5 vienkārši veidi, lai palielinātu mašīnas tālākpārdošanas vērtību

Augsta tālākpārdošanas vērtība ir svarīgs faktors, lai nodrošinātu zemas kopējās ekspluatācijas izmaksas (TCO) Volvo mašīnām. Šeit ir minēti pieci vienkārši padomi, lai arī turpmāk palielinātu jūsu mašīnas rentabilitāti.

1. Uzturiet pilnu apkopes vēstures žurnālu

Ja pārdodat lietotu tehniku ar daudzām darba stundām, pircējs var domāt, ka tai nepieciešams liels remonts, pat ja tā patiesībā ir lieliskā stāvoklī. Vienmēr atjauniniet savas mašīnas apkopes vēsturi, lai apliecinātu veiktos apkopes darbus, kā arī nomainītos komponentus vai daļas. Tas palīdzēs pircējam saprast tās patieso vērtību, un jums saņemt taisnīgu samaksu, neatkarīgi no tās vecuma un darba stundām.

2. Notīriet mašīnu un pielabojiet krāsojumu

Pirmajam iespaidam ir nozīme. Veicot mašīnas tīrīšanu, pārliecinieties, ka lokšņu metāls ir līdzens, un pielabojiet krāsojumu, lai uzlabotu izskatu un vērtību. Tomēr nepārspīlējiet ar krāsu. Pārmērīga piekrāsošana neizskatās vienmērīgi un var pircējam likt domāt, ka jūs mēģināt kaut ko noslēpt. Līdzīgi, krāsojot aizmugures detaļas dzeltenā krāsā, piemēram, spoles, atsperes un hidrauliskās šļūtenes, var pat samazināt tālākpārdošanas vērtību. Tīra mašīna ar nelieliem uzlabojumiem vienmēr ir vislabākais variants.

3. Rūpējieties par kabīni.

Labi uzturēta kabīne norāda, ka jūs labi rūpējaties par visu mašīnu. Rūpīgi iztīriet kabīni, pārliecinieties, ka visi slēdži darbojas pareizi, un nomainiet tos, kuri nedarbojas. Ir svarīgi pārbaudīt arī, vai sēdeklis regulējas pareizi, jo sēdekļa bloki var būt dārgi, un nomaiņas izmaksas tiks noņemtas no tālākpārdošanas vērtības.

4. Salabojiet visas noplūdes

Ja pircējs pamana noplūdi, viņš to var uztvert kā zīmi par lielākām problēmām, pat ja to nav. Pārbaudiet visu mašīnu un novērsiet visas noplūdes, ko atrodat.

5. Nomainiet daļas, kur nepieciešams

Tās var šķist lielas un liekas izmaksas, lai nomainītu daļas mašīnai, kuru pārdodat, bet tas ir tā vērts. Ir ierasts, ka nojaukšanas vidē strādājošam ekskavatoram ir bojātas, piemēram, aizmugures durvis, un, lai gan var būt dārgi nomainīt tās pašam, tas var vairākkārtīgi atmaksāties tālākpārdošanas vērtības saglabāšanai.

 

Mūsu misijas ietvaros nodrošināt viszemākās iespējamās kopējās ekspluatācijas izmaksas mūsu klientiem, mēs veidojam savas mašīnas, lai tās saglabātu augstu tālākpārdošanas vērtību. Bet papildus mašīnas kvalitātei, pārliecinoties, ka tā ir tīra un darba kārtībā, palielinās tās tālākpārdošanas vērtība un pilnīga apkopes vēsture palīdzēs apliecināt katru tās centa vērtību.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com