Add Silence: Volvo CE beztrokšņa elektriskās mašīnas tagad pieejamas iepriekšpasūtīšanai tiešsaistē

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) izlaiž Volvo Group pirmo mašīnu ar mazumtirdzniecības e-komercijas rīku. Tiešsaistes portāls pirmo reizi sniegs klientiem iespēju ieņemt rindu, lai iepriekšpasūtītu vienu no jaunajām Volvo elektriskajām, kompaktajām mašīnām.

Volvo ECR25 Electric un L25 Electric

Signalizējot par celtniecības nākotni, jaunais ECR25 Electric kompaktais ekskavators un L25 Electric kompaktais riteņiekrāvējs iegūst no nulles līmeņa izmešiem un zema trokšņa līmeņiem un vibrācijām, padarot tos par perfektu pavadoni iekšpilsētas darba vietās – patiesībā jebkurā sensitīvā darba vidē. Arī klienti iegūs no zemākiem tehniskās apkopes līmeņiem, daudz mierīgākas darbības un spējas sekot līdzi arvien prasīgākajiem vides noteikumiem. Pirmo reizi kopš atklāšanas pagājušajā gadā klienti var iepriekšpasūtīt savas elektriskās mašīnas, piesakoties uzņēmuma pasūtījumu rīkā.

Volvo CE prezidents Melkers Jernbergs saka: "Mēs vienmēr meklējam veidus, kā uzlabot mūsu klientu pieredzi, pilnveidot mūsu procesus un izmantot jaunas tehnoloģijas. Tāpēc nav labāka laika, kad paziņot par jauno, inovatīvo pārdošanas platformu, kā reizē ar mūsu elektrisko mašīnu izlaišanu tirgū. Mēs ar nepacietību vēlamies uzzināt, ko domā mūsu klienti."

Klientu bāzes paplašināšana

Reģistrējoties pasūtīšanas rīkā, kas šodien atveras visos galvenajos tirgos Francijā, Vācijā, Lielbritānijā, Nīderlandē un Norvēģijā un kas tuvākajā nākotnē tiks paplašināts citos tirgos, klienti rezervē vietu elektrisko mašīnu ražošanas rindā. Pēc tam klienti tiks informēti, vai viņi ir izvēlēti iesniegt īstu pasūtījumu mašīnām, kas tirgū nonāks vasarā.

Veidots, lai paplašinātu klientu iespējas iegādāties vienu no šīm mašīnām un paplašinātu veidus, kādos klienti izmanto šīs mašīnas, tiešsaistes portāls tiek apkalpots sadarbībā ar vietējiem izplatītājiem. Volvo CE māsas uzņēmums Volvo Financial Services, kas ir Volvo Group globālais finanšu pakalpojumu nodrošinātājs, atbalsta šo elektrisko mašīnu iegādi, piedāvājot elastīgus finanšu risinājumus.

Elektromobilitātes informētības kampaņa

Volvo CE atzīmē savu pirmo komerciālo elektrisko piedāvājumu ar elektromobilitātes informētības veicināšanas kampaņas izlaišanu šonedēļ, kas izceļ tehnoloģijas daudzos sociālos ieguvumus. Add Silence kampaņa koncentrējas uz vienu no visnozīmīgākajām – un dažreiz nenovērtētākajām – elektrisko celtniecības mašīnu priekšrocībām: kaitīga trokšņa piesārņojuma samazināšanu.

Melkers Jernbergs saka: "Runājot par kaitīgiem izmešiem, ir viegli koncentrēties tikai uz CO2. Bet pētījumi parāda, ka troksnis ir vienlīdz svarīgs. Mums jāpieliek apzināti pūliņi, lai cīnītos ar abiem šiem izmešiem, ja mēs vēlamies veidot ilgtspējīgāku nākotni."

Plašāka informācija par elektriskajām mašīnām atrodama šeit www.volvoce.com/electromobility

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Tiffany Cheng

Director, External Communications
Volvo Construction Equipment
Tel: +32 499 56 68 47
E-mail: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
London
Tel: +44 7733350307
E-mail: osullivan@se10.com