EC350E izlaišana nostiprina 35 tonnu ekskavatoru segmentu

Pilnīgi jaunais ekskavators paplašina Volvo CE vidējā izmēra klāstu; tam ir nepārspējama daudzpusība, efektivitāte un produktivitāte, kāda pienākas izcilai universālajai mašīnai.

EC350E

Pilnīgi jaunais Volvo Construction Equipment (Volvo CE) EC350E ir veidots, lai perfekti pārietu no uzņēmuma esošo EC300E un EC380E ekskavatoru snieguma profila. 35 tonnu ekskavators ir ideāls pirkums vispārīgiem būvlaukuma darbiem. Kad tas ir iekrauts piekabē, tā kopējais augstums nepārsniedz četrus metrus, tādēļ to var transportēt neizjauktā veidā, nodrošinot atvieglotu pārvietošanu starp darba vietām.

EC350E

Lai gan tā ir maza izmēra, šo daudzpusīgo mašīnu īsā laikā var pielāgot plašam darbu klāstam. Operatori var izvēlēties vairākas funkcijas atkarībā no veicamā uzdevuma un savām preferencēm. Tas ietver strēles/pagriešanas un strēles/pārvietošanas prioritāti, ieslēdzot vienu funkciju, kurai būs prioritāte pār otru. Ir iespējams regulēt arī strēles nolaišanas ātrumu, sniedzot papildu kontroli uzdevumiem, kur nepieciešama īpaša precizitāte. Pielāgotu Volvo darbarīku klāsts ļauj paveikt darbu ar optimālu produktivitāti, efektivitāti un veiktspēju.

Efektīva un ērta

Garas darba dienas kabīnē ir padarītas mazāk saspringtas, pateicoties strēles un rokas atlēkšanas samazināšanas tehnoloģijai, samazinot mašīnas triecienus. Comfort Drive Control opcija palīdz samazināt nogurumu, ļaujot operatoriem stūrēt mašīnu, izmantojot vadības sviras rullīšus, nevis pedāļus. Ir arī pielāgojami iestatījumi, kas ietver "ilgas nospiešanas" funkciju uz vadības sviras, ļaujot operatoriem iestatīt papildu saīsnes funkciju.

EC350EOperatoriem uzdevumu veikšanā papildus palīdz papildaprīkojuma Dig Assist lietotnes, ko darbina 10 collas Volvo Co-Pilot planšetē. Tās ietver 2D, In-Field Design, 3D programmatūras pakotnes un On-Board Weighing sistēmu. Nedrīkst aizmirst arī par Volvo Active Control, kas automatizē strēles un kausa kustības, padarot rakšanu divreiz ātrāku. Ar Volvo Active Control operatori var iestatīt arī pagriešanas žogu, augstuma ierobežojumu un dziļuma ierobežojumu. Tas palīdz izvairīties no saskares ar sānu šķēršļiem, augšā esošiem šķēršļiem, piemēram, elektrības vadiem, un apdraudējuma zem zemes, piemēram, caurulēm un kabeļiem.

EC350E

Drošība ir pirmajā vietā

Drošību uzlabo pieskrūvētie pretslīdes pakāpieni, labi redzamas margas un ergonomiska, maza trokšņa un mazu vibrāciju Volvo Care kabīne. Kas attiecas uz piekļuvi virsbūvei, operatori var būt pārliecināti, pateicoties 3 punktu piekļuvei no labās puses. Redzamība ir drošības pamatā: zemā mašīnas pārsega dizains uzlabo klasē labāko redzamību uz mašīnas sāniem un aizmuguri no operatora sēdekļa. Redzamību vēl vairāk uzlabo aizmugures un sānu kameras un papildaprīkojuma visaptverošas Volvo Smart View.

EC350E

Zemas ekspluatācijas un apkopes izmaksas

EC350E nodrošina klasē vadošo degvielas ekonomiju, pateicoties funkciju apvienojumam, kas ietver klasisko ECO režīmu, atlasāmu darba režīmu un inteliģentu elektrohidrauliku. D8M Volvo dzinējam ir 1600 apgr./min. mērītā jauda, un tas nodrošina iespaidīgi augstu griezes momentu pie zemiem apgr./min., kā arī ir aprīkots ar automātisko tukšgaitu un izslēgšanu, lai palīdzētu samazināt degvielas izmantošanu.

