Swecon SIA Latvija

Volvo ir priekšgalā ar jauno 20 tonnu kāpurķēžu ekskavatoru

Jaunais Volvo EC200E 20 tonnu kāpurķēžu ekskavators ir būvēts, lai atbilstu augsta pieprasījuma vidējas slodzes mašīnu tirgum.

Volvo Crawler Excavator EC200E

Paredzēts īpaši vienam no viskonkurētspējīgākajiem ekskavatoru tirgiem, Volvo Construction Equipment (Volvo CE) jaunais EC200E kāpurķēžu ekskavators ir ideālais partneris plaša vidējas slodzes pielietojuma klāstam. 20 tonnu modelis ir īpaši būvēta mašīna, kuras specifikācijas ievieto to starp uzņēmuma esošajām EC220E un EC180E vienībām EMEA reģionā. Ideāli piemērots iekšējām vajadzībām, vai kā daļa no nomas autoparka, un ir piemērots celtniecības, komunālo pakalpojumu, infrastruktūras un citām jomām, EC200E nodrošina nepārspējamu sniegumu ar teicamu vērtību, nodrošinot klientiem augstu rentabilitāti.

Iespaidīga veiktspēja

Ar gadu desmitiem ilgu pieredzi un Volvo Group jaudu, Volvo CE ir uzstādījis nākošās paaudzes izmešu prasībām atbilstošu dzinēju tirgiem ar stingri noteiktām prasībām. Stage V sertificētais D4 Volvo dzinējs ir optimizēts operatoriem labākā snieguma sasniegšanai ar EC200E, nodrošinot nepieciešamo jaudu, degvielas ekonomiju un uzticamību, lai gūtu panākumus dažādu uzdevumu veikšanā. 

Volvo kāpurķēžu ekskavators EC200E

Ar Volvo jaudas palielināšanas funkciju, jau tā iespaidīgie celšanas un rakšanas spēki ir vēl vairāk palielināti, radot ātrākus cikla laikus un optimālu produktivitāti.

EC200E uzlabotā hidraulikas sistēma darbojas harmonijā ar pilnībā elektrisko vadības sistēmu un Volvo CE moderno ECO režīmu, lai optimizētu jaudas zudumu un uzlabotu vadāmību un reakcijas laikus. Kāpurķēžu ekskavatoru iespējams rūpnīcā aprīkot ar papildus hidropievadiem, lai palīdzētu darbināt hidrauliskos darbarīkus un uzlabot mašīnas daudzpusību un produktivitāti.

Patiesi vispusīgs

EC200E ir ārkārtīgi daudzpusīga mašīna, kas spēj veikt dažādus uzdevumus plašās pielietojuma jomās. Dizaina funkcijas ietver robustu strēli un roku, spēcīgu šasiju, smagus pretsvarus un aizsargātus komponentus, kas ļauj mašīnai veikt sarežģītus uzdevumus smagās vidēs. Apvienojot EC200E ar īpaši veidotiem Volvo darbarīkiem, klienti var iegūt maksimāli daudz no savas mašīnas, palielinot efektivitāti un līdz ar to arī rentabilitāti. Agregātu klāsts ietver:

Volvo kāpurķēžu ekskavators EC200E

Steelwrist® Tiltrotators

Rūpnīcā iespējams uzstādīt tiltrotatoru ar vadības sistēmu un daudzfunkciju vadības svirām. Pilnībā integrēta mašīnā un kabīnes displejā, sistēma darbojas perfektā kombinācijā ar Volvo kausiem.

Kausi

Vienalga, vai strādājat ar mīkstiem, vidēji cietiem vai cietiem materiāliem, Volvo rakšanas kausi nodrošina maksimālu produktivitāti un ilgu kalpošanas mūžu, un tiem ir oriģinālie Volvo nodiluma komponenti. Volvo grāvju rakšanas kausi ir ideālais partneris ainavu, nogāžu veidošanā vai grāvju uzturēšanā. Ar 45° noliekumu abās pusēs noliecamais grāvju rakšanas kauss ir ideāla izvēle, kad ir nepieciešams tīrs, vienmērīgs slīpums.

Hidroāmurs

Volvo hidroāmuri ir veidoti darbam harmonijā ar ekskavatoru, nodrošinot nemainīgu jaudu un sniegumu. Šie darbarīki ir izturīgi, un tos var aprīkot ar darba instrumentu klāstu, kas piemēroti dažādām darbībām.

Ātrās sakabes mehānismi

Ātrai un vienkāršai darbarīku nomaiņai Volvo piedāvā pilnu ātro sakabju klāstu.

