Volvo P6870D ABG atvieglo asfalta klāšanu

Pilnībā izbaudiet asfalta klāšanas daudzveidību ar P6870D ABG, kas apvieno kompaktu dizainu, nepārspējamu vilci un funkcijas, kas veidotas vienkāršai ekspluatācijai un uzturēšanai.

Daudzpusīgs darbu veicējs

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ir strādājis pie savu riteņu asfalta klājēju darbības atvieglošanas un daudzpusības uzlabošanas, un P6870D ABG tam ir izcils piemērs. Šis asfalta klājējs var sasniegt maksimālos rezultātus pielietojuma jomu diapazonā – vienalga, vai tie ir nelieli privātmāju īpašumi vai lielceļu projekti.

Volvo CE asfalta klājējiem ir izcila vilce stingrai un precīzai darbībai, neskatoties uz apstākļiem — un P6870D ABG nav izņēmums. Ar trīs punktu līdzsvaru traktora platformas stabilizēšanai, asfalta klājēja unikālā hidrauliskā pašlīmeņojošā piekares sistēma nodrošina maksimālu vilci — pat, ja darba virsma tāda nav. Volvo piedziņas sistēma palīdz nodrošināt gludu klāšanu, sniedzot augstu vilces spēku. Pieejams kā 6x6 vai 6x4; lielie priekšējie riteņi nodrošina augstu piedziņas spēku, bet no slodzes atkarīgā griezes momenta vadības sistēma regulē jaudu starp priekšējiem piedziņas riteņiem, lai novērstu riteņu izslīdi.

Volvo riteņu asfalta klājējs ir arī aprīkots ar trīs piedziņas režīmiem: klāšana, manevrēšana un transportēšana. Manevrēšanas režīms ir ideāli piemērots manevrēšanai, iekraušanai un izkraušanai. Šajā režīmā asfalta klāšanas funkcijas ir deaktivizētas, un mašīna var pagriezties ar 2,5 m iekšējo rādiusu.Transportēšanas režīmā pilns braukšanas ātrums – 20km/h – tiek uzsākts ātrai pārvietošanai, un automātiskā tukšgaita tiek ieslēgta, kad asfalta klājējs neatrodas kustībā. P6870D ABG kompaktie izmēri arī atvieglo tā pārvietošanu starp darba vietām.Visus trīs piedziņas režīmus atbalsta Volvo premium klases dzinējs, kas apvieno augstu griezes momentu un zemus apgr./min., vienlaicīgi automātiski pielāgojot dzinēja jaudu darba vietas prasībām. Tas ievērojami samazina trokšņa līmeņus un degvielas patēriņu līdz pat 30%.

Atvieglota un vienkārša asfalta klāšana

Volvo CE nodod kontroli operatora rokās, izveidojot viegli izmantojamas funkcijas, piemēram, Electronic Paver Management (EPM3) sistēmu. EPM3 sistēmas vadības pogas ir apvienotas un izkārtotas skata no punkta lidojuma izkārtojumā, lai operatoru intuitīvi vadītu pa atsevišķām darba funkcijām. Izmantojot ritentiņu, operatori var ātri izvēlēties un regulēt funkcijas lielākai mašīnas kontrolei un optimālai efektivitātei. EPM3 sistēmā ir Settings Manager funkcija, lai atvieglotu mašīnas uzstādīšanu tā, lai operators varētu uzreiz uzsākt darbu. Šī funkcija ļauj operatoriem saglabāt pielāgotos iestatījumus, un tā atsauc saglabātos parametrus līdzīgiem asfalta klāšanas darbiem, nodrošinot vienmērīgu klāšanas kvalitāti visās darba vietās. Šiem saglabātajiem parametriem iespējams veikt smalku regulēšanu, lai optimizētu sniegumu un produktivitāti.

Plašā, ērtā un ergonomiski veidotā operatora vide sniedz operatoram iespaidīgu skatu uz visu asfalta klāšanas procesu, ar tiešu skatu tvertnē un urbī, un skaidri pārredzamu darba zonu. Plakanais dzinēja pārsega dizains ļauj operatoriem vienā acumirklī pārbaudīt materiāla padevi un plūsmu, bet redzamību vēl vairāk uzlabo stiklotās zonas abās platformas pusēs, tuvlauka spoguļi un regulējami sēdekļi, kurus var izbīdīt aiz asfalta klājēja ārējās malas. Operatoru komforts ir arī galvenā prioritāte, un P6870D ABG ir veidots, lai tam būtu zemi trokšņa līmeņi, visiem laikapstākļiem piemērots jumts ar slīdošiem pagarinājumiem, kā arī kāpšļi un roku balsti, siltā gaisa atvere, krūžu turētājs un USB uzlādes savienojums. Operatora ērtības vēl vairāk uzlabo "māju" gaismu funkcija, kas uz trīs minūtēm izgaismo platformu pēc tam, kad ir ieslēgts galvenais slēdzis un aizdedze ir izslēgta. Pašizkrāvēja bloķēšanas svirai var piekļūt tieši no platformas, pat ja ir uzstādīts aizsargstikls.

Un, lai atvieglotu dzīvi arī ieklājēja līmenī, ieklājēja operatori var paļauties uz papildaprīkojuma Pave Assist sistēmu. Volvo Co-Pilot darbināts, Pave Assist nodrošina jaudīgu digitālo instrumentu klāstu, tostarp Material Manager, Thermal Profiling un Weather View, kas ir veidoti, lai palīdzētu uzlabot klājuma kvalitāti un dokumentētu asfalta klāšanas procesu.

