Volvo jaunās paaudzes zobu sistēma dod iespēju kausiem rakt labāk

Paredzēta Volvo lielākajiem ekskavatoriem un riteņiekrāvējiem, jaunās paaudzes Volvo Tooth System sistēmai ir raksturīga lielāka iekļūšanas spēja, ilgāks kalpošanas mūžs un viegla uzstādīšanas sistēma, kam nav nepieciešami instrumenti.

Volvo Tooth System

Volvo Construction Equipment vidēja un liela izmēra riteņiekrāvējiem un ekskavatoriem ir vairāk iemeslu smaidam – pilnīgā jaunā premium klases zobu sistēma, kas ne tikai palielina produktivitāti un degvielas ekonomiju, bet arī ir izturīgāka pret nodilumu un vieglāk uzstādāma, pateicoties tapu dizainam, kam nav nepieciešams izmantot instrumentus.

Piedāvāta Volvo riteņiekrāvējiem no L60 līdz L350 un Volvo ekskavatoriem, sākot ar 14 tonnu kapacitāti un līdz tā vislielākajai 95 tonnu mašīnai, jaunā zobu sistēma rok dziļāk un paliek asāka ilgāk. Zemā profila dizains piedāvā lielāku iekļūšanas spēju un augstāku kausa uzpildi, nodrošinot ātrākus cikla laikus un par 20% lielāku iekļūšanu zobu kalpošanas laikā – lepojoties ar produktivitāti un pagarinātu efektīvo zobu kalpošanas mūžu. Sistēmai ir arī pašasinošs dizains, kas vēl vairāk palīdz samazināt degvielas patēriņu.

Uzstādīšanas ģeometrija

Pasargāts metinājums, spēcīgāks adaptera uzgalis un gudrs dizains palīdz sniegt sistēmai papildus izturību, bet sistēmas palielinātā izturība nozīmē lielākus nomaiņas intervālus un samazinātu kausa nodilumu. Tā kā tie ir veidoti tieši šīm Volvo mašīnām, zobi un adapteri ir īpaši piemēroti specifikācijai, izmēram un mašīnas modelim.

Volvo zobu sistēma

Ar gludām virsmām kritiskajās zonās jaunā zobu sistēma palīdz darba laikā sadalīt slodzi. Ar optimālu nodiluma aizsardzības un svara līdzsvaru zobu sistēma ir veidota, lai atklātu jūsu mašīnu potenciālu, nodrošinot maksimālo veiktspēju, izlaušanās spēku un darba laiku.

Ievietojiet. Spiediet. Klikšķiniet.

Nepārspējama dilstošo daļu jomā; pat vislabākie zobi kādreiz ir jāmaina, bet zobu mainīšana ar Volvo jaunās paaudzes zobu sistēmu nevarētu būt vienkāršāka vai ātrāka. Sistēma, kurai nav nepieciešams izmantot instrumentus; zobiem ir jauna fiksēšanas sistēma, kurai ir atkārtojami izmantojama bloķēšanas tapa. Ar nepārspējamu uzstādīšanu un noturēšanu – un automātisku pievilkšanas efektu pēc uzstādīšanas, atkārtojami izmantojamā tapa atbloķējas, vienkārši pagriežot par ceturtdaļpagriezienu. Aizņemot tikai dažas minūtes, uzstādīšana nevarētu būt vienkāršāka – ielieciet, piespiediet un noklikšķiniet – un viss.

Pareizie zobi konkrētam uzdevumam

Ekskavatoriem ir pieejami piecu veidu zobi: vispārēja pielietojuma, abrazīvu materiālu un akmeņu, satveršanas punkta, dubultas satveršanas un rakšanas uzgaļa. Tiek piedāvāti divu veidu adapteri, un ir pieejams arī papildus mehāniskais nodiluma uzgalis, kas der standarta adapterim un vēl vairāk pagarina zobu kalpošanas mūžu. Riteņiekrāvējiem ir pieejami trīs veidu zobi – vispārēja pielietojuma, abrazīvu materiālu un akmeņu, ar trīs veidu adapteriem. 

Volvo zobu sistēma