EC350EAr automātiskās reģenerācijas tehnoloģiju mašīnu nav nepieciešams apturēt, lai iztīrītu dīzeļdegvielas daļiņu filtru. Turklāt smagi strādājošie (un karstie) turbokompresori tiek rūpīgi dzesēti, pateicoties papildu aizkavētajai dzinēja izslēgšanas funkcijai, kas palīdz izvairīties no pārkaršanas un palielina mašīnas uzticamību. Lielākai mašīnas uzticamībai palīdz arī elektrohidrauliskā sistēma, kurai ir nepieciešams mazāks šļūteņu skaits nekā parasti – tas samazina nepieciešamību pēc savienojumiem un apkopes prasību skaitu.

Ir papildus samazināts laiks un apkopes izmaksas, pateicoties dzinēja eļļas un filtra 1000 stundu nomaiņas intervāliem, kā arī piekļuvei no zemes līmeņa sagrupētajiem filtriem. Un, kad ir nepieciešams uzpildīt karbamīdu, jaunais šļakatu aizsargs padara uzpildi ātrāku un vienkāršāku, samazinot arī izšļakstīšanās un korozijas risku.

EC350E

Strādā smagāk ilgāku laiku

Volvo CE Uptime Services portfelis ir atslēga ilgtermiņa mašīnas snieguma nodrošināšanai. Eļļas analīze, Apkopes pārbaude un Šasijas pārbaude palīdz nodrošināt vislabāko mašīnu stāvokli, bet viegli nolasāmie ziņojumi, ko vada CareTrack telemātikas sistēma, palīdz īpašniekiem sekot līdzi produktivitātei, degvielas ekonomijai un mašīnas stāvoklim. Lai vēl vairāk samazinātu problēmas, Volvo Uptime centri uzrauga mašīnu un, ja nepieciešams, informē klientus. Šis pakalpojums saucas Volvo Active Care.

Apvienojot daudzpusību un efektivitāti, ar atvieglotu darbību un vienkāršu apkopi, EC350E ir veidots, lai palīdzētu klientiem sasniegt maksimālu viņu vispārīgo celtniecības projektu rentabilitāti.

Galvenās specifikācijas:

Darba svars kg 34 690 - 40 600
mārciņas 76,478 - 89,508
Bruto jauda kW 220 
zs (imp) 295 
... ar dzinēja apgriezieniem
apgr./min 1600
Kausa ietilpība m3 0,87–2,33
y3
1,14–3,05
Celtspēja šasijas līmenī kg 13 470
mārciņas 29 700
... sniedzamībā/augstumā m 6,0 / 1,5 
pēdas 20' / 5'
Maks. rakšanas sniedzamība mm 11 123
pēdas, collas 36'6''
Maks. rakšanas dziļums mm 7 490
pēdas, collas 24'7''
Izlaušanas spēks, SAE J1179 (parasti) kN 177
lbf (spēka mārc.) 39,791
Izlaušanas spēks, SAE J1179 (ar pastiprinājumu) kN 192
lbf (spēka mārc.) 43,163
Izplēšanas spēks, SAE J1179 (parasti) kN 201
lbf (spēka mārc.) 45,187
Izplēšanas spēks, SAE J1179 (ar pastiprinājumu) kN 219
lbf (spēka mārc.) 49,233
Kopējais platums mm 3 190 
pēdas, collas 10'6''
Aizmugures pagrieziena rādiuss mm 3 600
pēdas, collas 11'10''

Balstoties uz mašīnas konfigurāciju: EC350E L; strēle 6,45 m; roka 3,2 m

Beigas.
2020. gada decembris

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Zīmola vadītājs, Mārketinga un komunikāciju nodaļa
Volvo Construction Equipment
Eiropas / Starptautiskais pārdošanas reģions
E-pasts: anne.bast@volvo.com