Volvo CE un Trimble attīsta 3D atjauninājumu Dig Assist ekskavatora vadības sistēmai

Rūpnīcā uzstādītā Trimble Earthworks Grade Control platforma nemanāmi integrējas ar Volvo Dig Assist 2D mašīnas vadības ierīcēm Volvo ekskavatoros.

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ir paziņojis, ka uzņēmuma trīs gadu sadarbība ar Trimble Inc. ir vainagojusies ar integrētās Trimble® Earthworks Grade Control platformas izveidi Volvo Dig Assist 2D mašīnas vadības ierīču sistēmai. Radīta izmantošanai ar Volvo CE riteņu un kāpurķēžu ekskavatoriem, Trimble Earthworks integrēšana Volvo ekskavatoros papildina Volvo Dig Assist spēju 3D veidojamu modeļu izmantošanai, iebūvētus datus, attālinātu atbalstu, dizaina un īpašumu pārvaldību, kā arī citas Trimble Connected Site® tehnoloģijas. 

Mašīnas vadība: atslēga nākotnes automatizēšanai

Izmantojot Volvo Co-Pilot kā primāro lietotāja saskarni, nav nepieciešami papildus monitori un sensori. Ir nepieciešams tikai lejupielādēt Trimble Earthworks lietojumprogrammu un instalēt papildus CPU. Kad tiek pasūtīs Co-Pilot ar Dig Assist, visa aparatūra mašīnā tiek uzstādīta rūpnīcā. Priekš 3D klients var pasūtīt arī Volvo Trimble Earthworks Grade Control platformas uzstādīšanu rūpnīcā. Pēc tam Volvo ekskavators nemanāmi darbojas ar Trimble savienotās saites ekosistēmu.
 
Trimble Earthworks 3D pakāpes kontroles risinājuma integrēšana Volvo ekskavatoros papildina Volvo Dig Assist iespējas. 3D funkcijas pievienošana ļauj mašīnas kabīnes displejā bezvadu režīmā importēt 3D veidojamus modeļus. Ideāli lielākiem, sarežģītiem infrastruktūras projektiem; 3D dizainus var importēt vairākos ekskavatoros, tādejādi, visi izmantotu vienu un to pašu modeli. Arī lietotāja saskarne būs pazīstama visiem, kuri izmanto Trimble risinājumus.

Klienta izvēle – integrēts rūpnīcā

"Volvo Co-Pilot nodrošina ideālo mašīnas vadības saskarni," saka Džeroens Snoeks, Volvo CE Savienojamo vietņu un mašīnu pakalpojumu direktors. "Daudziem klientiem jau ir 3D un piegādātāja preferences uzraudzība. Tā kā mēs paši sevi nesaskatām uzraudzības un 3D dizaina nozarē, mēs ar prieku sadarbojamies ar vadošajiem tehnoloģiju partneriem, piemēram, Trimble. Tādā veidā mēs nodrošinām saviem klientiem vislabāko no abām pasaulēm: viņiem labi zināmo Trimble risinājumu, kas aprīkots ar rūpnīcā integrētu Volvo Dig Assist un Co-Pilot platformu.
 
"Sadarbība ar Volvo saistībā ar integrētu 3D pakāpes kontroles risinājumu parāda ieguvumus, ko abi uzņēmumi sniedz mūsu kopīgajiem klientiem," sacīja Žans Fransuā Sordors, Trimble Biznesa attīstības menedžeris EAME valstīs. "Šī ciešā Trimble Earthworks integrēšana ar Volvo Dig Assist sniedz būvniekiem iespēju vieglāk adaptēt celtniecības tehnoloģijas ātrākiem ienākumiem no ieguldījumiem."
 
Trimble un Volvo veic globālu klientu validēšanas pārbaudi, lai sagatavotos starptautiskai izlaišanai vēlāk 2019. gadā.

 

1. attēls: Volvo Dig Assist un Trimble® Earthworks Grade Control platformas integrācija nemanāmi savieno Volvo ekskavatoru ar Trimble Connected Site® ekosistēmu civilajiem zemes rakšanas darbu projektiem. Trimble Connected Site ekosistēma ietver mašīnas vadības ierīču sistēmas, darba vietas pozicionēšanas sistēmas un programmatūru, lai uzlabotu saziņu un sadarbību visa celtniecības cikla laikā.