz 2 x 90° sasvēršanas leņķis. Hidrauliskos darbarīkus var precīzi darbināt ar proporcionālām skārienjutīgām vadības ierīcēm, un plūsmas iestatījumi ir viegli pielāgojami, pateicoties jauniem darba režīmiem. Īsa darba režīma pogas nospiešana nogādā operatoru izvēlnē, kur mašīnas iestatījumus ir viegli salāgots ar uzstādīto darbarīku. Operatori bibliotēkā var izveidot līdz 20 rīkiem. Katram rīkam ir iespējams iestatīt parametru kopu, lai ideāli pielāgotu mašīnu veicamajam darbam.

Augstākā klase

Nepārspējama stabilitāte, atraušanas spēks, izplēšanas spēks un celšanas spējas rada ātrākus cikla laikus, pat veicot vissmagākos darbus. Vairākas inteliģentas funkcijas ir apvienotas, lai nodrošinātu nepārspējamu degvielas ekonomiju, tostarp uzlabota hidrauliskā sistēma ar slodzes sensoru un plūsmas dalīšanu. ECO režīms un dzinēja tukšgaita ir ECR58 F paaudzes standarta funkcijas. ECO režīms papildus samazina degvielas patēriņu – līdz 10% – bet dzinēja automātiskā tukšgaita novērš lieku degvielas patēriņu. Ar automātisko dzinēja izslēgšanu netiek reģistrētas stundas, kurās nestrādā, kas samazina tehniskās apkopes izmaksas un palielina tālākpārdošanas vērtību. Attiecībā uz mašīnas apkopi ir noņemti daži tehniskās apkopes uzdevumi un dubultoti daži apkopes intervāli. Un, lai atbalstītu īpašniekus viņu ECR58 labākā stāvokļa uzturēšanā un apkopes izmaksu izlīdzināšanā, Volvo piedāvā tehniskās apkopes un remonta līgumus.

ECR58 F paaudze atzīmē jaunas Volvo mini ekskavatoru klāsta filozofijas sākumu – tādas, kas apvieno nepārspējamu veiktspēju un inteliģentas funkcijas ar vienkāršu izmantošanu un modernu un inovatīvu dizainu. Gluži kā visi Volvo ekskavatori, ECR58 ir par vairāk nekā 93% pārstrādājams, kas demonstrē Volvo CE aprites ekonomikas sniegumu. Tas ir arī saderīgs izmantošanai ar bioloģiskajām hidrauliskajām eļļām.

Galvenās specifikācijas:

Dzinējs   D2.6H
Bruto jauda kW 35,5 
zs (imp) 48
Lietderīgā jauda kW 35
zs (imp) 47
... ar dzinēja apgriezieniem
apgr./min 2 200
Darba svars kg
5 840 
mārciņas
12 875
Kausa ietilpība
m3
0,114
y3
0,149
Gaitas ātrums
km/h
2,6 / 4,5 
mph
1,6 / 2,8
Pagriešanas ātrums
apgr./min 8,7
Izlaušanas spēks
kN
41,9 
lbf (spēka mārc.)
9 422
Pārraušanas spēks (sviras atraušanas spēks)
kN
28,4 
lbf (spēka mārc.)
6 387
Kopējais platums
mm
2 000
pēdas, collas
6'7"
Kopējais garums
mm
5 193
pēdas, collas
17'0"
Galvenā hidrauliskā sūkņa maks. plūsma
l/min
143 
gal./min.
37,8
Strēles pagriešanas leņķis, pa kreisi/pa labi
leņķis
75 / 55