5 iemesli, lai izvēlētos rūpnīcā aprīkotu nojaukšanas ekskavatoru

Aizmirstiet par sagraušanas bumbām, jo ekskavatori šobrīd ir viens no efektīvākajiem nojaukšanas aprīkojumiem. Šeit mēs aplūkosim priekšrocības, izvēloties specializētu nojaukšanas ekskavatoru standarta mašīnas ar pēcpārdošanas apdari vietā.

1. Lielāka drošība

Drošība ir svarīga jebkurā darbā, bet jo īpaši nojaukšanas darbu būvlaukumā, un pastāv vairākas atšķirības starp rūpnīcā aprīkotu nojaukšanas ekskavatoru un pēcpārdošanas mašīnu, kas var lielā mērā ietekmēt drošību.

Kad Volvo rada rūpnīcā aprīko nojaukšanas ekskavatoru, inženieriem ir zināšanas par visu mašīnu, tostarp konstrukcijas veselumu, svara datiem, komponentu spēku un izturību. Ar visiem šiem datiem Volvo var veikt strukturālo FEM analīzi, pamatojoties uz nojaukšanas slodzes gadījumiem, nodrošinot kvalitāti un mašīnas izturību prasīgos nojaukšanas darbos.

Radot nojaukšanas mašīnu no nulles, Volvo ir viegli un ekonomiski ieviest visaugstākos drošības standartus kabīnē un pilnībā aizsargāt mašīnu. Volvo HR (tālas sniedzamības) ekskavators nāk standartā ar rāmim uzstādītu FOG aizsargu (rāmja aizsargu), nevis uz kabīnes uzstādītu aizsargu. Visas sānu durvis ir veidotas izturīgas ar vairāk nekā divkāršu biezumu un izturību, salīdzinot ar standarta durvīm, kur izmantotu pēcpārdošanas komponentus. Turklāt klientiem būs pilns rezerves daļu atbalsts.

2. Spēcīga un stabila platforma

Specializētajiem nojaukšanas ekskavatoriem ir daudz lielāki strēles cilindri, smagi rāmji un papildus pretsvars. Tiem ir arī hidrauliski izbīdāmas sliedes, kas nodrošina operatoriem 360º darba diapazonu. Ņemot vērā izmaksas un pūles pievienot jaunas funkcijas standarta ekskavatoram, rūpnīcā aprīkota mašīna vienmēr ir vislabākā izvēle.

3. Nepārspējama redzamība un putekļu kontrole

Specializētie nojaukšanas ekskavatori ir aprīkoti ar augstas redzamības sasveramu kabīni un putekļu aizturēšanas sistēmām. Rūpnīcā aprīkotai mašīnai kabīne sasvērsies līdz par 30º, sniedzot operatoriem vislabāko skatu uz instrumentiem un darba vietu. Kabīnes sasvēršanas funkcija ir iebūvēta arī vadības sviras slēdžos, lai ļautu operatoram nekad nenolaist skatienu. Pēcpārdošanas sasveramās kabīnes ir ļoti dārgas un grūti uzstādāmas. Pēcpārdošanas putekļu aizturēšanas sistēmas arī ir dārgas un tās var neietvert dažādas mitrināšanas opcijas, kas pieejamas rūpnīcā aprīkotam nojaukšanas ekskavatoram.

4. Konfigurāciju pielāgošanas spēja

Kad nojaukšanas mašīna nāk tieši no rūpnīcas, tā nāk ar vairākām strēles konfigurācijām. Volvo CE visam klāstam piedāvā HR strēles, pagarinājuma strēles un rakšanas strēles. Atšķirīgās strēles konfigurācijas var iegādāties tieši ar mašīnu vai vēlāk kā komplektus. Visas strēles nāk komplektā ar vislabākajām balstu ligzdām tirgū lielākai operatoru un mehānisma drošībai, veicot strēles konfigurācijas maiņu.

5. Viens runājošs partneris

Viena no pārveidotas mašīnas problēmām ir tāda, ka trešās puses noveļ vainu viena uz otru. Turklāt, ja pēcpārdošanas mašīnu maina puses, kas nav sertificēti ražotāja partneri, visticamāk ražošanas garantijas nebūs spēkā. Lai no tā izvairītos, vislabāk ir iegādāties vienu rūpnīcā aprīkotu risinājumu, uz kuru attiecas viena garantija.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com