Volvo CE apvienojas ar National Geographic ilgtspējības kampaņā

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ir apvienojies ar National Geographic, lai izceltu elpu aizraujošo projektu, apdraudētu kopienu glābšanai pret jūras līmeņa celšanās apdraudējumu.

Volvo mega project Sundarbans

Ar jaunu sadarbību, kas saskan ar abu uzņēmumu kopējām vērtībām radīt līdzsvaru uz planētas, šī jaunā kampaņa atklās, kā Volvo ekskavatori palīdz būvēt uzbērumus gar Sundarbani, kas ir vēsturisks reģions starp Indiju un Bangladešu, lai pasargātu zemi no plūdu riska. Vērtīgā Sundarbani delta ir mājas Bengālijas tīģerim, un tā ir atzīta par UNESCO pasaules kultūras mantojuma objektu – taču tā saskaras ar nepārtrauktu iznīcības apdraudējumu, ja netiks veiktas steidzamas un ilgtermiņa darbības.

Atrodoties Bengālijas līcī, Sundarbani ir mājas vairākām izmirstošām sugām un 4,5 miljoniem cilvēku. Pēc postošā ciklona 2009. gadā auglīgā zeme tika iznīcināta, lopi nogalināti un dubļu sienas, kas sargāja salas, aizskalotas prom. Tā rezultātā šis apgabals ir ļoti pakļauts plūdiem ar viļņiem, kas ir tik dramatiski, ka apmēram trešdaļa zemes katru dienu pazūd un atkal parādās. Problēmu paspilgtina arī tīra ūdens trūkums Indijā; šajā valstī 80% ūdens ir piesārņots.

Kampaņa atklāj, kā 20 Volvo ekskavatori strādā kultūras mantojuma vietā, lai vēlreiz būvētu šos uzbērumus un nodrošinātu, ka zeme un lopi tiek pasargāti no sālsūdens plūdu radītajiem bojājumiem.

Volvo mega projekts Sundarbani

Apvienojot kino saturu ar mērķtiecīgu stāstu, digitālā sadarbība notiks īsfilmu veidā, kas pasaules publikai tiks izdotas vienu mēnesi ilgas kopīgas kampaņas laikā. Tas ne tikai kopš šodienas tiks pārraidīts kā daļa no Volvo CE apbalvojumus ieguvušās "The Megaproject Listing" – globālas digitālās kampaņas, kas izrāda dažus no visiespaidīgākajiem celtniecības projektiem visā pasaulē – bet arī National Geographic digitālajos kanālos.

Volvo CE Vecākais komunikāciju viceprezidents Bils Lovs saka: "Šis neticamais projekts ir vēl viens solis pretī mūsu globālajai cīņai pret klimata izmaiņām, un mēs ar lepnumu spēlējam savu lomu burtiski labākas pasaules veidošanā. Mēs esam priecīgi, ka varam izcelt National Geographic projekta nozīmīgumu – mums ir ne tikai kopīgs mērķis veidot rītdienu, bet šī sadarbība ļauj mums nodot šo ziņojumu vēl plašākai globālajai publikai."

Lai uzzinātu vairāk par Sundarbani, lūdzu, apmeklējiet https://www.volvoce.com/global/en/spirit-magazine/saving-invaluable-land/ un Volvo CE sociālo tīklu kanālus.

1. attēls: mājas vairāk nekā 4,5 miljoniem cilvēku; Sundarbani ir pakļauta plūdu riskam.
2. attēls: vēsturiskais reģions starp Indiju un Bangladešu ir UNESCO pasaules kultūras mantojuma objekts.

2019. gada februāris