Volvo Construction Equipment un SDLG sper nākošo soli Ķīnā

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) un SDLG vēl vairāk paplašinās savu sadarbību, lai veicinātu peļņas izaugsmes attīstību. Kopš 2020. gada decembra visi ekskavatori, sākot ar 15 tonnām, kas ražoti Ķīnas tirgum, tiks apvienoti vienā produktu līnijā, pamatojoties uz jaunāko Volvo tehnoloģiju un Volvo zīmolu.

Volvo CE un SDLG pašlaik ražo un pārdod paši savas atsevišķās ekskavatoru produktu līnijas Ķīnā. Lai vēl vairāk uzlabotu izaugsmi saistībā ar gaidāmajiem Ķīnas IV izmešu standartiem, visi ekskavatori, sākot ar 15 tonnām, Ķīnas tirgum ar 2020. gada decembri tiks apvienoti vienā produktu līnijā. Produkti tiks balstīti uz jaunāko Volvo tehnoloģiju, un tie būs Volvo zīmola produkti. 


Kopš Volvo ieguva 70% SDLG 2007. gadā, neto pārdošanas apjoms ir pieaudzis par apmēram 3 miljardiem SEK līdz 17 miljardiem SEK ar labu peļņu. SDLG ir spēcīga riteņiekrāvēju tirgus pozīcija, un uzņēmums ir veiksmīgi iegājis ekskavatoru tirgū ar Volvo CE tehnoloģisko atbalstu. 


“Ievedot mūsu lielāko ekskavatoru biznesu Ķīnā, palielinās mūsu spēja kalpot klientiem Ķīnā," komentē Melkers Jernbergs, Volvo Construction Equipment prezidents. "SDLG ir liels veiksmes stāsts kopš mēs sākām savu sadarbību 2007. gadā. Ar abu zīmolu pārdošanas apjomu pieaugumu un ciešāku mūsu sadarbību laika gaitā, šis mums ir dabisks nākošais solis."

Žurnālistiem, kuri vēlas iegūt plašāku informāciju, lūgums sazināties ar: Bill Law, SVP Corporate Communications +46 31 323 84 96