Volvo CE palīdz sasniegt revolucionāru savienojamības pagrieziena punktu

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) svin kā daļa no Volvo Group, sasniedzot 1 miljonu saistīto klientu aktīvu – savukārt, palīdzot klientiem palielināt darba laiku, drošību un produktivitāti ar gudriem darba vietas risinājumiem.

Uzsverot šī pagrieziena punkta sasniegšanu, Volvo CE šodien (ceturtdien, 3. oktobrī) nodeva četrus ekskavatorus – katru aprīkotu ar Volvo iebūvēto telemātikas sistēmu CareTrack – dāņu nomas uzņēmumam GSV Materieludlejning Kirke Hīlinge pilsētā Dānijā.

Bet šis sasniegums, kas ir domājams viens no lielākajiem savienoto komerctransportlīdzekļu un mašīnu skaits industrijā, ir tikai sākums. Volvo CE pieder 150 000 no grupas saistītajiem aktīviem.

Volvo CE Denmark rīkotājdirektors Jens Ejsings ceremonijā uzsvēra: "Būšana daļai no digitālās ekosistēmas ir kritiska mūsu klientu panākumiem. Kā augstākās klases zīmols mēs katru dienu strādājam, lai nodrošinātu augstākās klases pakalpojumu, kas palīdzēs klientiem, piemēram, GSV Materieludlejning, izmantot viņu Volvo aprīkojumu visefektīvākajā veidā. Mēs ar lepnumu esam vadošie jomā ar augstākās kvalitātes savienotajiem risinājumiem.

"Mums savienojamība nozīme ne tikai ievērojamus uzlabojumus drošībā, darba laikā un degvielas ekonomijā, nepārtraukti samazinot izmaksas. Tā ir arī svarīgs rīks, kas palīdz mums īstenot mūsu mērķi uzbūvēt labāku pasauli." 

Volvo CE sasniedz revolucionāru savienojamības pagrieziena punktu_02Šodien veiktajā piegādē mašīnas – viens EC220EL ekskavators, divi EC250EL ekskavatori un viens ECR235EL ekskavators – ir aprīkotas ar Volvo viedo savienojamības sistēmu CareTrack. Tā darbojas, notverot tūkstošiem mašīnas datu punktu, ko pēc tam Volvo Uptime Center attālināti uzrauga īpaši eksperti. Šie eksperti pēc tam izmanto modernāko diagnosticēšanas programmatūru, lai reālajā laikā apstrādātu lielu datu daudzumu un filtrētu atpakaļ klientam un izplatītājam tikai vissvarīgāko informāciju. 

Pateicoties iegūtajiem datiem, ir iespējams paredzēt svarīgu daļu nodilumu, plānot apkopes darbus un laicīgi pasūtīt rezerves daļas – tas viss īpašniekam samazina dīkstāves laiku, palielinot produktivitāti. Apvienojiet to ar Volvo Group savienotajām iespējām visā sektorā – kravas automašīnas, autobusi un celtniecības tehnika – un kļūst viegli ieraudzīt, kā visā vērtību ķēdē tiek atbloķēta efektivitāte.

GSV Materieludlejning Izpilddirektors Dans Vorsholts saka: "Mēs esam priecīgi būt daļa no šīs savienojamības revolūcijas un pierādīt, ko iespējams sasniegt ar klasē vadošo autoparka pārvaldības sistēmu. Ir svarīgi, ka mēs spējam uzraudzīt katru mūsu biznesa aspektu, tādēļ spēja uzraudzīt mūsu mašīnu produktivitāti līdz pat sekundes precizitātei, ir liels ieguldījums mūsu panākumos."

1. attēls: Volvo pārdevējs Renē Šelhāss (zilā kreklā); GSV Operāciju direktors Jespers Likke Jensens.
2. attēls: ekskavatoru nodošana dāņu nomas uzņēmumam GSV Materieludlejning Kirke Hīlingē, Dānijā.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Tiffany Cheng

Director, External Communications
Volvo Construction Equipment
Tel: +32 499 56 68 47
E-mail: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan

SE10
London
Tel: +44 7733350307
E-mail: osullivan@se10.com