Operatoru drošība un komforts

Katra Volvo mašīna ir veidota ar drošību pirmajā vietā, un EC200E ir ROPS aizsargāta kabīne, augstas redzamības margas un neslīdoši kāpšļi. Pateicoties Volvo vidēja izmēra mašīnām raksturīgajam dizainam, ar EC200E tagad ir daudz vieglāk piekļūt no labās puses. Tas ir iespējams pateicoties jaunam piemetinātam kāpslim uz šasijas un trīs punktu margai virs tā – atvieglojot iekāpšanu, lai veiktu apkopes darbības drošāk un ātrāk.

Volvo kāpurķēžu ekskavators EC200E

Operatora vide ir vēl vairāk uzlabota ar izcilu vispusēju redzamību, ko papildina sānu skata kamera un papildaprīkojuma Volvo Smart View, kas uzlabo operatoru un ap mašīnu strādājošo cilvēku drošību. Turklāt kabīne ir veidota, konsultējoties ar operatoriem, lai nodrošinātu ērtu darba vidi ar samazinātu troksni, viegli izmantojamām vadības ierīcēm un ergonomisku izvietojumu. 

Izmaksu samazināšana

EC200E ir veidots, lai palielinātu darbspējas laiku darba vietās un samazinātu veikto darbību pārtraukšanu. Garie apkopes intervāli eļļas un filtru maiņai samazina nepieciešamās apstāšanās reizes; plānveida apkope ir vienkāršota, pateicoties funkciju klāstam, tostarp filtriem, kam var piekļūt no zemes līmeņa, saliecamām aizsargmargām un reāllaika apkopes brīdinājumiem. Lai vēl vairāk uzlabotu apkalpojamību, radiators, gaisa dzesētājs un hidrauliskais eļļas dzesētājs atrodas blakus viens otram vienā līmenī.

Tāpat kā ar citiem klāsta ekskavatoriem, Volvo piedāvā EC200E izcilas mašīnas uzraudzīšanas sistēmas. CareTrack sniedz reāllaika telemātikas datus, tostarp darba stundas, atrašanās vietu un apkopes brīdinājumus, palīdzot saglabāt mašīnas stāvokli un veiktspēju. Pastāv dažādas iespējas dažādām prasībām. Lai atvieglotu dzīvi, CareTrack ir arī pilns Insight Reports klāsts, kas ietver Veselības, Degvielas ekonomijas un Produktivitātes ziņojumus. Jau esošie ziņojumi ļauj veikt informētus autoparka pārvaldības lēmumus bez nepieciešamības kārtot datus un brīdinājumu kodus, tādejādi taupot laiku un naudu. Klienti var izvēlēties arī atslogot sava autoparka uzraudzību no Volvo ar Proactive Monitoring pakalpojumu.

Kā ar visiem Volvo produktiem, EC200E kāpurķēžu ekskavatora modeli atbalsta saprotošs un zinošs dīleru tīkls, nodrošinot risinājumu klāstu, lai klientu mašīnas darbotos produktīvāk. Nāciet un aplūkojiet to Minhenē izstādē Bauma 2019.

Tehniskais raksturojums:

Darba svars

kg

19 870 - 24 580

mārciņas

43.806 - 54.190

Bruto jauda

kW

115

zs (imp)

154

... ar dzinēja apgriezieniem

apgr./min.

2 000

Kausa ietilpība

m3

0,275 - 1,1

y3

0,36 - 1,44

Celtspēja šasijas līmenī

kg

7 320

mārciņas

16 138

... sniedzamībā/augstumā

m

6,0 / 1,5 

pēdas

20 / 5

Maks. rakšanas sniedzamība

mm

9 993

pēdas, collas

32'9"

Maks. rakšanas dziļums

mm

6 781

pēdas, collas

22'3"

Izlaušanas spēks, SAE J1179 (parasti)

kN

125

lbf (spēka mārc.)

28.101

Izlaušanas spēks, SAE J1179 (ar pastiprinājumu)

kN

132

lbf (spēka mārc.)

29.675

Izplēšanas spēks, SAE J1179 (parasti)

kN

101

lbf (spēka mārc.)

22.706

Izplēšanas spēks, SAE J1179 (ar pastiprinājumu)

kN

107

lbf (spēka mārc.)

24.055

Kopējais platums

mm

2 990

pēdas, collas

9'10"

Aizmugures pagrieziena rādiuss

mm

2 850

pēdas, collas

9'4"