Atbrīvojiet sava asfalta klājēja jaudu

Ar līdz 9 metriem platu klāšanas platumu, P6870D ABG iespējams aprīkot ar ieklājēju klāstu, kas spēj strādāt dažādās darba vietās un ar dažādiem materiāliem. Volvo Variomatic ieklājējiem ir astoņas vadtūbas (četras uz katra hidrauliskā pagarinājuma), kas kopā ar papildaprīkojuma ieklājēja spriegošanas ierīci nodrošina vienmērīgu un līdzenu, gludu virsmu.

Attiecībā uz ekspluatāciju VB79 ieklājējs un VB78 ieklājēji strādās vienā darba vietā, bet VB79 ieklājējiem ir lielāks potenciāls, kad ir nepieciešami īpaši kroņa profili vai ir īpašas noteku prasības. Izbīdāmajiem ieklājējiem ir divas papildus artikulētas daļas, un tie ir regulējami uz augšu vai uz leju par 10% (5,7 grādiem), radot iespēju vieglāk ieklāt neregulārus profilus, izmantojot mazāk materiāla un ar zemākām izmaksām.

Ieklājēja pagarinājumus iespējams ātri un droši pievienot vai noņemt, un nav nepieciešami īpaši rīki, pateicoties Volvo unikālajai ātrās sakabes sistēmai. Tas nozīmē, ka nomaiņa aizņem tikai 55 minūtes.

Turklāt ar papildaprīkojuma hidraulisko gala vārtiņu vadības ierīci, kas iebūvēta ieklājēja panelī, ieklājēja operatori var atvadīties no manuālas ieklājēja regulēšanas. Rezultāts ir samazināta piepūle un tīrāka sānu apdare.

Turpiniet asfaltēt

Daudzpusīga un viegli izmantojama mašīna ir ļoti laba, bet tai ir arī jābūt uzticamai. Neplānots dīkstāves laiks var izmaksāt autoparka vadītājam vairāk nekā 450 eiro dienā par katru mašīnu. Volvo CE atpazīst šo problēmu, tādēļ P6870D ABG ir aprīkots ar gudrām apkopes sistēmām un tādēļ ir viegli turēt jūsu asfalta klājēju darbībā.

P6870D ABG ir uzlabojumi attiecībā uz darba laiku un efektivitāti - viens no galvenajiem uzlabojumiem ir 13 tonnu tvertne un degvielas tvertnes tilpums, kas nodrošina 10 stundu nemainīgu asfalta klāšanu. Papildus tam ir arī degvielas zādzības novēršanas sistēma un Volvo CE piedāvā apgaismojumu komplektu klāstu, lai jūs redzētu un paveiktu vairāk slikta apgaismojuma apstākļos.

Volvo CE arī atvieglo fizisku piekļuvi svarīgajiem pārbaudes punktiem P6870D ABG modelī, kas nodrošina ātrāku un drošāku apkopes darbu veikšanu. Centrālie eļļošanas punkti un galvenie apkopes punkti ir vienkārši izvietoti platformas augšpusē, bet degvielas tvertne, emulsijas tvertne un AdBlue uzpildnes ielietnei var piekļūt no zemes līmeņa. Lai atvieglotu pārvaldību un uzturēšanu visā mašīnu autoparkā, viena atslēga ļauj ieslēgt jebkuru aizdedzi un atslēgt ikvienu apkopes lūku.

Klienti var arī automatizēt apkopes prasības un palielināt mašīnas darba laiku ar Service Interval Manager – speciālu displeju EPM3 vadības panelī, kas brīdina operatoru par nepieciešamo vai plānoto apkopi, kas ir reģistrēta sistēmā un saglabāta apkopes vēstures ierakstā.

Kas attiecas uz daļu nomaiņu, Care Kit palīdz klientiem taupīt laiku, samazināt izmaksas un piekļūt jaunākajiem tehniskajiem uzlabojumiem. Care Kit izslēdz minējumu veikšanu saistībā ar to, kuras daļas nepieciešams nomainīt, jo tās visas ir vienā komplektā. Lai gan šķiet dārgi nomainīt daļas, kuras nav "nepieciešams" nomainīt, tā ir labas uzturēšanas sastāvdaļa. Nomainot tikai galvenās vai redzami nolietotās daļas, nevis daļas ap tām, var tikt palielināta slodze uz nomainītajām daļām.

Visbeidzot klientiem ir priekšrocība iespējot CareTrack telemātikas sistēmu P6870D ABG modelī. CareTrack ļauj darba vietas vadītājiem būt soli priekšā neplānotam dīkstāves laikam un nodrošināt, ka asfalta klājējs tiek izmantots efektīvi. Ziņojumiem par mašīnas atrašanās vietu, izmantošanu, produktivitāti, degvielas patēriņu un stāvokli var piekļūt attālināti – palīdzot noteikt, kuras jomas ir jāuzlabo, lai optimizētu darbu.

Daudzpusība, vienkārša ekspluatācija un uzticamība ir galvenās šī jaunā P6870D ABG riteņu asfalta klājēja funkcijas, kas ir pieejams iegādei šādos reģionos: EMEA, APAC, Latīņamerikā.

Galvenās specifikācijas

  Dzinēja tips D6J D8E
    CHINA IV; EU Stage V Tier 3
Dzinēja jauda kW 129  
  zs (imp) 172,9  
Ar dzinēja apgriezieniem apgr./min 2 000  
Pamata platums m 2.4  
  pēdas 8  
Maksimālais klāšanas platums m 9  
  pēdas 29,5  
Ieklāšanas ražīgums t/h 700   
  sh tn/h 771,6  
Maksimālais slāņa biezums mm 300   
  collas 11,8  
Piltuves ietilpība t 13  
  sh tn 14,3